Nowość: okna dachowe Koramic Energy Pro i Energy PVC

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Nowość: okna dachowe Koramic Energy Pro i Energy PVC

Wienerberger rozszerzył ofertę marki Koramic o nowoczesne okna dachowe: drewniane - Energy Pro oraz wykonane z tworzywa - Energy PVC.

aktualizacja: 2023-05-25 11:17:31

System rozwiązań dachowych Koramic to oprócz dachówek ceramicznych i akcesoriów także nowoczesne okna dachowe Energy Pro i Energy PVC. Oba modele, wyposażone w potrójny pakiet szybowy stanowią energooszczędne rozwiązanie i zapewniają optymalne doświetlenie pomieszczeń na poddaszu, jednocześnie chroniąc przestrzenie pod skosami przed ucieczką ciepła na zewnątrz.

Okna Energy PVC wykonane z ekologicznego stabilizatora wapniowo-cynkowego w kolorze białym, idealne sprawdzą się w pomieszczeniach o okresowej wilgotności, takich jak łazienka, oraz miejsca o utrudnionym dostępie.

Drewniane - Energy Pro - to z kolei propozycja dla osób ceniących sobie naturalność materiału. Zostały wykonane z odpornego na zniekształcenia drzewa sosnowego, dodatkowo zabezpieczonego przed pleśnią, grzybami, wilgocią oraz zabrudzeniami. Zewnętrzne profile aluminiowe chronią je przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych i biologicznych, dzięki czemu okna utrzymają nienaganny wygląd przez długie lata.

Oba modele dostępne w dwóch popularnych rozmiarach 78 x 118 cm oraz 78 x 140 cm.

Pełna oferta rozwiązań Koramic, wraz z elementami montażowymi i akcesoriami, tj. rolety i markizy, znajduje się na stronie: www.wienerberger.pl.

Przeczytaj
Może cię zainteresować
Dowiedz się więcej
+ Pokaż więcej
Firma powiązana:
Wienerberger

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!