Konfigurator wizualny drzwi GERDA

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Konfigurator wizualny drzwi GERDA

Odpowiednio dobrane drzwi zewnętrzne do domu nie są tylko jego ozdobą. Zapewniają również ochronę przed warunkami zewnętrznymi oraz niepożądanymi gośćmi, a dzięki swoim właściwościom izolacyjnym ograniczają utratę ciepła i pozwalają zredukować wydatki na ogrzewanie.

aktualizacja: 2021-04-26 10:59:00

Drzwi GERDA ALTUS, THERMO PRIME, THERMO PREMIUM oraz OPTIMA doskonale wpisują się w te wymogi. Wybór konkretnej linii modelowej i wykończenia pasującego do elewacji domu to jednak bardzo ważna decyzja, która nie powinna być podejmowana pochopnie.

Dzięki nowemu konfiguratorowi każde z drzwi GERDA możemy z łatwością dopasować do swoich potrzeb. Ułatwia on dobranie odpowiedniego skrzydła zarówno pod względem wymiarów, jak i wykończenia czy wyposażenia dodatkowego.

Drzwi aluminiowe GERDA ALTUS

Pasywne drzwi antywłamaniowe GERDA ALTUS zostały zaprojektowane bez kompromisów, zapewniając doskonały poziom termoizolacji i odporności antywłamaniowej. Swoją charakterystykę oraz wytrzymałość zawdzięczają trzykomorowej aluminiowej konstrukcji o grubości 88 mm. Przekładka w opatentowanej technologii "anti-bimetal" oraz dodatkowe izolatory znacząco poprawiają termoizolacyjność, która w wersji pełnej osiąga poziom 0,74 W/m2K, a w przeszklonej 0.81 W/m2K.

Drzwi zewnętrzne GERDA ALTUS to doskonały wybór dla najbardziej wymagających klientów również dzięki swoim możliwościom dopasowania. Dostępne są w kilkudziesięciu wzorach, sześciu wersjach kolorystycznych z pełną paletą dodatkowych barw i w sześciu konfiguracjach doświetli, w trzech poziomach antywłamaniowości. Oprócz rozmiarów standardowych dają nam one możliwość wyboru szerokości skrzydła w zakresie od 970 do 1250 mm oraz wysokości od 2000 do 2400 mm ze skokiem co 5 mm.

Drzwi zewnętrzne do domu THERMO PRIME
Drzwi zewnętrzne do domu THERMO PRIME

GERDA THERMO PRIME

GERDA THERMO PRIME to seria drzwi zewnętrznych dedykowanych wymagającym klientom. Konstrukcję skrzydła o grubości 75 mm tworzy drewniany ramiak z wypełnieniem z piany pur i dodatkową przegrodą termiczną. Z aluminiową ościeżnicą drzwi THERMO PRIME osiągają termoizolację na poziomie 0,79 W/M2K oraz 0,9 W/M2K odpowiednio dla wersji pełnej oraz przeszklonej. Jednocześnie mimo swojej lekkiej konstrukcji zapewniają klasę antywłamaniowości RC2 lub - opcjonalnie - RC3. GERDA THERMO PRIME dostępne są w trzech rozmiarach, czterech liniach wzorniczych i kilkunastu kolorach, dzięki czemu możemy bez trudu dopasować je do estetyki domu.

GERDA THERMO PREMIUM

Linia GERDA THERMO PREMIUM obejmuje antywłamaniowe drzwi zewnętrzne o grubości 60 i 75 mm oparte o konstrukcję ramiaka z drewna z wypełnieniem z ekspandowanego polistyrenu grafitowego. Dostępne są w pięciu rozmiarach oraz czterech liniach wzorniczych, oferując ponadto szeroką paletę kolorów wykończeń. Dzięki swojej konstrukcji drzwi THERMO PREMIUM zapewniają klasę antywłamaniowości RC2 lub RC3 i bardzo dobrą izolację cieplną. W wersji pełnej 75 mm z aluminiową ościeżnicą są one w pełni pasywne, osiągając parametr termoizolacyjności na poziomie 0,8 W/M2K. Wariant przeszklony 60 mm ze stalową ościeżnicą osiąga bardzo dobry wynik 1,4 W/M2K.

Drzwi zewnętrzne do domu THERMO PREMIUM
Drzwi zewnętrzne do domu THERMO PREMIUM

GERDA OPTIMA

GERDA OPTIMA w wersjach grubości 50 i 60 mm to doskonały wybór dla klientów szczególnie ceniących sobie stosunek ceny do jakości. Konstrukcja skrzydła oparta o drewniane klocki i ramiak oraz wypełnienie z ekspandowanego polistyrenu grafitowego jest wyjątkowo wytrzymała, co potwierdza klasa antywłamaniowości RC2 lub RC3. Jednocześnie, w zależności od wybranej wersji oraz rodzaju zastosowanej ościeżnicy, zapewniają one poziom termoizolacyjności od 0,87 do 1,2 W/m2K. Drzwi GERDA OPTIMA dostępne są w pięciu standardowych rozmiarach, kilkudziesięciu liniach wzorniczych i kilkunastu kolorach wykończeniach, dzięki czemu doskonale wpisują się w wygląd każdego domu.

Nowy konfigurator drzwi GERDA

Konfigurator na stronie konfigurator.gerda.pl/ to nowe, niezwykle intuicyjne narzędzie, dzięki któremu łatwo możemy dostosować wszystkie parametry wybranych drzwi. Z jego pomocą błyskawicznie wybierzemy interesującą nas linię, wzory wykończeń i dodatkowe wyposażenie. Ogromnymi zaletami konfiguratora są jego przejrzystość, wskazywanie wpływu poszczególnych zmian na cenę oraz możliwość wyboru konkretnych elementów i akcesoriów zgodnie ze swoimi wymaganiami.

Konfigurator wizualny Gerda
Konfigurator wizualny Gerda

Konfiguracji drzwi w nowym narzędziu firmy GERDA dokonuje się w prostych, następujących po sobie krokach. Dwa pierwsze pozwalają na wybór linii modelowej i pakietów dodatkowych, jak na przykład poprawa antywłamaniowości lub dwuskrzydłowa konstrukcja (w wybranych modelach). Trzeci etap konfiguracji umożliwia nam ustalić kierunek otwierania drzwi oraz układ naświetli.

Kolejny krok to rozmiar - w przypadku linii ALTUS możemy dostosować go niemal dowolnie - oraz rodzaj zastosowanego progu i ościeżnicy. Dwa następne etapy konfiguracji zadowolą estetów. Pozwalają nam one bowiem wybrać wzór oraz kolor drzwi z niezwykle szerokiej palety dostępnych wykończeń. W kolejnym kroku istnieje możliwość dostosowania osprzętu, w tym rodzaju zamka, zawiasów czy wizjera. Ta ostatnia kategoria obejmuje zarówno wersje optyczne, jak i elektroniczne.

Przedostatni krok to wybór dodatków i akcesoriów uzupełniających konfigurację. Miejsce w nim znalazły takie opcje jak okapnik, lakier zaprawkowy do naprawy drobnych uszkodzeń, elektrozaczep, dostępowa klawiatura numeryczna, samozamykacz czy preparaty do konserwacji drzwi i ich elementów. Ostatni etap to podsumowanie konfiguracji z listą wszystkich dokonanych wyborów. Możemy ponadto wygenerować plik PDF z wybraną specyfikacją oraz złożyć zamówienie.

Drzwi zewnętrzne GERDA dla każdego domu

Pasywne, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne GERDA z serii ALTUS, THERMO PRIME, THERMO PREMIUM i OPTIMA stanowią znakomitą, szeroką ofertę produktów przeznaczonych dla klientów wymagających bezkompromisowej jakości. Dzięki swojej przemyślanej konstrukcji wyróżniają się znakomitymi parametrami użytkowymi. Jednocześnie szeroka paleta wzorów i wykończeń umożliwia dopasowanie drzwi GERDA do każdego domu. W tym ostatnim niezwykle pomocny jest nowy konfigurator. Pozwala on wygodnie i szybko dostosować wszystkie najważniejsze parametry drzwi, dobrać ich wyposażenie dodatkowe oraz wygenerować dokument z podsumowaniem wybranych opcji.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje