Ogrzewanie elektryczne pozbawione wad? Sprawdź PEREKO π!

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Ogrzewanie elektryczne pozbawione wad? Sprawdź PEREKO π!

Szukasz nowoczesnego urządzenia, ale obawiasz się w wysokich kosztów związanych z instalacją? Nie daje Ci spokoju perspektywa wymiany drogich podzespołów po krótkim okresie gwarancyjnym? Kocioł indukcyjny PEREKO π jest pozbawiony wad urządzeń o podobnym przeznaczeniu.

aktualizacja: 2021-06-01 08:17:52

Montaż w 1 dzień

Kocioł π to propozycja dla osób ceniących swój czas. Jest w pełni bezobsługowy - to urządzenie typu "podłącz i zapomnij". Sama instalacja jest również szybka i tania. Nie wymaga żadnej ingerencji budynek lub jego otoczenie, nie wymaga kotłowni. Na montaż wystarczy w zupełności 1 dzień.

Najdłuższa gwarancja na rynku

PEREKO π jest bezpieczny i bezawaryjny. Jego konstrukcja nie zawiera elementów ruchomych, które mogłyby ulec zużyciu. Producent udziela 20-letniej gwarancji na produkt, a jego trwałość określa na ok. 50 lat.

Kocioł indukcyjny PEREKO π

Wysoka kultura pracy

Pracujące urządzenie generuje szum na poziomie ~40 dB. Jest to wartość niezauważalna dla domowników - porównywalna do pracy dobrej klasy lodówki. Sprawność kotła - 98,6% - pozostaje niezmienna w całym okresie pracy. Jest niezależna od temperatury zewnętrznej.

Szybkość działania

W pracy kotła nie występuje bezwład, zadaną temperaturę - do 80°C - osiąga w kilka sekund. Oznacza to błyskawiczną reakcję na zmiany pogody, lub zmianę preferencji użytkownika. Sprawdzi się również świetnie w przypadku okresowego ogrzewania obiektów - np. przestrzeni biurowych, domków weekendowych czy lokali usługowych.

Uniwersalność

Kocioł indukcyjny π może z powodzeniem współpracować z innym źródłem ciepła i dowolnym systemem automatyki. Jest dobrym rozwiązaniem zarówno przy ogrzewaniu podłogowym, jak i grzejnikowym. Jego działanie wpływa korzystnie na całą instalację. Zapobiega powstawaniu kamienia kotłowego i korozji elementów metalowych. Jest doskonałym uzupełnieniem przydomowych farm fotowoltaicznych.

Zarządzanie online

Jak przystało na nowoczesne urządzenie wysokiej klasy, kocioł PEREKO π oferuje pełną kontrolę przez internet.

Dlaczego PEREKO?

Marka PEREKO funkcjonuje od 2002 r., ciesząc się z roku na rok coraz większą popularnością. Liczbę użytkowników kotłów PEREKO szacuje się obecnie na ponad 200 tys. Właścicielem marki jest spółka ENVO z siedzibą w Starachowicach. Proces produkcyjny spełnia wszystkie europejskie normy, a produkty posiadają aktualne badania i certyfikaty.

Logo Pereko
Producent: ENVO sp. z o.o.,
27-200 Starachowice, ul. Radomska 76,
tel. +48 413897100,
e-mail: bok@pereko.pl,
www.kociol-indukcyjny.pl 

Dodaj komentarz

time image
time image
Warto wiedzieć dodatkowo:
Zobacz inne artykuły
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje