Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 50201
BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.  - Varioperfect - perfekcja w Twoim rytmie

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. Varioperfect - perfekcja w Twoim rytmie

Telefon 22 572 76 00
E-mail informacja@bshg.com
Adres Al. Jerozolimskie 183, 02-222 Warszawa
Bosch traktuje innowacje priorytetowo i dlatego, niezależnie od warunków gospodarczych, przeznacza istotne środki finansowe na działalność badawczo-rozwojową. Myślenie to ma swoje odzwierciedlenie w liczbie zgłaszanych do patentu innowacji - w roku 2005 było to ponad 2800 wynalazków. Wiele technologii zastosowanych po raz pierwszy w produktach Boscha stało się rynkowym standardem. Zasłużyć na zaufanie i nie stracić... Czytaj więcej
BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

VARIOPERFECT. PERFEKCJA W TWOIM RYTMIE.

Bosch traktuje innowacje priorytetowo i dlatego, niezależnie od warunków gospodarczych, przeznacza istotne środki finansowe na działalność badawczo-rozwojową. Myślenie to ma swoje odzwierciedlenie w liczbie zgłaszanych do patentu innowacji - w roku 2005 było to ponad 2800 wynalazków. Wiele technologii zastosowanych po raz pierwszy w produktach Boscha stało się rynkowym standardem.

Zasłużyć na zaufanie i nie stracić go jest w dzisiejszych czasach jeszcze trudniejsze. Szczególną uwagę zwracać trzeba na ochronę środowiska naturalnego. Ochrona przyrody i dóbr naturalnych stanowią obecnie cel nowych technologii wprowadzanych w naszej marce. Urządzenia Boscha stały się wyjątkowo oszczędne jeśli chodzi o zużycie energii i wody. Na przestrzeni ostatnich 17 lat chłodziarki ograniczyły zużycie energii aż o 58%, zużycie wody w pralkach spadło o 66%, a w zmywarkach o 30%. Około 50 milionów Euro, które rocznie wydajemy, aby odciążyć środowisko naturalne to inwestycja w zaufanie przyszłych pokoleń.

Pralki Bosch - VarioPerfect, EcoPerfect, TimePerfect - perfekcja w Twoim rytmie
Pralka automatyczna Bosch − WAW24540PL
Pralki Bosch z napędem magnetycznym EcoSilence Drive TM

Bosch w każdym detalu: dzięki funkcji VarioPerfect możesz skrócić lub wydłużyć program prania oszczędzając czas lub energię. Innowacyjny system umożliwi Ci jeszcze wygodniejsze pranie. Rekord szybkości pobijesz włączając opcję TimePerfect – skracając czas prania nawet do 65%. Oszczędność do 50% energii zyskasz stosując opcję EcoPerfect – chroniąc przy tym środowisko naturalne. Za każdym razem osiągniesz perfekcyjną czystość prania w najwyższej klasie efektywności z gwarancją 100% jakości.

VarioPerfect

Dzięki tej funkcji każdy może wyprać ubrania tak, jak jest mu najwygodniej: wyjątkowo szybko lub bardzo oszczędnie. Jeśli zależy Ci na czasie, włącz opcję TimePerfect, jeśli chcesz oszczędzać energię i chronić środowisko naturalne, zastosuj opcję EcoPerfect. VarioPerfect pozwala aktywować jeden z wariantów w różnych programach prania. Teraz nie musisz wybierać między pralką szybką a oszczędną – to pralka dostosuje się do Twojego rytmu!

Jak to działa?

Pralka zużywa najwięcej energii do podgrzania wody. Jeśli chcemy skrócić czas podgrzewania grzałka musi pracować z większą mocą. Jeśli wydłużymy pranie, pralka do podgrzania wody będzie potrzebowała mniej energii. To tak jak z jazdą samochodem: jeśli chcesz dojechać gdzieś szybko – samochód spala więcej paliwa. Jeśli jedziesz ekonomicznie – to zajmie to więcej czasu.

Nie usłyszysz jak pracuje

Pralki marki Bosch, które zostały wyposażone w napęd magnetyczny EcoSilence Drive TM wyznaczają nowy standard w kategorii efektywności energetycznej: do 30% niższe zużycie energii niż najlepsza klasa energetyczna A+++. Poza tym, pozbawiony tarcia silnik sprawia, że pralki Bosch należą do najcichszych urządzeń w swojej klasie.

Automatyczny sposób na plamy

Plamy towarzyszą nam przez całe życie, ale gdy masz w pobliżu pralkę WAY 24741PL HomeProfessional, Twoje ubrania zawsze wyglądają jak nowe. Nieważne, jak brudne jest pranie – dzięki inteligentnej automatyce sensorowej i funkcjom do usuwania plam różnego pochodzenia – wszystko odzyska idealną czystość. Pralka zastosuje wobec każdego rodzaju plam konkretne metody: ustawi odpowiedni poziom temperatury, tryb pracy bębna i czas namaczania tkanin – zgodnie z Twoimi wskazówkami podanymi na początku programu.

AntyAlergia

Dobra nowina dla osób z wrażliwą skórą! Nasza pralka jest bardzo przyjazna dla użytkowników z alergią. Program AntyAlergia zapewnia maksymalnie higieniczne warunki prania przy odpowiednio dobranych parametrach. Zwiększona ilość wody, dodatkowy cykl płukania i podwyższona do 60°C temperatura sprawiają, że po detergentach nie będzie śladu! Pralki Bosch z tym programem posiadają certyfikat ECARF, przyznawany urządzeniom przyjaznym osobom wrażliwym na detergenty.

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA