Kotły grzewcze Ciepłomax

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Kotły grzewcze Ciepłomax

Zakład produkcji kotłów Ciepłomax to polski producent, który działa na rynku od 2007 roku. Oferuje kotły c.o. zgodne z 5. klasą, wyróżniające się wysoką jakością wykonania i prostotą obsługi. Przeznaczone są do ogrzewania domów jednorodzinnych, jak również obiektów przemysłowych.

aktualizacja: 2021-07-28 09:26:45

W urządzeniach spalane są paliwa popularne wśród polskich klientów: ekogroszek i pellet. Kotły podlegają ciągłym udoskonaleniom, dzięki czemu pracują na najwyższym poziomie, osiągając wysokie parametry techniczne. Produkcja jest zgodna z obowiązującymi rozporządzeniami i normami, co stanowi gwarancję ich jakości oraz bezpieczeństwa stosowania.

Kotły c.o. 10-150 kW

To nowoczesne i ekologiczne kotły centralnego ogrzewania w którym podstawowym paliwem jest ekogroszek. Kotły z serii KG ECO mają 5. klasę emisji spalin zgodnie z normą PN-EN 303.5:2012 oraz spełniają wymagania dyrektywy europejskiej Ecodesign, wymagane dla programów dofinansowania na zakup kotła. Piece z tej serii doskonale wpasowują się w nowoczesną politykę energooszczędności, dzięki swojej sprawdzonej konstrukcji i minimalnej emisji szkodliwych spalin. Wykonane są z materiałów najwyższej jakości - atestowanej blachy kotłowej grubości 6 mm. Ich obsługa jest szybka i bezproblemowa, a czyszczenie od przodu kotła łatwe.

Kotły Ciepłomax produkowane są w zakresach mocy od 10 do 150 kW. Szeroka oferta wytwarzanych urządzeń, jak również zakres dostępnych mocy umożliwia dobór odpowiedniego kotła zarówno do domów jednorodzinnych, jak również do budynków użyteczności publicznej.

Podstawowym paliwem jest ekogroszek, ale możliwe jest również spalanie w nich pelletu. Producent oferuje możliwość konfiguracji m.in. strony podajnika i drzwiczek. Kotły wyposażono w automatyczny i niezawodny palnik retortowy z podajnikiem ślimakowym automatyzując i ułatwiając utrzymanie ciepła. Do kotła oferowany jest wielofunkcyjny sterownik IRYD RTZ PID, wydajna dmuchawa oraz stopki poziomujące.

Zalety kotłów KG ECO:

 • polski producent
 • nowoczesna konstrukcja
 • możliwość uzyskania dotacji na zakup kotła
 • niezawodny palnik Pancerpol na ekogroszek
 • sterownik IRYD RTZ PID
 • wysoka sprawność kotła
 • budowa górnokanałowa
 • motoreduktor z biegiem wstecznym
 • spalanie może odbywać się w sposób ciągły
 • możliwość podłączenia odpłatnie: modułu do mieszacza, dodatkowej pompy, sterowania przez internet oraz GSM
 • trwałość i bezpieczeństwo użytkownika
Kocioł na ekogroszek z serii KG ECO
Kocioł na ekogroszek z serii KG ECO

Kotły na pellet KP-ECO

To seria nowoczesnych i ekologicznych urządzeń na pellet wykonana jest według normy 5 klasy i Ecodesign oraz z materiałów najwyższej jakości. Zasobnik takiego kotła mieści ilość paliwa, która pozwala na nieprzerwaną pracę urządzenia przez kilka dni. KP-ECO są wyposażone w automatyczny podajnik, który sprawia, że ich obsługa jest łatwa i szybka.

Pellet wytwarzany jest z odpadów drzewnych - np. wiórów, trocin, które są sprasowywane pod wysokim ciśnieniem. Taki opał nie brudzi kotła i kotłowni, a także daje niewielką ilość popiołu przy dość wysokiej wartości opałowej. Jest to paliwo ekologiczne i ekonomiczne.

Kocioł na pellet KP-ECO
Kocioł na pellet KP-ECO

Ciepłomax w swojej ofercie ma również zbiorniki na opał, sterowniki, żmijki, ślimaki oraz inne niezbędne akcesoria niezbędne do sprawnego i wygodnego użytkowania systemu grzewczego.


CIEPŁOMAX
ul. Lenartowicka 48, 63-300 Pleszew
tel. 663 004 336
www.cieplomax.pl
sklep@cieplomax.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje