Artykuł pochodzi z: Budujemy Dom - Wnętrza 2015
Domowe urządzenia techniczne

Dbają o porządek, nasz komfort i bezpieczeństwo. Coraz bardziej inteligentne, energooszczędne i funkcjonalne urządzenia elektryczne to prawdziwi bohaterowie naszych domów.

NOWOCZEŚNIEJ, TANIEJ, PIĘKNIEJ

Nowoczesne urządzenia dbają o dom i nasze dobre samopoczucie. Bez nich trudno wyobrazić sobie idealny porządek i zwykłe codzienne funkcjonowanie. Zapewne wpadlibyśmy w panikę, gdyby nagle zimą przestały grzać grzejniki, a latem odmówiła posłuszeństwa lodówka. Jesteśmy zależni od urządzeń domowych. Dlatego, gdy któreś odmówi współpracy, pędzimy do sklepu po nowe – byle tylko przywrócić w domu normalność. A kiedy już pojawia się nowy sprzęt – jest wydajniejszy i bardziej energooszczędny.

 

Na przykład dzięki nowoczesnemu termostatowi – zaprogramujemy pracę grzejnika na tydzień, uruchomimy funkcję wyłączania, gdy wietrzymy mieszkanie lub funkcję przeciw zamarzaniu instalacji, gdy zimą wyjeżdżamy na narty. Nowy zakup może nie będzie tani, ale dzięki niemu spadną rachunki za prąd.

 

To dlatego, że dziś obowiązuje producentów zasada stosowania rozwiązań zmniejszających zużycie energii. Równocześnie firmy zwracają dziś bardzo dużą uwagę na urodę oferowanych urządzeń. Dzięki temu grzejniki, klimatyzatory, włączniki czy nawet kotły, to dziś bez mała dzieła sztuki, które śmiało eksponowane zdobią nasze wnętrza.

fot. JAGA

Pozostałe artykuły

Prezentacje firmowe

Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze październik 2020

Czas na Wnętrze

Magazyn pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje