Smartline - aluminiowe zadaszenie tarasu

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Smartline - aluminiowe zadaszenie tarasu

Kiedy robi się ciepło, życie rodzinne, towarzyskie często przenosi się na taras. Warto zadbać , aby można było z niego korzystać w każdych warunkach pogodowych. Scala Plastics Poland wprowadziła do swojej oferty nowy produkt - zadaszenie tarasu Smartline przeznaczone do samodzielnego montażu. Smartline to produkt holenderskiej firmy Verasol, która ma 20-letnie doświadczenie w zakresie aluminiowych konstrukcji tarasowych.

aktualizacja: 2021-07-28 09:50:00

Konstrukcja zadaszenia wykonana jest z profili aluminiowych malowanych proszkowo w kolorze antracytowym RAL7016. Rynny oraz słupy wykorzystane w zadaszeniu Smartline mają zaokrąglony profil, który nadaje zadaszeniu elegancki, ponadczasowy wygląd. Słupy wyposażone są w specjalny element montażowy, za pomocą którego można przymocować konstrukcje bezpośrednio do podłoża. Integralnym elementem każdego zadaszenie jest system odprowadzania wody deszczowej. W zadaszeniach Smartline system rynnowy wbudowany jest wewnątrz profila zadaszenia, dzięki czemu całość wygląda niezwykle estetycznie.

Pokrycie dachu wykonane jest z poliwęglanowych płyt komorowych gr. 10 mm. Płyty mają filtr UV, zabezpieczający przed promieniami słonecznymi, są również odporne na warunki atmosferyczne, trwałe i odporne na gradobicie. Nowatorska metoda montażu płyt poliwęglanowych nie potrzebuje elementów gumowych oraz skręcania. Zestaw zwiera komplet elementów umożliwiający sprawny, samodzielny montaż. Zadaszenie jest bezobsługowe. Nie wymaga konserwacji i pozwala się cieszyć tarasem przez wiele lat.

Zadaszenie tarasowe Smartline można wykorzystać jako wiata samochodowa.

Zadaszenia Smartline dostępne są w 8 rozmiarach:

  • 3040mm x 2500mm
  • 4240mm x 2500mm
  • 5440mm x 2500mm
  • 6040mm x 2500mm
  • 3040mm x 3000mm
  • 4240mm x 3000mm
  • 5440mm x 3000mm
  • 6040mm x 3000mm
Verasol - logo
scalaplastics.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Taras nad pomieszczeniem ogrzewanym
Taras nad pomieszczeniem ogrzewanym
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje