Drzwi marki Gerda "dostępne od ręki"

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Drzwi marki Gerda "dostępne od ręki"

Dzięki naszej analizie i obserwacjom w GERDA doskonale wiemy jak ważna jest kwestia dostępności komponentów potrzebnych do wykończenia mieszkań i domów. Jednym z ważniejszych elementów niezbędnych w każdym domu są drzwi zewnętrzne.

aktualizacja: 2022-09-21 07:03:56

Stale słuchamy opinii naszych klientów i dokładnie analizujemy ich potrzeby. Zauważyliśmy rosnące zapotrzebowanie na drzwi zewnętrzne do domu, które można kupić "od ręki". Aby sprostać temu wyzwaniu postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty akcję "Drzwi dostępne od ręki".

W związku z tym przygotowaliśmy ofertę drzwi dostępnych od ręki, które są objęte gwarancją dostarczenia z magazynu w najbliższym możliwym terminie. Grupa drzwi, które objęte są tą akcją to propozycje z serii OPTIMA 60, przeznaczone do domów, jak i z przeznaczonych do mieszkań serii COMFORT 60 i PREMIUM 60.

Grupa drzwi, które objęte są akcją Drzwi dostępne od ręki.

Drzwi do domu Gerda

Seria OPTIMA 60 została stworzona z myślą o jak najlepszej ochronie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych w procesie produkcji oraz stalowo-drewnianych i aluminiowych ościeżnic, drzwi zewnętrzne firmy GERDA z tej serii wyróżniają się wyjątkowo dobrymi parametrami izolacyjności termicznej, niezwykle istotnej w czasach rosnących kosztów energii i ogrzewania.

Drzwi Gerda z serii OPTIMA

Program "Czyste Powietrze"

Projekt "Czyste Powietrze" to program, którego celem jest poprawienie termoizolacyjności w polskich domach i jednocześnie zmniejszenie ilości energii potrzebnej do ich ogrzewania. Dofinansowanie można pozyskać na wymianę takich elementów domu jak bardziej wydajne drzwi zewnętrzne, okna, systemy grzewcze i ocieplenie elewacji.

Drzwi zewnętrzne to jeden z ważniejszych elementów odpowiedzialnych za dobrą termoizolacyjność domu i newralgiczne miejsce z punktu widzenia utraty ciepła. Zdecydowanie warto więc zadbać o jak najlepszą izolację termiczną w tym punkcie zabudowy. Drzwi marki Gerda z serii OPTIMA 60, które są dostępne od ręki, osiągają termoizolację poziomie 1,1 [W/(m2·K)], a więc z całą pewnością także spełniają założenia programu "Czyste Powietrze".

Drzwi Gerda z serii PREMIUM
Drzwi Gerda z serii PREMIUM

Drzwi do mieszkań Gerda

Drzwi do mieszkań z serii COMFORT 60 i PREMIUM 60 wyróżniają się zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami, jak również połączeniem najwyższej klasy antywłamaniowej z doskonałymi właściwościami akustycznymi poprawiającymi komfort oraz wyjątkowym designem, który jest nowoczesny i atrakcyjny.

Ponadto, aby ułatwić proces zakupu drzwi GERDA zapewniamy prosty sposób na zrealizowanie darmowego pomiaru dla wszystkich tych, którzy mogą go potrzebować. Wystarczy wypełnić dostępny na naszej stronie internetowej formularz zamówienia bezpłatnego pomiaru. Po wypełnieniu otrzymujesz potwierdzenie przyjęcia przez nas zlecenia, następnie przedstawiciel umawia się na dogodny dla zamawiającego termin realizacji zlecenia. Po dokładnie dokonanym pomiarze specjalista może również pomóc w doborze odpowiednich drzwi do domu lub mieszkania, dopasowując model do preferencji i potrzeb użytkownika.

Wybór modeli drzwi GERDA dostępnych od ręki jest na tyle zróżnicowany, że powinien zaspokoić preferencje szerokiej grupy kupujących. Ich właściwości, takie jak klasa antywłamaniowa, dźwiękoszczelność i izolacyjność termiczna są na bardzo wysokim poziomie, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Podczas produkcji wszystkich modeli oferowanych przez nas drzwi zewnętrznych staramy się, by ten niezbędny element każdego domu poprawiał nie tylko bezpieczeństwo mieszkańców, ale też podnosił ich komfort życia.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania