Eleganckie i nowoczesne kabiny prysznicowe bez brodzika

Artykuł sponsorowany
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Eleganckie i nowoczesne kabiny prysznicowe bez brodzika

Zestaw spływowy boczny fermacell Powerpanel TE to nowoczesne i bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwoli w estetyczny sposób zaaranżować przestrzeń łazienki i salonu kąpielowego. System fermacell nie wymaga wiele miejsca, aby go zamontować, a co najważniejsze, pozwala na całkowite wyeliminowanie brodzika z kabiny prysznicowej.

aktualizacja: 2019-02-04 08:18:06
Fermacell Systemy suchej zabudowy Płyty gipsowo-włóknowe, cementowe

Zestaw spływowy boczny to kompletne rozwiązanie do suchej zabudowy. Dzięki niemu w prosty sposób można wykonać odpływ liniowy znajdujący się w jednej płaszczyźnie z podłogą w domowych łazienkach oraz w publicznych prysznicach.

W połączeniu z elementami jastrychowymi fermacell można natomiast wykonać nie tylko estetyczny odpływ wody, lecz także stworzyć trwałą, mocną i w pełni odporną na wilgoć powierzchnię całej podłogi.

Kompletny zestaw spływowy boczny świetnie sprawdza się w systemach suchej zabudowy, w których odprowadzanie wody odbywa się poprzez rynnę odpływową umieszczoną w płaszczyźnie podłogi.

Największymi zaletami takiego rozwiązania są nieograniczone możliwości aranżacyjne łazienek i salonów kąpielowych zarówno w obiektach komercyjnych, jak i w domach jednorodzinnych. Niewielkie rozmiary zestawu spływowego (grubość 42,5 mm), sprawiają że system można zamontować w podłodze o wysokości zaledwie 5,5 cm!

Rozwiązanie polecane przez firmę fermacell charakteryzuje się prostym montażem oraz wysoką precyzją wykonawczą, uzyskaną dzięki wstępnie zdefiniowanemu spadkowi. Zestaw spływowy boczny świetnie sprawdzi się w połączeniu z elementami jastrychowymi Powerpanel TE.

Technologie te bardzo dobrze się uzupełniają, a to pozwala uzyskać dokładne i trwałe połączenie obu powierzchni. Kompletny zestaw spływowy boczny można także swobodnie stosować w oparciu o technologię tradycyjnego jastrychu. Zastosowane rozwiązanie jest trwałe i bardzo wytrzymałe.

System oprócz tego, że wygląda bardzo estetycznie, jest także wygodny w użyciu przez osoby niepełnosprawne. Dzięki wysokiej odporności gotowych powierzchni bez problemu można się na nich poruszać wózkami inwalidzkimi. Fermacell Powerpanel TE jest również polecany do płytek wielkoformatowych, co jeszcze bardziej poszerza jego możliwości przy projektowaniu wnętrz.

 Elegancka kabina prysznicowa bez brodzika - system fermacell

Kompletny system fermacell składa się z:

  • Dwóch wyprofilowanych elementów, dzięki którym można uzyskać powierzchnię spływu o wymiarach 1.000 x 1.000 mm.
  • Zestawu spływowego o grubości 42,5 mm (polistyren 30 mm oraz płyta Powerpanel H2O 12,5 mm), elementy hydrauliczne: kolano odpływowe z syfonem wraz z rynienką i kratką.

Wiele ciekawych informacji znajdziesz na kanale YouTube fermacell

Logo fermacell
Fermacell
Telefon: 22 645 13 38-39, 22 645 15 58
Faks: 22 645 15 59
fermacell-pl@xella.com
www.fermacell.pl
www.budowaniedoskonale.pl

Zdaniem naszych Czytelników

Jest w czym wybierać, za kabinę z brodzikiem można zapłacić tyle, co za wannę całą ze złota. Jest na rynku kilka firm, które oferuj a specjalne systemy zabudowy krzywizn różnymi panelami.  

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2018

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2018

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2018

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny