Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 155432
Budmat - Dachy i blachodachówki modułowe, pokrycia dachowe, systemy rynnowe

Budmat Dachy i blachodachówki modułowe, pokrycia dachowe, systemy rynnowe

Telefon 502 197 197
Adres Otolińska 25, 09-407 Płock
Budmat jest wiodącym producentem pokryć dachowych z blisko 30-letnim doświadczeniem. Wokół dachów toczy się całe życie firmy. Lubi sięgać po nowe technologie żeby dawać Klientom najlepsze jakościowo rozwiązania, a cel na najbliższe lata to REWOLUCJA NA DACHU. ... Czytaj więcej
Budmat

Budmat jest wiodącym producentem pokryć dachowych z blisko 30-letnim doświadczeniem. Wokół dachów toczy się całe życie firmy. Lubi sięgać po nowe technologie żeby dawać Klientom najlepsze jakościowo rozwiązania, a cel na najbliższe lata to REWOLUCJA NA DACHU.

Pokrycia dachowe Budmat

Pod takim hasłem Budmat idzie w rynek z systemem modułowych obróbek blacharskich, w skład których wchodzą m.in. wiatrownice modułowe Venecja oraz gąsior dachowy GS-LUX. Budmat wie, że dach wykończony takimi obróbkami jest piękny i estetyczny jak nigdy dotąd. Jego innowacyjność i walory techniczne zostały już docenione i nagrodzone Złotym Medalem Targów Budma 2019.

Budmat działa kompleksowo – oprócz blachodachówek modułowych oferuje wszelkie akcesoria, łącznie z systemami rynnowymi (stal i PVC) oraz obróbkami blacharskimi. Produkty są wytwarzane z najlepszej jakości szwedzkiej i niemieckiej stali z huty SSAB oraz ArcelorMittal.

W ofercie firmy, oprócz dachów modułowych znajdują się również blachodachówki cięte pod wymiar, panele dachowe na rąbek stojący, blachy trapezowe, faliste i elewacyjne, a także profile stalowe oraz wszelkie niezbędne akcesoria.

REWOLUCJA NA DACHU w Budmat to dach modułowy – czyli dach piękny, estetyczny, spójny kolorystycznie oraz trwały i niezawodny. Nasze obróbki modułowe dostarczane są na plac budowy jako gotowy wyrób, dlatego Wykonawca nie musi poświęcać czasu na wyginanie i docinanie – jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnych akcesoriów wykończeniowych.

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum