Czy warto inwestować w trzyszybowe okna dachowe?

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Czy warto inwestować w trzyszybowe okna dachowe?

Odpowiedź eksperta: Okna trzyszybowe powoli stają się standardem. Dotyczy to zarówno okien dachowych jak i fasadowych. Świadomi inwestorzy już teraz wybierają takie przeszklenia wiedząc, że zapotrzebowanie na energię potrzebną do ogrzania budynku będzie niższe przez wiele lat jego użytkowania. A ceny nośników energii ciągle rosną. Co więcej już od roku 2021 dostępne będą praktycznie tylko okna z pakietami trzyszybowymi, które będą spełniać wymagania termoizolacyjności okien, zawartych w Warunkach Technicznych.

aktualizacja: 2019-07-16 12:05:25

FAKRO w swojej ofercie posiada okna dachowe, które już teraz spełniają te wymogi. Chcąc spopularyzować energooszczędne okna z pakietami trzyszybowymi, firma FAKRO przygotowała wyjątkową ofertę "3×3 - mnożymy korzyści".

Oprócz pakietu trzyszybowego, okna dostępne są w trzech technologiach wykończenia drewna do wyboru (w naturalnym kolorze drewna, malowane białym lakierem akrylowym oraz białym lakierem poliuretanowym) oraz w trzech kolorach oblachowania (szarobrązowy, antracyt, czarny) bez dodatkowych dopłat. Taka skonstruowana oferta znalazła i ciągle znajduje uznanie wśród wielu inwestorów.

"Kiedy mężczyzna otwiera kobiecie drzwi to..."
0:30

Stosując okna trzyszybowe, po pierwsze płacimy niższe rachunki za ogrzewanie budynku. Po drugie chronimy środowisko naturalne, a po trzecie przyczyniamy się do mniejszej ilość zanieczyszczeń podczas spalania kopalin ogrzewających domy. W ten sposób również dbamy o nasze zdrowie i lepsze samopoczucie.

Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!

Sławomir Kwarciak
Manager Produktu
FAKRO

Dodaj komentarz

time image
time image
Łukasz Piszczek podczas wyboru rolet w salonie KRISHOME
Łukasz Piszczek podczas wyboru rolet w salonie KRISHOME
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze październik 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny