Budujemy Dom - Wnętrza 2015
Budujemy Dom - Wnętrza 2015

Urządzając nasz nowy dom, stajemy przed arcytrudnym zadaniem. Mamy nadmiar opcji do wyboru… Czeka nas określenie funkcji i sposobu podziału przestrzeni, dobór stylu i kolorystyki, zaplanowanie sposobu oświetlenia…

Potem zakup kafelków, mebli, zasłon, co przy nieprzebranej ofercie rynkowej stanowi prawdziwe wyzwanie. I jeśli dodamy do tego potrzebę pogodzenia gustów i różnych oczekiwań domowników oraz trudne kwestie finansowe - zadanie zaczyna się wydawać prawie niewykonalne.

A błędów nie uda się tak łatwo naprawić – nie będziemy przecież po roku ruszać z remontem. Dlatego warto rozważyć skorzystanie z pomocy architekta wnętrz, który wspomoże nas swoim doświadczeniem oraz znajomością potencjalnych rozwiązań i oferty producentów. Jeśli jednak zdecydujemy się zmierzyć z przedsięwzięciem sami, co może być fascynujące i satysfakcjonujące, musimy podejść do zadania metodycznie. 

Mam nadzieję, że nasz magazyn pomoże Państwu w podjęciu tych wszystkich decyzji, podsunie pomysły, pokaże nieoczywiste rozwiązania i ciekawe propozycje projektantów i producentów, które zechcecie wykorzystać w swoich domach. Zapraszając do lektury, życzę Państwu dobrej zabawy i wspaniałych efektów.

Dorota Chrząszcz
redaktor naczelna

Artykuły z tego numeru

Prezentacje firmowe

Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze luty 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje