Klimatyzator do domu Fuji Electric KETA. Nowy trend w stylistyce

Artykuł sponsorowany
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Klimatyzator do domu Fuji Electric KETA. Nowy trend w stylistyce

Klimatyzatory Fuji Electric cenione są na rynku, dzięki swojej wysokiej wydajności i niezawodności. Od lat japoński producent dostarcza urządzenia o wydłużonej żywotności, doskonaląc funkcjonalność i stylistykę.

aktualizacja: 2020-05-11 06:41:43

Klimatyzatory Fuji Electric z serii KETA cechuje wysoka energooszczędność i efektywność pracy, którą uzyskano dzięki zastosowaniu wymiennika typu lambda o zwiększonej powierzchni i powiększonego wentylatora krzyżowego. Do uzyskania jeszcze lepszych wyników wykorzystano sprężarkę DC Inverter, która charakteryzuje się zmiennym przepływem czynnika chłodniczego i uważana jest za obecnie najlepsze rozwiązanie w klimatyzacji. Klimatyzator KETA wyróżnia wysoka klasa energetyczna A++ i współczynnik COP na poziomie 4,52. Warunki pracy, w jakich może pracować klimatyzator KETA sięgają temperatury od -10°C do 46°C, jeśli chodzi o chłodzenie, a w przypadku trybu grzania od -15°C do 24°C. 

Seria klimatyzatorów Fuji Electric pod nazwą KETA

Klimatyzator KETA. Komfort w domu

Model klimatyzatorów KETA, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientom, został wyposażony w szereg funkcji specjalnych. Wśród nich  automatyczna zmianę trybów (grzanie, chłodzenie, wentylacja), funkcja Autorestart, czy błyskawiczne dogrzewanie. Poprzez zastosowanie powiększonej żaluzji, przygotowano klimatyzator do szerszego pola nawiewu.

Urządzenie w skuteczniejszy sposób, dwukierunkowo, rozprowadza ciepłe lub chłodne powietrze w mieszkaniu bądź biurze. Wysoki komfort użytkowania gwarantuje bardzo cicha praca klimatyzatora na poziomie głośności 20dB(A). Na szczególną uwagę zasługuje funkcja 10°C Heat, czyli utrzymywanie stałej temperatury powietrza na poziomie 10°C, gdy wewnątrz nikt nie przebywa. Pozwala to uniknąć nadmiernego wychłodzenia pomieszczenia.

Klimatyzator KETA. Dla zdrowia i środowiska 

Klimatyzator wpisuje się w koncepcję ekologicznych rozwiązań proponowanych przez producenta, bazujących na wykorzystaniu czynnika R32, którego oddziaływanie na środowisko jest kilkukrotnie mniejsze od powszechnie stosowanego czynnika R410A, a efektywność większa aż o 10%.

Klimatyzator KETA jest bezpiecznym i zdrowym rozwiązaniem dla mieszkania, domu bądź biura, dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości filtrów. Urządzenie, poprzez swoje podwyższone standardy higieny pracy, dedykowane jest także dla alergików, dzieci i osób starszych. Klimatyzator podnosi jakość powietrza w pomieszczeniu, eliminując drobnoustroje, czy kurz, a także nie przepuszczając alergenów, dokuczliwych szczególnie w okresie wiosennym.

W klimatyzatorze KETA zastosowano filtr polifenolowy, który jest idealnym rozwiązaniem dla alergika. Polifenol jest wtórną substancją roślinną, działającą antykarcynogennie i przeciwzapalnie przyczyniając się do zmniejszenia ilości tłuszczu w naczyniach krwionośnych oraz niwelując przedostawanie się mikroorganizmów i alergenów do mieszkania. Filtr polifenolowy zatrzymuje również nieprzyjemne zapachy.

Drugim z zastosowanych rozwiązań filtrujących powietrze, przygotowanym z myślą o zdrowiu jest filtr o wydłużonej żywotności, usuwający nieprzyjemne zapachy i oczyszczający powietrze. Filtr nadaje się do mycia, a jego czas pracy został znacznie wydłużony. Ta podwójna ochrona kontrolowana jest dzięki wskaźnikowi led, umieszczonemu na panelu, który informuje o konieczności czyszczenia. 

Jednostka zewnętrzna klimatyzatorów Fuji Electric z serii KETA

Sterowanie klimatyzatorem i kontrola temperatury 

Klimatyzator ma możliwość inteligentnego sterowania za pomocą smartfona bądź tableta, z każdego miejsca w którym się znajdujemy. Producent stworzył nowy interfejs sieci bezprzewodowej LAN, który usprawnia połączenie i tym samym kontrolę pracy klimatyzatora. Zdalnie ustawianie temperatury w mieszkaniu jeszcze nigdy nie było tak proste. Na telefonie możemy zarządzać wszystkimi funkcjami klimatyzatora, tak samo jak z poziomu standardowego pilota, który znajduje się w zestawie. Nowa seria Fuji Electric umożliwia programowanie dobowe, nocne i tygodniowe, decydowanie o kierunku przepływu powietrza i szybkiej regulacji temperatury i siły nawiewu. 

Klimatyzatory Fuji Electric z serii KETA

Unikalny desing do domu i mieszkania

Klimatyzator KETA to urządzenie dla tych, którzy poszukują unikalnego design’u połączonego z innowacyjnością. Serię klimatyzatorów KETA cechuje nowoczesna stylistyka, o trójwymiarowej budowie. Powierzchnia panelu jednostki wewnętrznej została wykonana z połyskującego materiału i pokryta unikalnym wzorem, która zmienia się pod wpływem przechodzącego światła dziennego. Klimatyzator dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych - białym i grafitowym. Wygląd KETA pozwala na wkomponowanie urządzenia w różnego rodzaju wnętrza. Świetnie wpasuje się w aranżację domu, mieszkania czy biura.

Klimatyzatory Fuji Electric z serii KETA dostępne są w dwóch kolorach - szarym i białym

Klimatyzacja Fuji Electric. Nowy trend

Elegancki wygląd i niezawodna jakość od tej pory mogą współgrać ze sobą. Wprowadzając model KETA na rynek po raz kolejny Fuji Electric udowadnia, że wyznacza trendy na rynku klimatyzacji. Klimatyzatory tej marki są cenione za swoją bezawaryjność, funkcjonalność i stylistykę. Na urządzenia przysługuje gwarancja 5 lat.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż rekuperatora OnyX PRIDE 400
Montaż rekuperatora OnyX PRIDE 400
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje