MYNUTE X - kocioł kondensacyjny marki Beretta - idealne połączenie nowoczesnej technologii i designu

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
MYNUTE X - kocioł kondensacyjny marki Beretta - idealne połączenie nowoczesnej technologii i designu

Nowością w ofercie marki Beretta jest zastosowanie w kotle wymiennika kondensacyjnego wykonanego ze stali nierdzewnej AISI 304 L. Dzięki temu rozwiązaniu kotły Mynute X dostępne zarówno w wersji jedno- jak i dwufunkcyjnej (Mynute X 25C, Mynute X 20R i Mynute X 30R), świetnie sprawdzą się nie tylko w nowej, ale również modernizowanej instalacji za sprawą wysokiej odporności na korozyjne działanie kondensatu i ograniczeniu do minimum możliwości powstawania tlenków oraz innych negatywnych zjawisk elektrochemicznych.

aktualizacja: 2021-11-19 09:20:06

Z kolei kształt geometryczny wymiennika z pojedynczą rurą zapewnia stały przepływ we wszystkich sekcjach wymiennika, a dostęp od frontu kotła ułatwia okresowe czynności konserwacyjne, czyszczenie komory spalania, a także przynosi korzyści związane z montażem urządzenia, które może być zaaranżowane niemal w każdej przestrzeni.

Kotły MYNUTE X oferują szeroki zakres modulacji (do 1:7) i modulującą pompę cyrkulacyjną o niskim zużyciu energii (EEI ≤ 0,20). Warto również podkreślić, że kotły Mynute X mogą pracować na każdy rodzaj gazu. Jednym z wyróżniających się i innowacyjnych elementów linii kotłów MYNUTE X jest panel sterowania. Podświetlany wyświetlacz LCD komunikuje się z użytkownikiem za pomocą intuicyjnych ikon. Dzięki siedmiu przyciskom oraz przejrzystemu ekranowi można łatwo uzyskać dostęp do funkcji i ustawień parametrów w kotle MYNUTE X.

Podłączając programator BeSMART Wi-Fi w trybie komunikacji cyfrowej (OT), możliwe jest zdalne sterowanie kotłem, a także całym systemem z poziomu inteligentnej aplikacji mobilnej. Takie zalety, jak wysoka wydajność, elastyczność instalacji, niskie zużycie gazu, szeroki zakres modulacji, przyjazny panel sterowania, możliwość zdalnego sterowania przy użyciu mobilnej aplikacji BeSMART, które posiada kocioł MYNUTE X sprawiają, że to najlepszy wybór do zastosowania w mieszkaniach i domach jednorodzinnych.

Kotły Mynute X są produkowane w fabryce w Toruniu
Panel sterowania kotła MYNUTE X
Panel sterowania kotła MYNUTE X
Kotły MYNUTE X są zgodne z programem Czyste Powietrze
Kotły MYNUTE X są zgodne z programem Czyste Powietrze

Dodatkowo ze względu na wysoką jakość komponentów użytych do produkcji urządzeń, RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A. oferuje 5-letnią gwarancję, której warunki znajdują się na stronie www.beretta.pl.

O grupie Riello

Beretta jest częścią Grupy Riello, która została założona w 1922 r., lidera w dziedzinie produktów i usług w zakresie ogrzewania i klimatyzacji. Z siedzibą w Legnago (Werona), Włochy, Riello działa w ponad 120 krajach. Riello jest częścią Carrier, wiodącego światowego dostawcy innowacyjnych technologii HVAC, chłodniczych, przeciwpożarowych, bezpieczeństwa i automatyki budynkowej. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.beretta.pl.


RUG RIELLO URZĄDZENIA GRZEWCZE S.A.
ul. Kociewska 28/30, 87-100 Toruń
infolinia: 801 044 804 z tel. kom. +48 56 663 79 99
www.beretta.pl
www.besmart-home.com
info.beretta.pl@carrier.com

Dodaj komentarz

time image
time image
Warto wiedzieć dodatkowo:
Zobacz inne artykuły
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje