Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 260905
Blachy Pruszyński - BLACHA DACHOWA: REGLE, LOARA, REN, PŁASKA, NA RĄBEK

Blachy Pruszyński BLACHA DACHOWA: REGLE, LOARA, REN, PŁASKA, NA RĄBEK

Telefon 22 738 60 00
E-mail pruszynski@pruszynski.com.pl
Adres Sokołowska 32b, 05-806 Komorów, Sokołów
Firma Blachy Pruszyński została założona w 1985 roku. Jej dynamiczny rozwój w Polsce i Europie na rynku stalowych lekkich obudów – pokryć/przekryć dachowych oraz elewacji sprawił, że obecnie stoi na czele Grupy Pruszyński. Skupia ona ponad 20 podmiotów działających w kraju i za granicą, między innymi w Czechach, Rumunii, Niemczech oraz na Węgrzech i na Ukrainie. ... Czytaj więcej
Blachy Pruszyński

Firma Blachy Pruszyński została założona w 1985 roku. Jej dynamiczny rozwój w Polsce i Europie na rynku stalowych lekkich obudów – pokryć/przekryć dachowych oraz elewacji sprawił, że obecnie stoi na czele Grupy Pruszyński. Skupia ona ponad 20 podmiotów działających w kraju i za granicą, między innymi w Czechach, Rumunii, Niemczech oraz na Węgrzech i na Ukrainie.

Sukces produkcji

Można do nich zaliczyć systematyczny wzrost sprzedaży i ciągłe powiększanie przewagi nad konkurencją, a przede wszystkim ogromną rozpoznawalność marki Blachy Pruszyński jako lidera rynku stalowych pokryć dachowych. Asortyment oferowany przez spółkę jest niezwykle różnorodny. Poza tym, dzięki bardzo rozbudowanemu parkowi maszynowemu, firma na indywidualne zamówienie produkuje niestandardowe wyroby.

Lider rynku

Grupa Pruszyński była dostawcą materiałów przy realizacji największych i bardzo prestiżowych projektów w kraju i za granicą. O pozycji lidera polskiego rynku blaszanych pokryć dachowych świadczy kilkudziesięcioprocentowy udział materiałów oferowanych przez firmę w łącznej sprzedaży na rynku polskim oraz liczne prestiżowe nagrody i wyróżnienia w kraju i za granicą.

Konsolidacja rynku

Na początku marca 2018 r. spółka Blachy Pruszyński przejęła 100% akcji firmy Florian Centrum - to producent między innymi blachodachówek, blach trapezowych, płyt warstwowych oraz akcesoriów budowlanych. Firma jest obecna głównie w centralnej oraz północno-wschodniej części Polski.

Oferta handlowa firmy Blachy Pruszyński obejmuje:

 • blachodachówki panelowe
 • kasety ścienne, kasetony elewacyjne, panele ścienne
 • płyty warstwowe ścienne i dachowe z rdzeniem z wełny mineralnej o gęstości 120 kg/m3 oraz ze styropianu samogasnącego o gęstości 16,2 kg/m3
 • płyty warstwowe ścienne i dachowe z rdzeniem z pianki poliuretanowej PIRTECH
 • płyty warstwowe IZOPIR
 • płyty warstwowe AGROPIR
 • blachy trapezowe: T6, T7, T8, T14, T18, T18DR, T20, T35E, T35EL, T40, T45, T50, T55, T60, T80, T92, T135, T150, T155, T160, T200
 • metalowy system rynnowy NIAGARA
 • kształtowniki typu Z, C i Σ
 • obróbki blacharskie typowe i nietypowe, okna dachowe, akcesoria dachowe (uszczelki, folie, membrany, wkręty, gwoździe dekarskie itp.)
 • panele dachowe z rąbkiem stojącym

Dystrybucja: Pruszyński Sp. z o.o. – filie oraz partnerzy regionalni na terenie całego kraju

Aprobaty i certyfikaty: ITB nr AT-15-3464/2007, Atest Higieniczny PZH nr HK/B/0549/01/2009

ODWIEDŹ PROFIL FIRMY NA FACEBOOKU