Szkolenia produktowo-montażowe Blachy Pruszyński

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Szkolenia produktowo-montażowe Blachy Pruszyński

Firma Blachy Pruszyński cyklicznie organizuje specjalistyczne szkolenia dla dekarzy, a także sprzedawców ze składów materiałów budowlanych. Ich efektem jest wzmocnienie kompetencji oraz umiejętności w zakresie montażu oraz doradztwa szerokiego asortymentu firmy.

aktualizacja: 2019-01-02 07:00:55

Firma Blachy Pruszyński, lider blaszanych pokryć dachowych i elewacyjnych, od kilkudziesięciu lat oferuje bogaty program szkoleń dla dekarzy i sprzedawców. Lokalizacje szkoleń są różne. Oprócz stacjonarnych, przeprowadzanych w siedzibie firmy w Sokołowie, a także w Ośrodku Szkolenia Dekarzy PSD w Pruszkowie doświadczeni doradcy techniczni podróżują po całym kraju, by jak najwięcej osób mogło z nich skorzystać. Szkolenia składają się nie tylko z części merytorycznej, ale przede wszystkim praktycznej. Dużą popularnością cieszą się szkolenia przeprowadzane np. u partnera handlowego.

Szkolenia dla dekarzy

Dekarz najczęściej pracuje przy wszystkich fazach tworzenia dachu, z tego powodu powinien posiadać odpowiednią wiedzę na temat wykonania, konstrukcji, fizyki dachu, izolacji, wentylacji oraz możliwości materiału pokryciowego z blachy, a także akcesoriów. Aby przekazać dekarzom niezbędną wiedzę, firma Blachy Pruszyński organizuje szkolenia w Centrum Szkoleniowym w Sokołowie koło Warszawy. Ponadto we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Dekarzy stworzyła m.in. projekt "Akademia Rzemiosła".

Dekarze biorąc udział w szkoleniach, pogłębiają wiedzę na temat profilu działalności i osiągnięć firmy, ale przede wszystkim zapoznają się z poszczególnymi produktami i nowościami wprowadzonymi na rynek. Część merytoryczna każdego szkolenia opiera się na obszernej prezentacji, podczas której eksperci odpowiadają również na wszystkie pytania i wątpliwości uczestników. Dzięki ustawionym wystawkom oraz licznym próbkom uczestnicy mogą przekonać się o wysokiej jakości produktów firmy Blachy Pruszyński.

Uczestnicy spotkania zdobywają nie tylko wiedzę merytoryczną, ale przede wszystkim praktyczną, gdyż mają możliwość pracy na kilku różnych połaciach dachowych pod okiem wykwalifikowanych mistrzów dekarstwa. Ponadto uczestnicy mogą wymienić się ze sobą doświadczeniami.

Szkolenia skierowane są do wszystkich dekarzy - zarówno tych, którzy zaczynają przygodę z rzemiosłem dekarskim, jak i tych, którzy chcą odświeżyć wiedzę na temat przegrody dachowej, poszerzyć ją o tematy nowych rozwiązań i technologii oraz zapoznać się z aktualnymi trendami. Co ważne, każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu, które może przedstawić przyszłemu inwestorowi.

Szkolenia mobilne

Firma Blachy Pruszyński doskonale zdaje sobie sprawę, że przyjazd do stolicy z odległych zakątków kraju może być dla niektórych dekarzy uciążliwy. Z tego powodu zakupiono i wyposażono samochód szkoleniowy. Na specjalne życzenie klienta doradca techniczny firmy przyjedzie i przeprowadzi szkolenie dla grupy dekarskiej w firmie handlowej. W 2018 roku w Polsce odbyło się kilkadziesiąt takich szkoleń, a także u klientów w Niemczech i we Francji. Mobilne szkolenia mogą być także przeprowadzone podczas pikników, śniadań dekarskich i innych wydarzeń skierowanych do fachowców, wystarczy wcześniej zarezerwować termin.

Szkolenia dla handlowców

Dokształcanie pracowników jest jednym ze sposobów na dynamiczny rozwój firmy, a przede wszystkim podstawowym czynnikiem zapewniającym konkurencyjność na rynku. Przeszkolony pracownik podnosi profesjonalizm firmy. To na nim spoczywa odpowiedzialność za wszystko, co dzieje się na linii firma-klient. Przeszkolony pracownik pomoże fachowo dobrać model pokrycia dachowego, zaprezentuje innowacyjne rozwiązania, a także dobierze niezbędne akcesoria dachowe.

Chcąc skutecznie podnieść jakość i efektywność pracy swoich przedstawicieli handlowych, firma Blachy Pruszyński organizuje szkolenia. Pozwalają one nabyć niezbędne umiejętności oraz wiedzę zarówno doświadczonym, jak i początkującym handlowcom.

Firma powiązana:
Blachy Pruszyński

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny