Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 239695
Telefon 801 209 047
E-mail biuro@bruk-bet.pl
Adres Nieciecza 199, 33-240 Żabno
Już od ponad 35 lat produkty firmy Bruk-Bet cieszą się ogromnym uznaniem właścicieli przydomowych ogrodów, inwestorów oraz architektów. Oferta tej marki wyróżnia się bogactwem wzorów i wyjątkową paletą kolorystyczną, inspirowaną barwami spotykanymi w naturze. Szeroki asortyment wyrobów dla domu i ogrodu pozwala tworzyć niepowtarzalne kompozycje nawierzchni oraz innych elementów małej architektury. ... Czytaj więcej
BRUK-BET

Już od ponad 35 lat produkty firmy Bruk-Bet cieszą się ogromnym uznaniem właścicieli przydomowych ogrodów, inwestorów oraz architektów. Oferta tej marki wyróżnia się bogactwem wzorów i wyjątkową paletą kolorystyczną, inspirowaną barwami spotykanymi w naturze. Szeroki asortyment wyrobów dla domu i ogrodu pozwala tworzyć niepowtarzalne kompozycje nawierzchni oraz innych elementów małej architektury.

Kostki nowej generacji Bruk-Bet

Perlon - kostki nowej generacji

Ekskluzywne nawierzchnie z linii PRESTIGE firmy Bruk-Bet® dają ogromne możliwości aranżacyjne. Doskonale sprawdzają się zarówno na posesjach eleganckich, jak i zaprojektowanych w nowoczesnym czy rustykalnym stylu. Zróżnicowane rozmiary i grubości kostek pozwalają wykorzystywać je jako nawierzchnie podjazdów do garażu, ścieżek ogrodowych czy zabudowy tarasów. Większość kostek brukowych z tej serii zabezpieczonych jest przed zabrudzeniami już w trakcie procesu produkcji specjalnym systemem Perlon® Lamino lub Imprex Perlon®.

Innowacyjna ochrona Perlon® kluczem do czystych nawierzchni

System ochrony PERLON® polega na powlekaniu powierzchni na etapie produkcji odpowiednimi środkami modyfikowanych żywic o zaplanowanych własnościach fizycznych i użytkowych. Głównym celem skutecznej ochrony przed zabrudzeniem jest stworzenie warstwy izolacyjnej zapobiegającej wnikaniu zabrudzeń w strukturę betonu, jak również migrację wykwitów z betonu na jego powierzchnię. Nie powstają zabrudzenia zarówno pochodzenia spożywczego, po których często zostają trudne do usunięcia przebarwienia, jak i pozostałe, wynikające z codziennego użytkowania nawierzchni np. plamy smaru, czy oleju, czy ślady po przyklejonej gumie do żucia.

Taras marzeń

Taras, stanowiąc połączenie domu z ogrodem, powinien harmonizować bowiem zarówno z otoczeniem budynku, jak i jego wystrojem. Za sprawą nowych, wielkoformatowych płyt tarasowych z oferty firmy Bruk-Bet®: Romantica, Architect, Maestro, Realit projektowanie przydomowej strefy wypoczynku staje się piękne i funkcjonalne. Szczelna powierzchnia licowa elementów przywodzi na myśl najwyższej próby płytki ceramiczne, jednak ich zabudowa może odbywać się bezpośrednio na podłożu gruntowym. Unikalne perłowe wykończenie METALICCOLOR oraz rewolucyjny system ochrony PERLON® sprawią, że wykonane z ich udziałem tarasowe aranżacje staną się obiektem zachwytu gości, a właścicielom służyć będą na lata.

Płyty brukowe wielkoformatowe w formacie XL

Formaty, kolorystyka oraz rodzaj wykończenia nowych płyt serii NOVATOR® są odpowiedzią na wciąż rosnącą popularność modernistycznego stylu w architekturze. Efekt ten z łatwością uzyskamy stosując duże, geometryczne płyty brukowe z tej serii w kształcie ponadczasowych prostokątów i kwadratów o wymiarach od 20 x 20 cm, aż do wielkich formatów 100 x 100 cm. Specjalnie dedykowane dla budownictwa miejskiego, płyty brukowe NOVATOR® CITY o grubości 8, 10, 12 i 16 cm, w zależności od wielkości formatu, pozwalają także na ruch kołowy ciężkich pojazdów technicznych i pożarniczych, dając tym samym niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne w przestrzeni prywatnej i miejskiej.

Architektura ogrodowa

Wyroby firmy Bruk-Bet® przeznaczone do budowy elementów małej architektury ogrodowej wyróżnia unikatowy wygląd oraz wyjątkowa trwałość. Firma posiada elementy do budowy wolnostojących ogrodzeń, ale także do wielopoziomowych rabat, tarasowych klombów, murków, rozgraniczeń, obrzegowań tarasów i schodów. Ściany ABAKUS®, w nowych formatach XL od 60 do nawet 160 cm wysokości, mogą tworzyć element murowy stanowiący zasłonę widokową.

Najwyższy stopień piękna

Oferta systemów schodowych firmy Bruk-Bet® jest bardzo szeroka. Można w niej znaleźć stopnie schodowe blokowe, nawiązujące do stylowych posesji dworskich, a także stopnie narożne, łukowe i okładzinowe, które dzięki szlifowanym i śrutowanym powierzchniom licowym, doskonale współgrają z wykwintną zabudową rezydencyjną, jak również z nowoczesną architekturą. Wszystkie stopnie schodowe Bruk-Bet® gwarantują stabilne i trwałe realizacje zarówno w ogrodzie, jak i przy domu.

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska styczeń - luty 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum