Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 118378
Franke - HARMONIA W STREFIE WODY - zlewozmywaki

Franke HARMONIA W STREFIE WODY - zlewozmywaki

Telefon 22 711 67 00
Adres Franke 1, 05-090 Raszyn, Sękocin Nowy
Współcześnie kuchnia służy nie tylko do przyrządzania i spożywania posiłków. To ważna przestrzeń w naszym domu, gdzie spędzamy wolny czas, relaksujemy się, przyjmujemy gości. Dlatego warto urządzić ją tak, aby była komfortowym miejscem, w którym chce się przebywać. Obecnie najmodniejsze są wnętrza jasne, przestronne, z elementami z drewna lub kamienia. Aby kuchnia zyskała przyjemny klimat, pomyślmy... Czytaj więcej
Franke

Współcześnie kuchnia służy nie tylko do przyrządzania i spożywania posiłków. To ważna przestrzeń w naszym domu, gdzie spędzamy wolny czas, relaksujemy się, przyjmujemy gości. Dlatego warto urządzić ją tak, aby była komfortowym miejscem, w którym chce się przebywać. Obecnie najmodniejsze są wnętrza jasne, przestronne, z elementami z drewna lub kamienia.

Aby kuchnia zyskała przyjemny klimat, pomyślmy o jednym, mocniejszym akcencie kolorystycznym, który nada wnętrzu niepowtarzalnego charakteru i przyciągnie uwagę. Ciekawym wyborem będzie zlewozmywak ceramiczny w kolorze. Franke w ofercie posiada: białe, kremowe, czarne, onyx, grafitowe oraz cappuccino. Materiał ceramiczny stosowany przez producenta, charakteryzuje się niezwykłą odpornością na promienie UV, niskie oraz wysokie temperatury, a także wszelkie środki chemiczne. Jest łatwy w pielęgnacji i utrzymaniu czystości. Nie przejmuje zapachów. Ponadto, dzięki naturalnym surowcom zarówno proces produkcji, jak i utylizacji zlewozmywaków jest nieszkodliwy dla środowiska naturalnego.

Zlewozmywaki ceramiczne Franke występują także w wielu różnych rozmiarach, dzięki czemu odpowiednio dopasujemy model do wnętrza naszej kuchni. Do wyboru mamy jednokomorowe, półtora komorowe, z ociekaczem lub bez. Wprowadzając elementy w modnym kolorze czy stylu do neutralnej bazy, stworzymy wnętrze nowoczesne i funkcjonalne, bez dużych nakładów pracy ani wydatków, gdzie poczujemy się komfortowo i chętnie będziemy spędzać czas.

 

Budujemy Dom czerwiec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum