Eclisse - drzwi przesuwne chowane w ścianę oraz drzwi rozwierane ukryte

Eclisse - drzwi przesuwne chowane w ścianę oraz drzwi rozwierane ukryte

Systemy do drzwi chowanych w ścianę pozwalają nie tylko na optymalizację przestrzeni, lecz także na zmianę aranżacji wnętrza oraz jego funkcjonalności. Kasety pozwalają zmieniać charakter wnętrza łącząc lub dzieląc pomieszczenia w zależności od potrzeby mieszkańców.

Funkcjonalność, estetyka i bezpieczeństwo to podstawowe cechy gwarantujące użyteczność produktów Eclisse, która w swojej ofercie ma 20 opatentowanych rozwiązań mających na celu podwyższenie komfortu użytkowania pomieszczeń.

Kaseta pojedyncza ościeżnicowa

Doskonale sprawdza się w niedużych pomieszczeniach, łazienkach, korytarzach, komórkach, gdyż angażuje niewielką powierzchnię użytkową. Klasyczne wykończenie drewnianą ościeżnicą i opaskami maskującymi zapewnia możliwość wizualnego dostosowania do innych drzwi mieszczących się w pomieszczeniu.

Eclisse kaseta pojedyncza ościeżnicowa

Kaseta podwójna ościeżnicowa

Stwarza możliwość łatwego izolowania i łączenia pomieszczeń. W czasie codziennego użytkowania rozsunięte drzwi pozwalają na swobodne przemieszczanie się po przestrzeni mieszkalnej. W przypadku potrzeby stworzenia bardziej kameralnego klimatu wystarczy zsunąć ze sobą skrzydła.

Eclisse kaseta podwójna ościeżnicowa

Kaseta teleskopowa

Pozwala połączyć dwa pomieszczenia z możliwością zachowania dogodnie szerokiego przejścia przy zaangażowaniu niewielkiej powierzchni na kieszeń kasety. Dwa oddzielne pomieszczenia mogą stworzyć jedną przestrzeń po schowaniu skrzydeł do kasety. Występuje też w wersji podwójnej, która umożliwia uzyskanie niezwykle szerokiego przejścia.

Eclisse kaseta teleskopowa

Kaseta luce

Można zastosować ją w miejscach, w których niezbędne jest uzbrojenie w media (kable elektryczne, telefoniczne, informatyczne, włączniki oświetlenia, kinkiety świetlne). System ma specjalne profile ochronne montowane wewnątrz kasety, w których umieszcza się okablowanie. Kaseta umożliwia zamontowanie kilku punktów elektrycznych. Występuje też w wersji podwójnej.

Eclisse kaseta LUCE

Kaseta bezościeżnicowa Syntesis®

Nowa koncepcja montażu drzwi przesuwnych. Kaseta niewymagająca zastosowania drewnianych ościeżnic i opasek maskujących. Dzięki takiej konstrukcji panel drzwiowy dyskretnie umieszczony jest w kasecie, efektem czego jest nowoczesny design z zastosowaniem najnowszej technologii. Drzwi stają się niewidoczne, nie zwracają uwagi, nie stanowią rzucającego się w oczy elementu wnętrza. Niebanalny design jest wynikiem minimalizmu zachowanego przy tworzeniu produktu. Występuje też w wersji podwójnej.

Eclisse kaseta bezościeżnicowa Syntesis®

Drzwi rozwierane ukryte

Rozwiązanie umożliwiające zainstalowanie drzwi, gdzie aluminiowa ościeżnica oraz zawiasy są niewidoczne-ukryte. W zależności od preferencji, drzwi mogą być malowane w kolorze ściany, oddając efekt ciągłości poprzez idealne skomponowanie się z nią. Alternatywnie, drzwi mogą być malowane kolorami z palety RAL bądź ozdobione wykończeniami lub nadrukami, według intencji projektanta wnętrz lub inwestora. Występują też w wersji podwójnej.

Eclisse - drzwi rozwierane ukryte

Drzwi rozwierane ukryte z ozdobą ościeżnicą

Drzwi rozwierane ukryte ECLISSE 40 jest pierwszym produktem eksponującym ościeżnicę: rama wyłania się ze ściany tworząc dyskretną lecz widoczną ozdobę. Nie stanowi już wyłącznie elementu technicznego i funkcjonalnego, a przeistacza się w element ozdobno-wykończeniowy. Z jednej strony przejścia ozdobne profile otaczają drzwi niczym rama obraz, z drugiej drzwi licują się ze ścianą. Po raz pierwszy ościeżnica odgrywa wiodącą rolę estetyczną i wizualną.

Eclisse - drzwi rozwierane ukryte z ozdobą ościeżnicą

Niemal wszystkie produkty Eclisse dostosowane są do wykończenia płytą gips-karton lub mokrym tynkiem. Drzwi przesuwne sprawdzają się idealnie w pomieszczeniach, w których zastosowanie drzwi rozwieranych powoduje szereg kolizji komunikacyjnych. Natomiast w większych przestrzeniach pełnią funkcję elementu dekoracji wnętrza dzięki możliwości zamontowania różnorodnych paneli drzwiowych od tradycyjnych drewnianych po zdobione tafle szklane.

Drzwi rozwierane ukryte są odpowiedzią na ciągłe poszukiwania czegoś niebanalnego w tematyce designu i aranżacji. Niby są, a jakby ich nie było.

Bogata gama rozwiązań Eclisse pozwala na urzeczywistnienie indywidualnych wizji architektów i inwestorów. Firma, wychodząc naprzeciw klientom, stale udoskonala swoje produkty wykorzystując sugestie płynące od inwestorów, montażystów i wykonawców. Stawia na jakość, łatwość montażu oraz elegancję.

Przydatne linki:

Komentarze

Nie da się konkretnie odpowiedzieć na to pytanie, bo cena całego systemu drzwi chowanych w ścianie zależy od wielu czynników. Najlepiej wybrać interesujący model (skrzydło pojedyncze czy podwójne), rodzaj materiału, z jakiego będzie wykonane i skontaktować się z regionalnym ...
Gość KAROLINA
08-12-2020 15:45
Jaka cena jest takich drzwi 4 sztuk?
Wiecej na Forum BudujemyDom.pl
Czytaj tak, jak lubisz
W wersji cyfrowej lub papierowej
Moduł czytaj tak jak lubisz