Galeco zaskakuje w nowej odsłonie

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Galeco zaskakuje w nowej odsłonie

Firma Galeco, postrzegana jako nowoczesna i przodująca w swojej branży, umiejętnie wykorzystuje rebranding do osiągania celów biznesowych.

aktualizacja: 2019-05-14 08:10:47

Działając na rynku od ponad 20 lat, Galeco zdążyło zapisać się w świadomości klientów jako marka pionierska, lubiąca zaskakiwać i przekształcać klasyczne postrzeganie systemów rynnowych. To właśnie jej zawdzięczamy m.in. opatentowanie innowacyjnego profilu rynnowego zapobiegającego przelewaniu wody podczas intensywnych opadów czy wprowadzenie na rynek nowatorskiego systemu bezokapowego. W 2019 roku polski producent odwodnień nie zwalnia tempa, a ostatnie miesiące są tego najlepszym przykładem.

Zmiany do kwadratu

Zgodnie z zeszłorocznymi zapowiedziami na początku II kwartału Galeco zaprezentowało kolejną nowość, uzupełniając tym samym segment rozwiązań dedykowanych dachom płaskim. Membrana EPDM, bo o niej mowa, to produkt przeznaczony do hydroizolacji stropodachów. Szybki i prosty w montażu zamiennik tradycyjnej papy jest nie tylko przyjazny środowisku, ale i znacznie bardziej wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne. Galeco nie poprzestaje jednak na stałej rozbudowie swojego portfolio.

Marka przeprowadziła właśnie lifting identyfikacji wizualnej. Odświeżeniu uległy wszystkie firmowe materiały poligraficzne. Zmieniono też stronę internetową, która zyskała nowoczesny i intuicyjny interfejs. Rebranding polegał głównie na rezygnacji z tradycyjnych zaokrągleń, które pojawiały się do tej pory w materiałach promocyjnych. Na ich miejsce zastosowano bardziej kwadratowe i nowoczesne kształty.

- Analizując tendencje rynkowe i odpowiadając na aktualne potrzeby klientów, nieustannie rozwijamy naszą wizję kwadratowego świata, opartą na prostocie i geometryczności. Wierzymy, że aby przetrwać w dynamicznie zmieniającej się branży, należy umieć się dostosować. Decyzja o rebrandingu była więc naturalna. W końcu zmieniamy się nie tylko my, ale i nasi klienci oraz konkurencja. - mówi Anna Góral, specjalista ds. marketingu Galeco.

Unowocześniona koncepcja kreatywna zakładała także uproszczenie typografii, uczynienie z kolorów marki mocnego nośnika informacji oraz lepszą ekspozycję produktów. Wprowadzone w Polsce zmiany brandingowe obejmą w kolejnych etapach także spółki eksportowe, dzięki czemu firma Galeco na całym świecie będzie mogła komunikować się z klientami w spójny sposób. Międzynarodowy charakter marki ma podkreślać także uruchomiona właśnie strona internetowa galeco.global.

Głównym celem witryny jest nawigacja klientów po 13 wersjach językowych, które odpowiadają krajom, w których ekspansywnie działa firma. Galeco liczy, że poczynione w ten sposób działania pomogą jej ugruntować swoją pozycję w Europie oraz pozyskać nowe rynki zbytu.

Firma powiązana:
Galeco

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny