Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 72637
KALDEWEI Polska Spółka z o.o. - Stalowe wanny i brodziki

KALDEWEI Polska Spółka z o.o. Stalowe wanny i brodziki

Telefon 22 720 16 03
E-mail poczta@kaldewei.pl
Adres Słowikowskiego 1/A, 05-090 Raszyn
Poczynając od roku 1918, a zatem już od 4 pokoleń, firma KALDEWEI zajmuje się z pełnym zaangażowaniem łączeniem dwóch materiałów: stali oraz emalii. Tylko w ten sposób mogło się udać stworzenie niezwykłego połączenia, które gwarantuje szczególną jakość oraz trwałość pod marką KALDEWEI. Co jeszcze, poza kreatywnością i wyczuciem stylu, charakteryzuje firmę KALDEWEI, tego dowiedzą się Państwo przeglądając... Czytaj więcej
KALDEWEI Polska Spółka z o.o.

Poczynając od roku 1918, a zatem już od 4 pokoleń, firma KALDEWEI zajmuje się z pełnym zaangażowaniem łączeniem dwóch materiałów: stali oraz emalii. Tylko w ten sposób mogło się udać stworzenie niezwykłego połączenia, które gwarantuje szczególną jakość oraz trwałość pod marką KALDEWEI.


Co jeszcze, poza kreatywnością i wyczuciem stylu, charakteryzuje firmę KALDEWEI, tego dowiedzą się Państwo przeglądając następne strony. Jeżeli chcecie się  Państwo z nami skontaktować w menu Dialog znajdziecie niezbędne dane kontaktowe.

W świecie pełnym pośpiechu i terminów łazienka zyskała miano szczególnego miejsca, coraz częściej stając się oazą spokoju. Przy tej okazji ekskluzywność i ekstrawagancja sprzyja nowej jakości i polepsza naszą codzienność. Innowacje, technologie chroniące środowisko, wysokiej jakości procesy produkcyjne umożliwiają naszym projektantom wprowadzanie nowych wizualnie projektów. Z duchem innowacyjności, a także poczuciem smaku, z ergonomicznych projektów użytkowych, powstają wszechstronne produkty designerskie. Tylko wtedy, gdy wszystkie szczegóły współgrają, może powstać coś wielkiego.

Wyjątkowe właściwości estetyczne emalii fascynowały ludzi w różnych epokach. Już starożytni Egipcjanie wykorzystywali ją przy wyrobie biżuterii; od średniowiecza aż po nowożytność władcy cenili emalię i kazali uszlachetniać nią wyjątkowe dzieła sztuki. Emalię w znanej dzisiaj postaci wynaleźli alchemicy podczas prób uzyskania złota. Połączenie pod wpływem ognia metalu z mieszanką naturalnych materiałów, takich jak piasek kwarcowy, skaleń i minerały, nie pozwoliło wprawdzie odkryć tajemnicy produkcji złota, ale uzyskane w ten sposób tworzywo okazało się nie mniej cenne. Emalia ze swoją szklistą powierzchnią stała się nieodzownym i bardzo cenionym elementem naszej kultury.

Na przykładzie stali emaliowanej KALDEWEI doskonale widać, jak z połączenia dwóch naturalnych materiałów powstaje nieporównywalna nowa jakość: zespolenie wytrzymałej i jednocześnie wyjątkowo plastycznej stali oraz odpornego szkła, w którym wyjątkowe właściwości obu tych materiałów idealnie się uzupełniają. To tworzywo o trwałej wartości, którą codziennie na nowo się dostrzega, odczuwa i docenia.

Wanny i brodziki KALDEWEI już od ponad czterech pokoleń są kojarzone z łączeniem wytrzymałości i estetyki, higieny i eleganckiego, ponadczasowego designu. Mając aspiracje bycia prekursorem, który nieustannie przesuwa granice tego, co możliwe, i pragnie stale ulepszać to, co dobre, firma KALDEWEI przez dziesięciolecia rozwijała i udoskonalała specjalną recepturę i technologię produkcji swojej stali emaliowanej.

Wymowny jest fakt, że firma KALDEWEI jako jedyny producent wyrobów sanitarnych samodzielnie produkuje swoją emalię. W najnowocześniejszych tego typu piecach ze składników według własnej receptury i wysokiej jakości stali wytapia się materiał o grubości 3,5 mm. Materiał ten cechuje się tak wysoką jakością i stabilnością kształtu, że firma KALDEWEI udziela 30-letniej gwarancji na stal emaliowaną użytą do produkcji wanien i brodzików.

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum