Stelrad - stylowa forma pełna ciepła

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Stelrad - stylowa forma pełna ciepła

Stelrad Radiator Group z centralą w Wielkiej Brytanii jest jednym z największych producentów w Europie grzejników stalowych panelowych. Fabryka grzejników Stelrad została założona w 1925 roku, obecnie należy do światowych liderów produkujących grzejniki stalowe panelowe wprowadzając na bieżąco nowe technologie, maszyny i procesy produkcji.

aktualizacja: 2022-03-09 10:33:35

Podstawową ideą Stelrada w projektowaniu grzejników jest, aby były one elementem wystroju wnętrza, dlatego tak duży nacisk położony jest na wygląd, estetykę wykonania i jakość, dzięki którym Stelrad to "Europe’s favourite radiator" - "Ulubiony grzejnik w Europie".

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele rodzajów grzejników, jednak najpopularniejszymi są grzejniki panelowe, pozwalające zachować optymalny kompromis między estetyką a wydajnością konstrukcji. Pozwalają szybko ogrzać pomieszczenie i są dostępne w bardzo zróżnicowanych wymiarach.

Fabryka Stelrad produkuje na nowoczesnych liniach zarówno klasyczne modele Compact i Novello jak i te dla klientów szukających form bardziej dizajnerskich.

Grzejnik, który nie tylko grzeje, ale jest także estetycznym dodatkiem to wymóg udanej aranżacji wnętrz. Różnorodność rozmiarów i kolorów powoduje, że podczas projektowania instalacji grzewczej nie musimy rezygnować z jej oryginalnego wyglądu.

Na tle klasycznych modeli wyróżnia się designerska seria grzejników Planar i Planar Style z gładkim przednim panelem dekoracyjnym. Ciekawe wzornictwo i nietypowa forma spowodują, że będą one nietuzinkowym elementem dekoracji w każdym domu.


Grzejnik Planar Style - poznaj szczegóły produktu!

Uzupełnieniem modeli Planar jest seria Vertex Plan i Vertical Deco - grzejniki pionowe doskonale wpasowujące się do pomieszczeń o dużych przeszkleniach w których pozostaje bardzo niewiele miejsca na umieszczenie grzejników.

Projektantom grzejnika Vertical Deco udało się zgrabnie połączyć w jednym modelu możliwość dyskretnego wkomponowania go w architekturę wnętrza lub wprowadzenia go jako ciekawego akcentu dekoracji.

Architekt wnętrz dobierając odpowiednie wymiary i kolory grzejnika może uzyskać bardzo różne ciekawe efekty - optycznego ukrycia grzejnika lub wykorzystania go jako część architektury.

Gładki panel przedni z delikatnymi pionowymi przetłoczeniami podkreśla efekt stylu i elegancji, a w odpowiednio dobranym kolorze będzie świetnie wkomponowywał się zarówno w klasyczne jak i nowoczesne wnętrze.


Grzejnik Vertex style - poznaj szczegóły produktu!

Grzejniki Vertical Deco są nie tylko miłe dla oka, ale także dla ucha, nie mają wbudowanych wentylatorów, dystrybucja ciepła odbywa się poprzez połączenie promieniowania i grawitacji.

Grzejniki mogą pracować zarówno na tradycyjnych wysokich jak i niskich parametrach zasilania współpracując z ekologicznymi źródłami zasilania wpisując się w filozofię Stelrad - Green Heat, a możliwość współpracy z bezprzewodowymi inteligentnymi systemami sterowania zapewnia komfortową dla domowników a przy tym ekonomiczną jego pracę.

Wybór grzejników Stelrad jest wynikiem korzystnej ceny za jednostkę mocy grzewczej, wysokiej sprawności i wytrzymałości grzejników oraz dziesięcioletniej gwarancji.


www.stelrad.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak dobrać grzejnik do instalacji?
Jak dobrać grzejnik do instalacji?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje