Udział w programie Top Dekarze "NOVA PAKA" szansą dla dekarzy na zdobycie atrakcyjnych nagród

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Udział w programie Top Dekarze "NOVA PAKA" szansą dla dekarzy na zdobycie atrakcyjnych nagród

Trwa II edycja programu dla profesjonalistów Top Dekarze "NOVA PAKA" zorganizowanego przez firmę CREATON Polska. Dekarze pracujący z produktami CREATON, którzy zarejestrowali się na stronie www.topdekarze.pl, rywalizują o znakomite nagrody - profesjonalne narzędzia dekarskie renomowanych marek oraz atrakcyjną nagrodę główną. Jest nią budżet do 15 000 zł na wysokiej jakości profesjonalną zabudowę paki samochodu dekarskiego, wykonaną według indywidualnego projektu, dla 10 uczestników z największą liczbą punktów.

aktualizacja: 2021-02-01 12:26:47

Dekarze, w ramach udziału w programie Top Dekarze "NOVA PAKA", zdobywają punkty za wykonywanie określonych zadań. Głównym jest zgłaszanie realizacji dachów (o powierzchni min. 100 m2), wykonanych z wykorzystaniem produktów CREATON: dachówek ceramicznych oraz cementowych, membran dachowych, a także taśm CREAROLL i CREPFORM Plus.

W czasie trwania programu Top Dekarze "NOVA PAKA" organizowane są również liczne czasowe akcje specjalne, takie jak zakończone ostatnio "TYTANI na dachu" czy "Po prostu SIMPLA". Dzięki nim uczestnicy mają możliwość nie tylko uzyskania dodatkowych punktów w rankingu głównym, ale również otrzymania atrakcyjnych nagród rzeczowych. Rozdane zostały już pierwsze nagrody i do laureatów powędrowały m.in. wysokiej jakości narzędzia dekarskie, profesjonalna odzież dekarska oraz uprzęże do pracy na wysokości.

Od 4 stycznia do 28 lutego 2021 r. organizator programu zaprasza do udziału w specjalnej akcji czasowej "Jakość KERALIS", w ramach której dodatkowo nagradzane są zgłoszenia dachów wykonanych z dachówek premium marki CREATON wyprodukowanych w technologii KERALIS: PREMION, CANTUS oraz KLASSIK KERA-BIBER. Dekarze, którzy zgłoszą najwięcej takich realizacji, zdobędą torby narzędziowe Makita o wartości aż 1000 zł.

Udział w programie Top Dekarze "NOVA PAKA" to również niepowtarzalna okazja do bezpłatnej promocji swojej firmy dekarskiej. W ramach innej czasowej akcji specjalnej - "Promotor", uczestnik otrzymuje darmowe banery reklamowe promujące jego firmę. Dekarze, którzy powieszą takie banery na swoich budowach, a następnie wgrają na platformę www.topdekarze.pl ich zdjęcia, mogą zdobyć 3500 zł na wybrane elektronarzędzia.

Aby dołączyć do programu Top Dekarze "NOVA PAKA", wystarczy wejść na www.topdekarze.pl i wypełnić znajdujący się na niej formularz rejestracyjny. Więcej o zasadach rejestracji i dodatkowe informacje można znaleźć na stronie internetowej lub kontaktując się z Doradcami Handlowo-Technicznymi CREATON Polska. Akcja potrwa do końca maja 2021 roku.

Firma powiązana:
CREATON Polska sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje