Klimatyzator PULAR - wysoka klasa w podstawowej cenie

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Klimatyzator PULAR - wysoka klasa w podstawowej cenie

Wysoka efektywność energetyczna, cicha praca, automatyczne samooczyszczanie, wiele opcji sterowania, a do tego automatyczne żaluzje pionowe i poziome - to cechy, jakich zazwyczaj poszukujemy w modelach najwyższej klasy klimatyzatorów ściennych, za które niejednorodnie trzeba słono zapłacić. Pojawiło się jednak na rynku urządzenie, które spełnia te wszystkie oczekiwania, a przy tym oferowane jest w atrakcyjnej cenie. 

aktualizacja: 2021-04-28 08:41:40

Przyjrzyjmy się klimatyzatorowi Pular od firmy Gree. Czym nas zaskoczy?

Bardziej efektywny, a do tego cichy

Choć Pular jest klimatyzatorem wyposażonym w rozwiązania właściwe dla wysokiej klasy urządzeń, znaleźć go można na półkach ze standardowymi modelami. Aby ocenić czym różni się od konkurencyjnych klimatyzatorów, należy jego parametry odnieść do parametrów innych urządzeń oferowanych w tej samej klasie. Dla tego celu przyjrzeliśmy się osiągom modeli Lomo Eco, Muse i Bora, tego samego producenta. Jakie wyciągnęliśmy wnioski?

Pierwsze, co oceniliśmy, to współczynnik efektywności chłodniczej wymienionych modeli. Bez wątpienia na czoło wysuwa się w tym zakresie Pular, który osiąga o 10% wyższe wartości współczynnika efektywności chłodzenia i o 15% lepszy współczynnik efektywności ogrzewania, niż jego konkurenci. Oczywiście, przekłada się to na wysoką energooszczędność urządzenia. Sprzyja jej także możliwość ogrzewania nieużytkowanych pomieszczeń do 8°C. Przydatną funkcją, którą docenią wszyscy użytkownicy zmagający się z problemem gromadzącej się w pomieszczeniach wilgoci, jest tryb inteligentnego osuszania powietrza.

Na wysoką ocenę zasługuje także jednostka wewnętrzna, w jaką został wyposażony Pular. Jej niewątpliwym walorem jest bardzo cicha praca. Porównując jego parametry do parametrów pozostałych analizowanych modeli można wysnuć wniosek, że nowy klimatyzator firmy Gree pracuje na poziomie ciśnienia akustycznego nawet o 6 db(A) niższego, niż Lomo Eco, Muse i Bora. Dodatkowo, jego jednostka wewnętrzna jest najmniejsza spośród wszystkich klimatyzatorów ściennych oferowanych przez tego producenta.

Poznaj nowość w ofercie Gree - klimatyzator PULAR!

Nowe walory w tym segmencie

Pular to jedyny klimatyzator w serii Basic, który wyposażony został w szerokie opcje sterowania. Użytkownik może zmieniać jego ustawienia za pomocą pilota, bardzo wygodnej aplikacji mobilnej łączącej się za pośrednictwem WiFi, a opcjonalnie także sterownika naściennego, centralnego, modułu pozwolenia na pracę i bramki BMS dla wydajności od 2,5 do 6,2 kW. Czego chcieć więcej?

Może… automatycznego samooczyszczania, które ułatwia użytkownikowi utrzymanie wysokiej jakości powietrza nawiewanego do pomieszczeń i ogranicza w nim ilość drobnoustrojów? To udogodnienie jest bardzo wygodne i mocno upraszcza obsługę urządzenia. Pular je ma. Komfort użytkownikowi zapewnia także szeroki wachlarz możliwych ustawień.

Pular, jako jedyny w klasie Basic, ma 7 biegów wentylatora i 3 tryby snu, czyli możliwość obniżenia nastaw temperatury nocą do 3 wybranych wartości temperatur, co ma wpływ na odczuwalny komfort. Nowy klimatyzator od Gree ma także automatyczną poziomą i pionową żaluzję. To pozwala na precyzyjne dostosowanie intensywności i kierunku nawiewu do potrzeb użytkownika. Wspomniane wcześniej konkurencyjne modele wypadają w tym zakresie gorzej. Mają o 3 biegi mniej i tylko 1 tryb snu. Wyposażone są też jedynie w automatyczną poziomą żaluzję. 

Klimatyzator PULAR

5-letnia gwarancja

Firma Gree udziela na swoje produkty aż 5-letniej gwarancji. Warunkiem jej otrzymania jest montaż urządzenia przez Autoryzowanego Instalatora oraz wykonywanie okresowych przeglądów urządzenia (nie rzadziej niż raz na pół roku) również przez Autoryzowanego Instalatora.

Aby uzyskać kontakt do Autoryzowanych Instalatorów Gree należy wypełnić formularz na www.gree.pl lub napisać wiadomość na adres: gree@gree.pl.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Wentylacja z rekuperatorem - oszczędność, komfort i zdrowie
Wentylacja z rekuperatorem - oszczędność, komfort i zdrowie
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje