Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 91847
Telefon 71 712 74 00
E-mail biuro@dedietrich.pl
Adres Północna 15-19, 51-502 Wrocław
Gazowe i olejowe kotły kondensacyjne z logo De Dietrich stosowane są do ogrzewania obiektów nowych i modernizowanych, budynków mieszkalnych i komercyjnych. Urządzenia dwufunkcyjne stosowane są również dp efektywnego przygotowania ciepłej wody użytkowej. ... Czytaj więcej
BDR Thermea Poland Sp. z o.o.

Gazowe i olejowe kotły kondensacyjne z logo De Dietrich stosowane są do ogrzewania obiektów nowych i modernizowanych, budynków mieszkalnych i komercyjnych. Urządzenia dwufunkcyjne stosowane są również dp efektywnego przygotowania ciepłej wody użytkowej.

 Technologie zastosowane w urządzeniach grzewczych De Dietrich

 • starannie zaprojektowane i wykonane, budowa modularna, ułatwiająca serwis urządzeń
 • Diematic iSystem – najnowszej generacji cyfrowy regulator pogodowy o regulacji ciągłej firmy De Dietrich, fabrycznie przystosowany do komunikacji z systemami sterującymi w inteligentnych domach; każdy z kanałów sterujących obiegami grzewczymi, obiegiem wytwarzania c.w.u., pompą cyrkulacyjną można programować niezależnie w trybie 7-dniowym; możliwość zarządzania złożonymi systemami grzewczymi i współpraca z systemami inteligentnych domów
 • De Dietrich Home Control – system zdalnego sterowania ogrzewaniem, składa się z modułu podłączanego do kotła oraz aplikacji instalowanej na urządzeniach mobilnych, tabletu lub smartfona z systemem operacyjnym Android. Program umożliwia zmianę podstawowych ustawień kotła: nastawianie żądanej temperatury, odczytywanie temperatur, wybór obiegu c.o. itp., programowanie tygodniowe, ustawienie trybów – dzień, noc, poza domem, wakacje, opcja „będę za”, przekazuje informacje o usterkach lub komunikaty o błędach.
 • Smart TC − nowoczesny termostat pokojowy wyróżniający się atrakcyjną stylistyką i dużymi możliwościami. Zapewnia łączność z domową siecią Wi-Fi i zdalną kontrolę pracy instalacji przy udziale smartfonu lub tabletu. Można go zamontować w wybranym miejscu domu. Termostat Smart TC pozwala na precyzyjne sterowanie temperaturą pomieszczenia i c.w.u. oraz ustawianie programów ogrzewania i przygotowania c.w.u., zawiera wskaźniki zużycia energii na c.w.u. i ogrzewanie.

Urządzenia grzewcze marki De Dietrich

Gazowe kotły kondensacyjne marki De Dietrich, od lewej: Lumea MPX, MCR Home, Evodens MCA

Gazowe kotły kondensacyjne

 • MCR Home – dwufunkcyjny; 4,8 do 28,0 kW; A dla c.o. i c.w.u.
 • MCR3 PLUS – jednofunkcyjny, bez zasobnika lub w pakiecie z emaliowanym podgrzewaczem c.w.u. o pojemności 100, 150 lub 200 litrów lub z podgrzewaczem c.w.u. ze stali nierdzewnej o pojemności 100, 130 lub 150 litrów, 6,1 do 24,8 kW; w pakiecie z wysoko wydajnym warstwowym podgrzewaczem c.w.u. o pojemności 100 lub 130 l, od 6,1 do 35,7 kW; dwufunkcyjny, od 6,1 do 35,7 kW, A dla c.o. i c.w.u.
 • Lumea MPX – dwufunkcyjny gazowy kocioł kondensacyjny pracujący w zakresie od 3,7 do 34 kW, w zależności od wersji; średnioroczna efektywność energetyczna aż 93%, sprawność sięgająca 109%; modulacja od 14 do 100% mocy; w wersji „BIC” jest zintegrowany podgrzewaczem c.w.u. ze stali nierdzewnej o pojemności 40 litrów.
 • Evodens MCA − jednofunkcyjny, bez zasobnika lub w pakiecie z emaliowanym podgrzewaczem c.w.u. o pojemności 100, 150 i 200 litrów, od 3,4 do 35,9 kW, dwufunkcyjny, od 5,6 do 25,5 kW, A dla c.o. i c.w.u. “A” dla c.o. i c.w.u. (“B” dla wersji BIC)
 • Modulens G – jednofunkcyjny bez podgrzewacza lub w komplecie z podgrzewaczem c.w.u. emaliowanym, od 3,4 do 35,9 kW, A dla c.o. i c.w.u.

Olejowe kotły kondensacyjne

 • NeOvo Condens – jednofunkcyjny bez podgrzewacza lub z emaliowanym podgrzewaczem c.w.u. o pojemności 110 lub 160 l, od 18,3 do 48,2 kW, A dla c.o. i B dla c.w.u.
 • Modulens O – jednofunkcyjny bez podgrzewacza lub z emaliowanym podgrzewaczem c.w.u. o pojemności 100, 160 lub 220 l, od 17,1 do 28,6 kW, A dla c.o. i B dla c.w.u.

Hybrydowe "centrale" grzewcze

 • MCR3 PLUS Hybrid - gazowy, naścienny kocioł kondensacyjny MCR3 PLUS zespolony z pompą ciepła powietrze/woda, od 3,9 do 7,9 kW, A++ dla c.o. i A dla c.w.u.
 • NeOvo Condens Hybrid - olejowy kocioł kondensacyjny NeOvo Condens zespolony z pompą ciepła powietrze/woda, od 3,9 do 14,6 kW, A++ dla c.o. i A dla c.w.u.
 • Modulens G Hybrid - zestaw hybrydowy (pompa ciepła powietrze/woda typu Inverter + gazowy kocioł kondensacyjny) w dwóch wersjach: kolumnowej, gdzie zasobnik jest umieszczany pod kotłem oraz w wersji z możliwością zainstalowania zasobnika z prawej lub lewej strony kotła; moc kotła kondensacyjnego: od 3,4 do 35,9 kW; Natomiast zespolone pompy ciepła o współczynniku COP aż do 4,65 i mocach: 3,94; 5,79; 7,9; 11,39 lub 14,65 kW; nowoczesny system sterowania pogodowego DIEMATIC iSystem pozwala na zaprogramowanie urządzenia m.in. według cen energii lub emisji CO2.
Hybrydowe urządzenia gzrewcze Marki De Dietrich, od lewej: MCR3 PLUS Hybrid, NeOvo Hybrid

Kraj produkcji: Francja, Włochy, Holandia, Hiszpania

Dystrybucja: przez sieć partnerów

Gwarancja: 10 lat na korpusy podgrzewaczy c.w.u. ze stali nierdzewnej BPP, 8 lat na aluminiowo-krzemowe wymienniki kotłów MCR3 PLUS, 7 lat na aluminiowo-krzemowe wymienniki kotłów kondensacyjnych za wyjątkiem MCR3 PLUS, korpusy podgrzewaczy c.w.u. ze stali nierdzewnej SR...SN i SW...SN; 5 lat na korpusy żeliwne kotłów, wymiennik główny kotła MCR/II, MCR Home, panele solarne, korpusy pozostałych podgrzewaczy c.w.u, systemy spalinowe, podgrzewacze c.w.u. zintegrowane w pompach ciepła; 2 lata na wiszące kotły niekondensacyjne z ich wymiennikami, pompy ciepła, rekuperatory, automatyka do wszystkich kotłów, podzespoły elektryczne, wyposażenie dodatkowe, palniki nadmuchowe i atmosferyczne. DD Assistance − program dodatkowej, przedłużonej gwarancji na wybrane urządzenia grzewcze

Aprobaty i certyfikaty: CE, ISO 9001, ISO 9002

Usługi: doradztwo techniczne (dobór urządzeń), serwis, szkolenia dla instalatorów, współpraca z projektantami

Budujemy Dom maj 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska czerwiec 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum