Nowe regulatory pokojowe AD247P / AD248P marki De Dietrich

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Nowe regulatory pokojowe AD247P / AD248P marki De Dietrich

Firma BDR Thermea Poland wprowadziła do oferty model dwustanowego (on/off) regulatora pokojowego w wersji przewodowej i bezprzewodowej.

aktualizacja: 2022-11-09 05:20:24

Główne cechy nowego modelu regulatora AD247P / AD248P to:

  • duży podświetlany 4” wyświetlacz;
  • łatwa obsługa urządzenia dzięki zastosowanym przyciskom dotykowym;
  • intuicyjne programowanie i wybór funkcji;
  • 3 tryby pracy: dzień/noc, tygodniowy, ręczny.

Funkcja OPTIMUM START pozwala na inteligentne sterowanie ogrzewaniem, zwiększa efektywność i zapewnia lepszy komfort cieplny, algorytm regulatora dobiera optymalny czas załączenia kotła z wyprzedzeniem czasowym potrzebnym do osiągnięcia zadanej temperatury. Dzięki podłączeniu czujnika temperatury podłogowej możliwe jest utrzymanie jej temperatury na oczekiwanym poziomie.

W trybie tygodniowym użytkownik ma możliwość ustalenia, w których godzinach ma obowiązywać temperatura zadana komfortowa, a w których żądana ekonomiczna. Regulator ma możliwość zaprogramowania dziewięciu różnych programów dobowych ustawień, które podzielone są na trzy zasadnicze grupy: dla wszystkich dni tygodnia, dla dni roboczych i na weekend, osobno dla każdego dnia tygodnia.

W trybie dzień/noc temperatura zadana jest zależna od pory dnia - ustala się temperaturę zadaną dla dnia i nocy (temperatura komfortowa i ekonomiczna) oraz godziny, w których sterownik będzie rozpoczynał porę dzienną oraz nocną.

Może cię zainteresować
Jak działa system kart gwarancyjnych Wolf? Czym jest wartość energetyczna węgla i od czego zależy? 5 przykazań świadomego oszczędzania na ogrzewaniu Jak właściwie podzielić dom na strefy grzewcze? Co oznacza, że kocioł na pellet drzewny jest o podwyższonym standardzie? Jak podłączyć sprzęgło hydrauliczne? Ergonomiczne podłączenie urządzeń grzewczych do instalacji centralnego ogrzewania Grupy pompowe duro system - kompaktowe rozwiązanie techniczne gotowe do montażu Jak ustalić moc kotła grzewczego? Zalety zastosowania podgrzewaczy (wymienników) wężownicowych Podgrzewanie wody prądem - ile to kosztuje? F-Power - nowa linia zaworów kulowych. Gdzie tkwi sekret niezawodności? Pompa obiegowa do wodnego ogrzewania podłogowego - na co zwrócić uwagę przy jej zakupie? Jakie ogrzewanie do domu w 2023? Czym ogrzewać dom zimą? Jakie są możliwości otrzymania dofinansowania na zakup kotła na pellet? Jak działa sterowanie EOS 6? Nowoczesne kotły gazowe - furtka do rozbudowy systemu grzewczego o ekologiczne rozwiązania Jak bezpiecznie korzystać z piecyka gazowego? Najczęstsze pytania o spieki i konglomeraty kwarcowe Zbiorniki na gaz - dzierżawić czy kupić na własność? Kondensacyjne kotły gazowe SAS - komfortowe ogrzewanie domu Elektryczne ogrzewanie domu. Jedno rozwiązanie, wiele korzyści Wiszące gazowe kotły kondensacyjne Condens 5700i WT i Condens 5300i WT Jak ustawić piec na ekogroszek żeby nie było spieków? Czym można palić w kotle 5. klasy? Ile prądu zużywa piec na pellet? Jak ustawić sterowniki w kotle klasy 5? Separatory magnetyczne dla ochrony instalacji grzewczych Kocioł elektryczny czy pompa ciepła? Ból głowy inwestora
Zobacz więcej Zwiń
Firma powiązana:
BDR Thermea Poland Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły