Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 129598
Ferro S.A. - Baterie kuchenne i łazienkowe

Ferro S.A. Baterie kuchenne i łazienkowe

Zobacz firmę w innym dziale: Armatura instalacyjna
Telefon +48 12 25 62 100
E-mail info@ferro.pl
Adres Przemysłowa 7, 32-050 Skawina
FERRO to grupa kapitałowa o międzynarodowym zasięgu, działająca w branżach: armatura sanitarna, instalacyjna i technika grzewcza. FERRO S.A. jest producentem, którego baterie, natryski, zawory i grzejniki, obecne są w ponad 30 krajach na 2 kontynentach. W ciągu 29 lat działalności firma i jej produkty zdobyły szereg wyróżnień za jakość, innowacyjną technologię, oryginalny design i funkcjonalność. ... Czytaj więcej
Ferro S.A.

FERRO to grupa kapitałowa o międzynarodowym zasięgu, działająca w branżach: armatura sanitarna, instalacyjna i technika grzewcza. FERRO S.A. jest producentem, którego baterie, natryski, zawory i grzejniki, obecne są w ponad 30 krajach na 2 kontynentach. W ciągu 29 lat działalności firma i jej produkty zdobyły szereg wyróżnień za jakość, innowacyjną technologię, oryginalny design i funkcjonalność.

Dzięki produktom marki FERRO kompleksowo wyposażymy nasze kuchnie i łazienki, gdyż oferta firmy obejmuje również wanny, brodziki oraz zlewozmywaki stalowe i granitowe. Wśród niezwykle bogatej gamy baterii i natrysków znajdziemy modele natynkowe i podtynkowe, wielootworowe, termostatyczne - o zróżnicowanym designie. Na szczególną uwagę zasługują modele z linii VerdeLine, umożliwiające redukcję zużycia wody i energii potrzebnej do jej podgrzania nawet o połowę. Do kuchni znajdziemy funkcjonalne baterie o różnorodnym wzornictwie z wylewkami o rozmaitych kształtach, w tym wyciągane, elastyczne i kolorowe. Wystrój uzupełnimy pasującymi akcesoriami - wieszakami, półeczkami itp. Warto zauważyć, że firma dostarcza również armaturę sanitarną i akcesoria łazienkowe do budynków użyteczności publicznej.

FERRO z ustabilizowaną i mocną pozycją rynkową od lat wierna jest promocji trendów związanych z ekologią. To niekwestionowany lider rozwiązań proekologicznych, w tym baterii i natrysków, które pozwalają na 50% oszczędność wody w gospodarstwie domowym. Osiągnięcia w tej dziedzinie zostały potwierdzone międzynarodowym wyróżnieniem - wybrane modele armatury dołączyły do prestiżowej bazy European Water Label.

Znakiem rozpoznawczym produktów FERRO są: wysoka jakość, ergonomiczne rozwiązania i modny design czerpiący inspirację z najlepszych rodzimych i światowych i wzorców.

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska styczeń - luty 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum