Budujemy Dom - Wnętrza 2015
Budujemy Dom - Wnętrza 2015

Urządzając nasz nowy dom, stajemy przed arcytrudnym zadaniem. Mamy nadmiar opcji do wyboru… Czeka nas określenie funkcji i sposobu podziału przestrzeni, dobór stylu i kolorystyki, zaplanowanie sposobu oświetlenia…

Potem zakup kafelków, mebli, zasłon, co przy nieprzebranej ofercie rynkowej stanowi prawdziwe wyzwanie. I jeśli dodamy do tego potrzebę pogodzenia gustów i różnych oczekiwań domowników oraz trudne kwestie finansowe - zadanie zaczyna się wydawać prawie niewykonalne.

A błędów nie uda się tak łatwo naprawić – nie będziemy przecież po roku ruszać z remontem. Dlatego warto rozważyć skorzystanie z pomocy architekta wnętrz, który wspomoże nas swoim doświadczeniem oraz znajomością potencjalnych rozwiązań i oferty producentów. Jeśli jednak zdecydujemy się zmierzyć z przedsięwzięciem sami, co może być fascynujące i satysfakcjonujące, musimy podejść do zadania metodycznie. 

Mam nadzieję, że nasz magazyn pomoże Państwu w podjęciu tych wszystkich decyzji, podsunie pomysły, pokaże nieoczywiste rozwiązania i ciekawe propozycje projektantów i producentów, które zechcecie wykorzystać w swoich domach. Zapraszając do lektury, życzę Państwu dobrej zabawy i wspaniałych efektów.

Dorota Chrząszcz
redaktor naczelna

Artykuły z tego numeru

Prezentacje firmowe

Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje