Nowoczesne urządzenia do ogrzewania podczerwienią

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Nowoczesne urządzenia do ogrzewania podczerwienią

Od ponad 20 lat ogrzewanie Redwell zyskuje coraz więcej użytkowników w Europie. Energia podczerwieni to energia promieniowania przemieszczająca się w postaci fal elektromagnetycznych. Promieniowanie podczerwone wchodzi w skład promieniowania słonecznego i ma ogromne znaczenie dla większości znanych nam form życia na Ziemi.

aktualizacja: 2021-02-05 13:28:41

Austriacka firma Redwell, produkuje nowoczesne urządzenia do ogrzewania podczerwienią, które montuje się na ścianach, sufitach lub jako grzejniki wolnostojące. Niespotykanie szeroki asortyment produktów, zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających klientów. Grzejniki Redwell można świetnie wkomponować w każdym pomieszczeniu.

Urządzenia grzewcze Redwell zasilane są energią elektryczną, ale w porównaniu z tradycyjnymi grzejnikami elektrycznymi, zużywają mniej energii, co pozwala na znaczne oszczędności. Ten system ogrzewania idealnie nadaje się do współpracy z panelami fotowoltaicznymi.

Koło na ścianie
Koło na ścianie
Tower 3IN1 blau
Tower 3IN1 blau

Produkty Redwell przekonują jakością, designem, łatwą instalacją oraz długim i niezawodnym funkcjonowaniem. Przez cały okres użytkowania, urządzenia Redwell nie wymagają żadnego serwisowania! Redwell to zdrowy i higieniczny sposób ogrzewania, który polecamy szczególnie alergikom, ze względu na brak cyrkulacji powietrza i zawartego w nim kurzu. Dodatkową zaletą jest fakt, że te urządzenia ujemnie jonizują powietrze, dzięki czemu wpływają korzystnie na nasze samopoczucie i zdrowie.

Po włączeniu paneli przyjemne ciepło odczujemy już po około 15–20 minutach. Urządzenia na podczerwień Redwell zbudowane są z wykorzystaniem nanotechnologii, czym wyróżniają się na tle konkurencji.

Panele grzewcze występują w wielu praktycznych formach. Mogą to być grzejące obrazy, lustra, koła, tablice do pisania markerami lub kredą. Wyjątkowo efektowne są wszystkie serie paneli z płytami szklanymi. W ofercie są podstawowe, białe i czarne gładkie szkła oraz kilkanaście rodzajów szkieł artystycznych, dodatkowo grawerowane i satynowane. Osobną grupę stanowią specjalne panele łazienkowe, które posiadają relingi do suszenia ręczników.

Aktivist srebrny z LED
Aktivist srebrny z LED
Dysk
Dysk

Oprócz paneli, na uwagę zasługują grzejniki wiszące w formie rur, dodatkowo z funkcją oświetlenia. Ofertę uzupełniają niezwykle oryginalne grzejniki wolno stojące, które w najbogatszej wersji łączą w sobie ogrzewanie, oświetlenie i muzykę.

Rozwój nowych technologii sprawia, że zmienia się sposób ogrzewania naszych domów. Ekologiczne i energooszczędne ogrzewanie podczerwienią firmy Redwell, skutecznie zapewni komfortowe, przytulne ciepło wszystkim użytkownikom, dla których aspekty zdrowotne i higieniczne mają szczególne znaczenie.

 

Redwell - logo
redwell.com.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak dobrać grzejnik do instalacji?
Jak dobrać grzejnik do instalacji?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje