Systemy przesuwane do drzwi Eclisse

Artykuł sponsorowany
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Systemy przesuwane do drzwi Eclisse

Eclisse jest największym w Europie producentem systemów przesuwnych do drzwi chowanych w ścianę. Od 1989 roku odpowiadamy na nowe trendy w architekturze, proponując wysokiej jakości produkty.

aktualizacja: 2019-09-02 13:12:06
ECLISSE POLSKA

Systemy do drzwi chowanych w ścianę pozwalają nie tylko na optymalizację przestrzeni, lecz także na zmianę aranżacji wnętrza oraz jego funkcjonalności. Kasety pozwalają zmieniać charakter wnętrza łącząc lub dzieląc pomieszczenia w zależności od potrzeby mieszkańców.

Funkcjonalność, estetyka i bezpieczeństwo to podstawowe cechy gwarantujące użyteczność produktów Eclisse. W swojej ofercie posiadamy 20 opatentowanych rozwiązań, które mają na celu podwyższenie komfortu użytkowania pomieszczeń:

1. Eclisse Pojedyncza do ściany gips karton

System obsługujący jedno skrzydło drzwiowe, idealne rozwiązanie do małych pomieszczeń. Kieszeń kasety jest systemem uniwersalnym-możliwość dostosowania grubości kasety do istniejących profili U oraz C w trakcie montażu. Występuje również w wersji do ściany murowanej.

Eclisse Pojedyncza do ściany gips karton

2. Eclisse Podwójna do ściany gips karton

System obsługujący dwa skrzydła drzwiowe chowające się do dwóch przeciwległych kaset. Kieszenie kasety są systemem uniwersalnym-możliwość dostosowania grubości kaset do istniejących profili U oraz C w trakcie montażu. Występuje również w wersji do ściany murowanej.

Eclisse Podwójna do ściany gips karton

3. Drzwi rozwierane z niewidoczną ościeżnicą

NOWA linia produktów Syntesis Line (nie wymagających montażu ościeżnic i opasek maskujących). Drzwi rozwierane montowane są na specjalnej ościeżnicy ukrytej wewnątrz ściany. Przy zastosowaniu jednakowego koloru ściany oraz drzwi tworzy się unikalny wystrój pomieszczenia, gdzie drzwi licują się ze ścianą tworząc jedność.

Drzwi rozwierane z niewidoczną ościeżnicą

4. Eclisse Syntesis LINE

System bezościeżnicowy - niewymagający zastosowania listew maskujących. Przy zastosowaniu jednakowego koloru ściany oraz drzwi tworzymy unikalną kolorystykę pomieszczenia. Drzwi stają się niewidoczne, nie zwracają uwagi, nie stanowią rzucającego się w oczy elementu wnętrza. Kaseta przeznaczona jest do ścianek gipsowych jak również do montażu w ściankach murowanych.

Eclisse Syntesis LINE

5. Eclisse Teleskopowa pojedyncza

System obsługujący dwa skrzydła drzwiowe chowające się do jednej kasety. Pozwala połączyć dwa pomieszczenia z możliwością zachowania dogodnie szerokiego przejścia. Kaseta przeznaczona jest do ścianek gipsowych jak również do montażu w ściankach murowanych.

Eclisse Teleskopowa pojedyncza

6. Kaseta SYNTESIS VITRO

NOWOŚĆ system bezościeżnicowy pozwalający na zastosowanie drzwi szklanych. Kaseta przeznaczona jest do ścianek gipsowych jak również do montażu w ściankach murowanych.

Kaseta SYNTESIS VITRO

7. Kaseta LUCE

Można zastosować ją w miejscach, w których niezbędne jest uzbrojenie w media (kable elektryczne, telefoniczne, informatyczne, włączniki oświetlenia, kinkiety świetlne). System ma specjalne profile ochronne montowane wewnątrz kasety, w których umieszcza się okablowanie. Kaseta przeznaczona jest do ścianek gipsowych jak również do montażu w ściankach murowanych.

Kaseta LUCE

Wszystkie produkty Eclisse można dostosować do indywidualnych potrzeb i wymogów sytuacyjnych. Opracowane są z myślą o eliminacji problemów, jakie mogą zaistnieć podczas budowy lub adaptacji pomieszczeń. Od lat Eclisse jest synonimem nowoczesności i wysokiej jakości produktów. Stawiamy na jakość, łatwość montażu oraz elegancję.

Logo Eclisse Eclisse Polska Sp.z o.o
83-112 Lubiszewo
Rokitki ul. Tczewska 4A
Tel. +48 58 531 19 95
Fax +48 58 532 25 78
www.eclisse.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny