Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 86387
Telefon 71 712 74 00
E-mail biuro@dedietrich.pl
Adres Północna 15-19, 51-502 Wrocław
Gazowe i olejowe kotły kondensacyjne z logo De Dietrich stosowane są do ogrzewania obiektów nowych i modernizowanych, budynków mieszkalnych i komercyjnych. Urządzenia dwufunkcyjne stosowane są również dp efektywnego przygotowania ciepłej wody użytkowej. ... Czytaj więcej
BDR Thermea Poland Sp. z o.o.

Gazowe i olejowe kotły kondensacyjne z logo De Dietrich stosowane są do ogrzewania obiektów nowych i modernizowanych, budynków mieszkalnych i komercyjnych. Urządzenia dwufunkcyjne stosowane są również dp efektywnego przygotowania ciepłej wody użytkowej.

 Technologie zastosowane w urządzeniach grzewczych De Dietrich

 • starannie zaprojektowane i wykonane, budowa modularna, ułatwiająca serwis urządzeń
 • Diematic iSystem – najnowszej generacji cyfrowy regulator pogodowy o regulacji ciągłej firmy De Dietrich, fabrycznie przystosowany do komunikacji z systemami sterującymi w inteligentnych domach; każdy z kanałów sterujących obiegami grzewczymi, obiegiem wytwarzania c.w.u., pompą cyrkulacyjną można programować niezależnie w trybie 7-dniowym; możliwość zarządzania złożonymi systemami grzewczymi i współpraca z systemami inteligentnych domów
 • De Dietrich Home Control – system zdalnego sterowania ogrzewaniem, składa się z modułu podłączanego do kotła oraz aplikacji instalowanej na urządzeniach mobilnych, tabletu lub smartfona z systemem operacyjnym Android. Program umożliwia zmianę podstawowych ustawień kotła: nastawianie żądanej temperatury, odczytywanie temperatur, wybór obiegu c.o. itp., programowanie tygodniowe, ustawienie trybów – dzień, noc, poza domem, wakacje, opcja „będę za”, przekazuje informacje o usterkach lub komunikaty o błędach.
 • Smart TC − nowoczesny termostat pokojowy wyróżniający się atrakcyjną stylistyką i dużymi możliwościami. Zapewnia łączność z domową siecią Wi-Fi i zdalną kontrolę pracy instalacji przy udziale smartfonu lub tabletu. Można go zamontować w wybranym miejscu domu. Termostat Smart TC pozwala na precyzyjne sterowanie temperaturą pomieszczenia i c.w.u. oraz ustawianie programów ogrzewania i przygotowania c.w.u., zawiera wskaźniki zużycia energii na c.w.u. i ogrzewanie.

Urządzenia grzewcze marki De Dietrich

Gazowe kotły kondensacyjne marki De Dietrich, od lewej: Lumea MPX, MCR Home, Evodens MCA

Gazowe kotły kondensacyjne

 • MCR Home – dwufunkcyjny; 4,8 do 28,0 kW; A dla c.o. i c.w.u.
 • MCR3 PLUS – jednofunkcyjny, bez zasobnika lub w pakiecie z emaliowanym podgrzewaczem c.w.u. o pojemności 100, 150 lub 200 litrów lub z podgrzewaczem c.w.u. ze stali nierdzewnej o pojemności 100, 130 lub 150 litrów, 6,1 do 24,8 kW; w pakiecie z wysoko wydajnym warstwowym podgrzewaczem c.w.u. o pojemności 100 lub 130 l, od 6,1 do 35,7 kW; dwufunkcyjny, od 6,1 do 35,7 kW, A dla c.o. i c.w.u.
 • Lumea MPX – dwufunkcyjny gazowy kocioł kondensacyjny pracujący w zakresie od 3,7 do 34 kW, w zależności od wersji; średnioroczna efektywność energetyczna aż 93%, sprawność sięgająca 109%; modulacja od 14 do 100% mocy; w wersji „BIC” jest zintegrowany podgrzewaczem c.w.u. ze stali nierdzewnej o pojemności 40 litrów.
 • Evodens MCA − jednofunkcyjny, bez zasobnika lub w pakiecie z emaliowanym podgrzewaczem c.w.u. o pojemności 100, 150 i 200 litrów, od 3,4 do 35,9 kW, dwufunkcyjny, od 5,6 do 25,5 kW, A dla c.o. i c.w.u. “A” dla c.o. i c.w.u. (“B” dla wersji BIC)
 • Modulens G – jednofunkcyjny bez podgrzewacza lub w komplecie z podgrzewaczem c.w.u. emaliowanym, od 3,4 do 35,9 kW, A dla c.o. i c.w.u.

Olejowe kotły kondensacyjne

 • NeOvo Condens – jednofunkcyjny bez podgrzewacza lub z emaliowanym podgrzewaczem c.w.u. o pojemności 110 lub 160 l, od 18,3 do 48,2 kW, A dla c.o. i B dla c.w.u.
 • Modulens O – jednofunkcyjny bez podgrzewacza lub z emaliowanym podgrzewaczem c.w.u. o pojemności 100, 160 lub 220 l, od 17,1 do 28,6 kW, A dla c.o. i B dla c.w.u.

Hybrydowe "centrale" grzewcze

 • MCR3 PLUS Hybrid - gazowy, naścienny kocioł kondensacyjny MCR3 PLUS zespolony z pompą ciepła powietrze/woda, od 3,9 do 7,9 kW, A++ dla c.o. i A dla c.w.u.
 • NeOvo Condens Hybrid - olejowy kocioł kondensacyjny NeOvo Condens zespolony z pompą ciepła powietrze/woda, od 3,9 do 14,6 kW, A++ dla c.o. i A dla c.w.u.
 • Modulens G Hybrid - zestaw hybrydowy (pompa ciepła powietrze/woda typu Inverter + gazowy kocioł kondensacyjny) w dwóch wersjach: kolumnowej, gdzie zasobnik jest umieszczany pod kotłem oraz w wersji z możliwością zainstalowania zasobnika z prawej lub lewej strony kotła; moc kotła kondensacyjnego: od 3,4 do 35,9 kW; Natomiast zespolone pompy ciepła o współczynniku COP aż do 4,65 i mocach: 3,94; 5,79; 7,9; 11,39 lub 14,65 kW; nowoczesny system sterowania pogodowego DIEMATIC iSystem pozwala na zaprogramowanie urządzenia m.in. według cen energii lub emisji CO2.
Hybrydowe urządzenia gzrewcze Marki De Dietrich, od lewej: MCR3 PLUS Hybrid, NeOvo Hybrid

Kraj produkcji: Francja, Włochy, Holandia, Hiszpania

Dystrybucja: przez sieć partnerów

Gwarancja: 10 lat na korpusy podgrzewaczy c.w.u. ze stali nierdzewnej BPP, 8 lat na aluminiowo-krzemowe wymienniki kotłów MCR3 PLUS, 7 lat na aluminiowo-krzemowe wymienniki kotłów kondensacyjnych za wyjątkiem MCR3 PLUS, korpusy podgrzewaczy c.w.u. ze stali nierdzewnej SR...SN i SW...SN; 5 lat na korpusy żeliwne kotłów, wymiennik główny kotła MCR/II, MCR Home, panele solarne, korpusy pozostałych podgrzewaczy c.w.u, systemy spalinowe, podgrzewacze c.w.u. zintegrowane w pompach ciepła; 2 lata na wiszące kotły niekondensacyjne z ich wymiennikami, pompy ciepła, rekuperatory, automatyka do wszystkich kotłów, podzespoły elektryczne, wyposażenie dodatkowe, palniki nadmuchowe i atmosferyczne. DD Assistance − program dodatkowej, przedłużonej gwarancji na wybrane urządzenia grzewcze

Aprobaty i certyfikaty: CE, ISO 9001, ISO 9002

Usługi: doradztwo techniczne (dobór urządzeń), serwis, szkolenia dla instalatorów, współpraca z projektantami

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum