Artykuł pochodzi z: Budujemy Dom - Wnętrza 2015
Meble kuchenne

Dzięki technologii możemy mieć dziś nie tylko kuchnię, jakiej pragniemy, ale także taką, jakiej najbardziej potrzebujemy. Jej wygląd zewnętrzny planuje się niezależnie od zawartości szafek, a możliwości w obu tych dziedzinach potrafią zadziwić.

PRZYRZĄDZONA NA MIARĘ

Tradycyjna czy nowoczesna? Biała, kolorowa, a może wzorzysta? Z matowego drewna czy lakierowana na wysoki połysk? I co z wnętrzem? Więcej szuflad czy półek, a może wysuwane cargo? Wszystkie te pytania doczekają się odpowiedzi, jeśli skorzystamy z tego, co oferują producenci mebli kuchennych i rynek usług. Bo nawet kupując w sklepie pełnym rozwiązań gotowych, możemy zwykle skorzystać z pomocy projektanta, który doradzi jak najfunkcjonalniej zabudować przestrzeń i skonfigurować to, co kryje się za frontami szafek.

 

Duże salony meblowe mają przeważnie w swojej ofercie usługę dopasowania zabudowy do nietypowego wnętrza – docinają blaty, a nawet szafkowe korpusy; taka kuchnia może być nieznacznie droższa od standardowej. Nie musimy się też obawiać zatrudnienia firmy stolarskiej, pod warunkiem, że zweryfikujemy jej kompetencje. Fachowcy specjalizujący się w zabudowach kuchennych zaopatrują się w materiały i elementy w branżowych hurtowniach, gdzie dostępna jest pełna gama najnowocześniejszych podzespołów.

 

Skoro nie musimy kłopotać się wykonawstwem, skoncentrujmy się na koncepcji i własnych oczekiwaniach; możliwości ich zaspokojenia jest dziś naprawdę wiele.

fot. PEKA

Pozostałe artykuły

Prezentacje firmowe

Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje