Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 25515
ECLISSE POLSKA - Drzwi wewnętrzne, kasety Syntesis®

ECLISSE POLSKA Drzwi wewnętrzne, kasety Syntesis®

Telefon 58 531 19 95
Adres ul. Tczewska 4A, Rokitki, 83-112 Lubiszewo
Bogata oferta systemów przesuwnych Eclisse! Wśród szerokiej gamy opatentowanych rozwiązań znajdziemy systemy przesuwne do tradycyjnych drzwi drewnianych oraz coraz częściej wybieranych przez inwestorów drzwi szklanych. Na przestrzeni ostatnich lat oferta Eclisse została wzbogacona o ramy do drzwi otwieranych tradycyjnie. ... Czytaj więcej
ECLISSE POLSKA

Bogata oferta systemów przesuwnych Eclisse! Wśród szerokiej gamy opatentowanych rozwiązań znajdziemy systemy przesuwne do tradycyjnych drzwi drewnianych oraz coraz częściej wybieranych przez inwestorów drzwi szklanych. Na przestrzeni ostatnich lat oferta Eclisse została wzbogacona o ramy do drzwi otwieranych tradycyjnie.

Systemy przesuwne Eclisse

Zalety systemów przesuwnych Eclisse

  • Kasety do drzwi chowanych w ścianę pozwalają nie tylko na optymalizację przestrzeni ale także na zmianę aranżacji wnętrza oraz jego funkcjonalności.
  • Zaletą drzwi przesuwnych chowanych w ścianę jest łączenie pełnej funkcjonalności drzwi tradycyjnych z minimalnym zaangażowaniem powierzchni użytkowej.
  • Drzwi przesuwne doskonale sprawdzają się w niewielkich pomieszczeniach, w których zastosowanie drzwi rozwieranych powoduje szereg kolizji komunikacyjnych. Natomiast w większych przestrzeniach pełnią funkcję elementu dekoracji wnętrza dzięki możliwości zamontowania różnorodnych paneli drzwiowych od tradycyjnych drewnianych po zdobione tafle szklane.

Jednak nie każdy inwestor decyduje się na drzwi chowane w ścianę, poszukując niebanalnych rozwiązań dla drzwi tradycyjnie otwieranych. I dla tych osób zostały opracowane kolejne produkty. Są nimi drzwi rozwierane z ukrytą ościeżnicą oraz drzwi rozwierane z ozdobną, anodyzowaną ramą aluminiową w czterech odcieniach kolorystycznych, w których elementy ościeżnicy nachylone są pod kątem 40 stopni na wzór ramy obrazu. Bogata gama rozwiązań Eclisse pozwala na urzeczywistnienie indywidualnych wizji architektów oraz inwestorów i jest potwierdzeniem dla motta firmy „odsłaniamy przestrzeń”.

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA