Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 51527
Franke - KOMPLETNE SYSTEMY KUCHENNE

Franke KOMPLETNE SYSTEMY KUCHENNE

Telefon 22 711 67 00
Adres Franke 1, 05-090 Raszyn, Sękocin Nowy
Frames by Franke - linia urządzeń Frames by Franke powstała z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. A są nimi osoby lubiące otaczać się przedmiotami starannie zaprojektowanymi, zwracające uwagę na detale i ceniące wygodę użytkowania. ... Czytaj więcej
Franke

Frames by Franke - linia urządzeń Frames by Franke powstała z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. A są nimi osoby lubiące otaczać się przedmiotami starannie zaprojektowanymi, zwracające uwagę na detale i ceniące wygodę użytkowania.

Piekarnik Frames by Franke

Wśród urządzeń znajdziemy piekarnik wyposażony w opatentowane przez Franke grzałki DCT (Dynamic Cooking Technology), które zapewniają wyjątkowo szybkie i równomierne nagrzewanie. Dzięki nim urządzenie oferuje funkcję Kompletnego Menu, czyli 18 sprawdzonych programów do pieczenia na 3 lub 4 poziomach jednocześnie. Potrawy pieką się razem jedna nad drugą a zapachy i smaki nie przenikają się.

Sterowanie urządzeniem jest intuicyjne, po wybraniu programu piekarnik przeprowadzi nas przez cały proces, a odpowiednie komunikaty pojawią się na kolorowym wyświetlaczu. Z kolei osoby dbające o linię zainteresuje program Wellnes, czyli gotowe przepisy na zdrowe i dietetyczne potrawy z mięsa, ryb i warzyw. Pieczenie trwa dłużej i odbywa się w niższych temperaturach, dzięki czemu potrzeba mniej tłuszczu i soli.

Piekarnik Frames by Franke szybko się rozgrzewa (100°C w 2,5 min, 200°C w 7 min) przy jednoczesnej oszczędności energii (klasa A++). Jego obsługa jest prosta i intuicyjna, a urządzenie dostępne jest w wykończeniu czarnym lub w kolorze szampana. Projektanci i inżynierowie Franke bacznie obserwują ewolucje jaką stale przechodzi kuchnia, poszukując do niej wielozadaniowych rozwiązań. A bateria Vital i piekarnik Frames by Franke to jedynie przykłady nieszablonowego myślenia o urządzeniach kuchennych, dzięki któremu stają się one coraz bardziej funkcjonale i przyjazne.

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum