Artykuł pochodzi z: Budujemy Dom - Wnętrza 2015
Meble kuchenne

Dzięki technologii możemy mieć dziś nie tylko kuchnię, jakiej pragniemy, ale także taką, jakiej najbardziej potrzebujemy. Jej wygląd zewnętrzny planuje się niezależnie od zawartości szafek, a możliwości w obu tych dziedzinach potrafią zadziwić.

PRZYRZĄDZONA NA MIARĘ

Tradycyjna czy nowoczesna? Biała, kolorowa, a może wzorzysta? Z matowego drewna czy lakierowana na wysoki połysk? I co z wnętrzem? Więcej szuflad czy półek, a może wysuwane cargo? Wszystkie te pytania doczekają się odpowiedzi, jeśli skorzystamy z tego, co oferują producenci mebli kuchennych i rynek usług. Bo nawet kupując w sklepie pełnym rozwiązań gotowych, możemy zwykle skorzystać z pomocy projektanta, który doradzi jak najfunkcjonalniej zabudować przestrzeń i skonfigurować to, co kryje się za frontami szafek.

 

Duże salony meblowe mają przeważnie w swojej ofercie usługę dopasowania zabudowy do nietypowego wnętrza – docinają blaty, a nawet szafkowe korpusy; taka kuchnia może być nieznacznie droższa od standardowej. Nie musimy się też obawiać zatrudnienia firmy stolarskiej, pod warunkiem, że zweryfikujemy jej kompetencje. Fachowcy specjalizujący się w zabudowach kuchennych zaopatrują się w materiały i elementy w branżowych hurtowniach, gdzie dostępna jest pełna gama najnowocześniejszych podzespołów.

 

Skoro nie musimy kłopotać się wykonawstwem, skoncentrujmy się na koncepcji i własnych oczekiwaniach; możliwości ich zaspokojenia jest dziś naprawdę wiele.

fot. PEKA

Pozostałe artykuły

Prezentacje firmowe

Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom marzec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny