Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 53324
Elfa Manufacturing Poland - ELFA - systemy do przechowywania i drzwi przesuwne

Elfa Manufacturing Poland ELFA - systemy do przechowywania i drzwi przesuwne

Telefon 42 611 64 01
E-mail biuro@elfa.com
Adres Zagajnikowa 35 (Biuro Handlowe), 91-849 Łódź
ELFA proponuje szeroką gamę rozwiązań, które pozwolą praktycznie zagospodarować: garderobę, salon, sypialnię, pokój dziecka, biuro, spiżarnię, a nawet garaż w wybranym stylu. Dzięki bogatej ofercie aranżacja każdej przestrzeni jest prosta i przyjemna. Nie wymaga wiercenia w ścianie, poza instalacją jednej szyny poziomej BL, na której zawieszany jest cały projekt. Elastyczność systemu pozwala na samodzielną... Czytaj więcej
Elfa Manufacturing Poland

ELFA proponuje szeroką gamę rozwiązań, które pozwolą praktycznie zagospodarować: garderobę, salon, sypialnię, pokój dziecka, biuro, spiżarnię, a nawet garaż w wybranym stylu. Dzięki bogatej ofercie aranżacja każdej przestrzeni jest prosta i przyjemna. Nie wymaga wiercenia w ścianie, poza instalacją jednej szyny poziomej BL, na której zawieszany jest cały projekt. Elastyczność systemu pozwala na samodzielną instalację oraz rozbudowywanie czy zmienianie przeznaczenia systemu. Np. pokój dziecka może w szybki i prosty sposób stać się gabinetem czy garderobą przy użyciu tych samych elementów. ELFA to doskonała szwedzka jakość produktów objętych 10-letnią gwarancją, która dostosowuje się do potrzeb klienta tworząc stylową uporządkowaną przestrzeń.

SPARRING+
W nowej kolekcji SPARRING+ wykorzystano osiągnięcia Birgera Sparringa, aby stworzyć innowacyjną koncepcję na miarę XXI wieku. Pojęcie stylu i funkcjonalności projektanci przenieśli na zupełnie inny poziom. Kolekcja spełnia najbardziej wyrafinowane potrzeby w zakresie przechowywania. Nowoczesne wzornictwo, atrakcyjna gama kolorów oraz rozmaite możliwości zabudowy sprawiają, że produkty udoskonalą każdą przestrzeń.

System ścienno-drzwiowy UTILITY
Minimum przestrzeni – maksimum funkcjonalności. UTILITY to sprytny sposób na zorganizowanie przestrzeni domu i biura, ubrany w stalowe elementy jest bardzo nowoczesny i minimalistyczny. Różnorodność haczyków, pudełek i pojemników daje nieograniczone możliwości zorganizowania przestrzeni. System ścienno-drzwiowy można również przykręcić bezpośrednio do ściany. Dostosuj do swoich oczekiwań system przechowywania UTILITY, używając koszy i organizatorów różnych rozmiarów . Przekonaj się że Elfa pasuje wszędzie!

Nowe rozwiązania w drzwiach przesuwnych na wymiar Elfa
Nasza kolekcja wypełnień, faktur i ram drzwi liczy kilkadziesiąt rodzajów, które można dowolnie zestawiać kolorystycznie realizując własną wizję wymarzonego wnętrza. Inspirujemy do kreowania indywidualnych pomysłów! Łączymy klasyczne minimalistyczne rozwiązania z najnowszymi trendami. Drzwi przesuwne Elfa stanowią idealne tło dla domowego i biurowego życia.

DÉCOR – dla odrobiny luksusu
Poczuj wyrafinowaną atmosferę w domu dzięki połączeniu drewna ze stalą. Drewniany DÉCOR jest naszą ekskluzywną linią dostępną w kolorach brzozy, orzecha i bieli. Jego bazą jest system CLASSIC. Każde pomieszczenie może wyglądać elegancko i ekskluzywnie, jeśli zastosujemy w nim pełne półki i kosze w drewnianych ramach.

CLASSIC – wytrzymały i elegancki system stalowy
Ten elastyczny system do przechowywania ułatwia utrzymywanie porządku przez lata. Możemy rozpocząć od jednej półki wiszącej, z czasem dodawać kolejne i w ten sposób zagospodarować całą ścianę, tworząc np. bibliotekę. To wszechstronny system, w którym do ściany przykręcamy jedynie szynę poziomą BL, a na niej wieszamy szyny pionowe H i przesuwamy je do właściwego położenia. Wszystkie elementy stalowe systemu CLASSIC są ażurowe, zapewniają doskonałą przejrzystość i wentylację systemu, dlatego doskonale sprawdzają się zarówno w garderobie jak i kuchni, gdzie ważna jest dobra organizacja, zagospodarowanie przestrzeni i wytrzymały nierdzewny trwały materiał. Na nasze trwałe elementy stalowe udzielamy 10-letniej gwarancji. 

 

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum