Bezpieczna ekipa, czyli montaż i serwis domowych instalacji w dobie pandemii

Artykuł sponsorowany
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Bezpieczna ekipa, czyli montaż i serwis domowych instalacji w dobie pandemii

W obecnych czasach, z uwagi na nasze bezpieczeństwo i zdrowie, zaleca się ograniczać kontakty osobiste do minimum. Są jednak sprawy, których z różnych względów nie można odłożyć na później. Dotyczy to m.in. kwestii związanych z budową, modernizacją i użytkowaniem budynków. Czy zlecanie prac instalacyjnych i serwisowych w domu jest bezpieczne w czasie pandemii?

aktualizacja: 2020-12-02 09:53:29

Choć nastały trudne dla nas czasy, w których każdy z nas obawia się kontaktów z osobami spoza własnego gospodarstwa domowego, nie zawsze możemy je ograniczyć lub wykluczyć. Ustalone terminy, zobowiązania finansowe i umowy, z których należy się wywiązać niestety nie pozwalają nam odkładać pewnych spraw na bliżej nieokreślony czas zakończenia pandemii.

Wiele osób jest obecnie na etapie wykonywania prac instalacyjnych czy modernizacyjnych w swoich domach. Na szczęście montażu lub serwisu domowych instalacji (często niezbędnego do zachowania bezpieczeństwa oraz komfortu cieplnego) nie musimy wcale odkładać w czasie. Dzięki programowi firmy Viessmann "Bezpieczna ekipa" wszystkie prace instalacyjne oraz serwisowe mogą być wykonane terminowo i przede wszystkim z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa i higieny.

Na czym program "Bezpieczna ekipa"?

Ideą programu "Bezpieczna ekipa" jest zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu wszystkim klientom firmy Viessmann poprzez profesjonalne przeprowadzenie ich przez cały proces - od zakupu, poprzez montaż aż po serwis urządzeń. Wszelkie działania w domu klienta wykonywane są przez instalatorów i serwisantów przeszkolonych z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w warunkach podwyższonego ryzyka, co potwierdza stosowny certyfikat.

Są oni również wyposażeni w odpowiednie maski, rękawiczki oraz płyn umożliwiający dezynfekcję miejsca pracy i urządzeń, z którymi mieli kontakt. Dzięki temu wszelkie przeglądy, uruchomienia lub naprawy urządzeń grzewczych przeprowadzanie w sposób bezpieczny, zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia w zakresie ochrony osobistej przed zakażeniem się koronawirusem.

Jak to wygląda w praktyce?

W ramach programu "Bezpieczna ekipa" większości etapów wyboru i zamówienia systemu grzewczego może odbywać się on-line. Pozwala to zredukować do niezbędnego minimum kontakty osobiste przy zakupie i montażu urządzeń. Teraz wystarczy dobrać odpowiednie urządzenie i zapytać o wstępną wycenę za pomocą Konfiguratora, dostępnego na stronie konfigurator.viessmann.com.pl. Przesłane zapytania trafiają do najbliższej firmy należącej do "Bezpiecznej ekipy".

Po przeprowadzeniu krótkiego wywiadu, ustaleniu szczegółów i terminu, przeszkoleni fachowcy wykonują swoją pracę w domu klienta bez konieczności jego udziału w tym przedsięwzięciu. Obecność klienta ogranicza się jedynie do odbioru końcowego prac. Protokół z ich zakończenia wysyłany jest mailowo, a wszelkie rozliczenia odbywają się bezgotówkowo, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo całej procedury.

Program Bezpieczna Ekipa

Dzięki programowi "Bezpieczna ekipa" współpracujące z Viessmann firmy są w pełni przygotowane na obsługę klientów w tak trudnym czasie, zachowując wysokie standardy bezpieczeństwa i terminowość wykonywanych usług.

Dodaj komentarz

time image
time image
Warto wiedzieć dodatkowo:
Zobacz inne artykuły
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje