Jakie są zalety zastosowania blachodachówek panelowych?

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Jakie są zalety zastosowania blachodachówek panelowych?

Odpowiedź eksperta: Dużą przewagą blachodachówek panelowych jest ich wszechstronność w zastosowaniu. Nadają się na dachy jedno- i dwuspadowe, jak i na najbardziej rozbudowane, nietypowe, o przenikających się połaciach.

aktualizacja: 2019-07-16 07:22:27

Niewielkie arkusze znacznie ułatwiają transport, rozładunek oraz montaż blachodachówek - do obsługi potrzebne są tylko 2 osoby, co również łączy się z niższym rachunkiem od wykonawcy. Każdy panel ma identyczne wymiary, dzięki czemu tworzą one kompletny system dachowy. Dekarz nie traci czasu na dopasowywanie arkuszy do siebie, ponieważ elementy idealnie do siebie pasują.

Tego typu pokrycie jest dostępne od ręki, co znacznie przyspiesza pracę na dachu i oszczędzi niepotrzebnego stresu związanego z możliwymi opóźnieniami. Kolejną korzyścią jest ograniczenie odpadów do absolutnego minimum. Jest to zazwyczaj około 5% zamówionego materiału. Ważne jest aby zwrócić uwagę na jakość wykonania oraz materiały zastosowane do produkcji blachodachówki.

Przed zakupem sprawdźmy sztywność blachy, materiał wsadowy, rodzaj zastosowanej powłoki i gwarancję jakiej udziela producent. Nie kupujmy produktów niewiadomego pochodzenia. Często zdarza się, że dość niski koszt zakupu, to tylko pozorna oszczędność. Najlepiej zdecydować się na wyroby pochodzące od rekomendowanego producenta, ponieważ w ten sposób zyskujemy gwarancję wysokiej jakości produktów, ponieważ poddawane są one szczegółowym badaniom.

Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!

Tomasz Herner
Z-ca Dyrektora Handlowego
Blachy Pruszyński

Dodaj komentarz

time image
time image
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom październik 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny