Nowość Budmat - fabryczne obróbki modułowe

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2018-11-19 10:22:23
Nowość Budmat - fabryczne obróbki modułowe

Budmat wprowadził do swojej oferty fabryczne obróbki modułowe, czyli coś, dzięki czemu nasz dach może wyróżnić się na tle innych.

Przełomem w branży dekarskiej są wiatrownice modułowe Venecja. Elementy te są dedykowane pod konkretny wzór blachodachówki, w tym przypadku pod blachę modułową Venecja. Dzięki zastosowaniu tej nowości technologicznej, nasz dach jest kompletny i jednorodny. Wiatrownica jest wykonana w taki sposób, by idealnie komponować się z ostatnia falą arkusza blachodachówki, dzięki czemu zakończenie dachu na szczytach jest bardzo estetyczne, szczelne i trwałe.

Wiatrownica modułowa Budmat

Drugą, równie ważną grupą obróbek dedykowanych blachodachówkom modułowym Budmat są gąsiory kalenicowe. Nowości - gąsior dachowy GS-LUX (dopasowany do blachodachówki modułowej Venecja, Rialto, Bella Sara i Ferrara) oraz gąsior GSM-TOP i GSM-FLAT (dopasowany do blachodachówki modułowej Murano), są zwieńczeniem naszego dachu, a ich kształty i przetłoczenia pasują idealnie do przetłoczeń naszej blachodachówki modułowej. Dopasowanie dedykowanych gąsiorów do wszystkich blachodachówek modułowych Budmat to kolejny krok na przód w poprawie estetyki dachu.

Gąsiory kalenicowe Budmat

Modułowość wiatrownic i gąsiorów w głównej mierze polega na idealnym dopasowaniu ich do konkretnych modeli blachodachówek modułowych. Poprzez ich zastosowanie, wszystkie elementy pokrycia dachowego dekarz układa niczym klocki, które do siebie pasują. Ponadto, oprócz wyjątkowego poziomu estetyki i oryginalności dachu, zyskujemy także pewność starannie wykonanego pokrycia - bez zarysowań, opiłków metalicznych czy niedopasowanych elementów, a więc błędów które mógłby popełnić wykonawca dachu.

Wszelkie fabryczne obróbki modułowe firmy Budmat są wyprodukowane z użyciem blach w dokładnie tych samych odcieniach kolorystycznych, co blachodachówki modułowe. Dzięki zastosowaniu obróbek fabrycznych możemy uzyskać od producenta dodatkową, rozszerzoną gwarancję wydłużająca okres jej obowiązywania.

Piękny dach to wybór nie tylko kształtu blachodachówki modułowej, która nam się podoba, ale także świadoma decyzja o rodzaju wykończenia tego dachu. Aby wszystko do siebie idealnie pasowało, a dach był estetyczny, warto wybrać dobre, modułowe obróbki blacharskie, które zwieńczą naszą całą inwestycję.

Firma powiązana:
Budmat

Zdaniem naszych Czytelników

time image

Gość Gerald

20 Lis 2018, 09:55

Widziałem na żywo. Super sprawa!

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2018

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2018

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2018

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom marzec 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny