Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 34546
Kominki Kozłowski - Salon Warszawa - Naturalne ciepło w Twoim wnętrzu

Kominki Kozłowski - Salon Warszawa Naturalne ciepło w Twoim wnętrzu

Zobacz firmę w innym dziale: Artykuły ogrodowe
Telefon 22 723 90 98, 22 723 86 91, 602 226 800, 602 735 727
E-mail info@kominki-kozlowski.pl, info@induplus.info.pl
Adres Sokołowska 50, 05-090 Raszyn, Wypędy
KOMINKI-KOZŁOWSKI  prezentuje najwyższą technikę grzewczą oraz wysoki poziom kompleksowej usługi wykonania kominka czy  pieca i wszystkich prac będących integralną jego częścią: od profesjonalnego doradztwa, projektu, realizacji, po pełną odpowiedzialność przez lata użytkowania. Firma buduje kominki i piece z użyciem najwyższej jakości materiałów w systemie konwekcji, akumulacji z masą akumulacyjną... Czytaj więcej
Kominki Kozłowski - Salon Warszawa

KOMINKI KOZŁOWSKI - SALON WARSZAWA

Stûv 30 − kominek na drewno KOMINKI-KOZŁOWSKI  prezentuje najwyższą technikę grzewczą oraz wysoki poziom kompleksowej usługi wykonania kominka czy  pieca i wszystkich prac będących integralną jego częścią: od profesjonalnego doradztwa, projektu, realizacji, po pełną odpowiedzialność przez lata użytkowania. Firma buduje kominki i piece z użyciem najwyższej jakości materiałów w systemie konwekcji, akumulacji z masą akumulacyjną w systemie pieca kumulacyjnego lub hipokausta. Doskonale dobrane wkłady grzewcze liderów branży, w parze z umiejętnościami pracowników, popartymi fachowymi szkoleniami, zapewnia firmie wysoką i uznaną pozycję w branży. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży kominkowej jest otwarta na najnowsze technologie i aranżacje wnętrz.

Jesteśmy Dystrybutorem na rynku polskim produktów firmy Brunner ,Stuv, Tulp nasza dewizę jest jakość produktu i wykonania, dlatego inspirują i fascynują nas produkty wysokiej jakości, nowatorskie rozwiązania technologiczne, nowoczesny design. Promujemy i polecamy naszym klientom produkty zapewniające komfort, dopasowane na miarę ich potrzeb, ale są to produkty które zostały wyprodukowane z myślą o przyszłych pokoleniach, czyli jednym słowem zależy nam na promowaniu poszanowania środowiska naturalnego w którym żyjemy i w którym żyć będą przyszłe pokolenia.

Produkty które oferujemy, to wysokiej klasy urządzenia o wysokiej jakości, zostały zaprojektowane z uwzględnieniem obowiązujących norm z zakresu ochrony środowiska, zastosowania materiałów wysokiej jakości, nowatorskich rozwiązań technicznych i pięknej prostej linii wizualnej.

Stûv 16 − kominek na drewno Doskonale zaprojektowane i wykonane paleniska z odpowiednio dobranymi systemami odzysku ciepła. Cała sztuka polega na tym, by wiedzę o wytwarzaniu energii cieplnej z użyciem drewna, oraz jej wykorzystania połączyć w taki sposób, aby końcowy efekt był dopasowany do potrzeb odbiorców i środowiska.

Firma Kominki-Kozłowski została zaproszona do udziału w programie „Firma” realizowanym przez TVN. W 2013 r. otrzymała statuetkę „Złote Ville 2013” w kategorii ogrzewanie-kominkiowe za promocje produktu marki Brunner. Ponadto w ramach plebiscytu „ODPOWIEDZIALNIE Z NATURĄ” produkty marki STUV i BRUNNER zostały uznane za ekologiczne i otrzymały wyróżnienie „Godłem Eko-Inspiracje 2013” w kategorii PRODUKT.

Firma organizuje Dni Bawarskie, promujące produkty marki Brunner. W czerwcu 2013 r. z inicjatywy Kominki-Kozłowski odbył się plenerowy Festiwal Produktów Stuv. Salon ekspozycyjny w Wypędach k. Raszyna jest zaliczany do najokazalszych obiektów z ekspozycją produktów wiodących europejskich marek.

Firmę tworzą ludzie dlatego siłą naszej firmy są pracownicy, tworzymy profesjonalny świetnie się rozumiejący, zespół, który dla naszych odbiorców jest gwarancją solidności, terminowości oraz efektywności prac.Naszą działalność cechuje zasada kompleksowego podejścia do każdego zamówienia i wszystkich realizacji, a także dbałość o wysoki standard wykonania i obsługi. Naszym wyróżnikiem są: wiarygodność i rzetelność potwierdzane przede wszystkim przez partnerów i klientów, a także zdobyte certyfikaty, nagrody i wyróżnienia.

Zapraszamy.

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze kwiecień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum