EVIE - plisowana żaluzja od firmy ANWIS

Artykuł sponsorowany
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
EVIE - plisowana żaluzja od firmy ANWIS

Dzięki nowym rozwiązaniom technologicznym, osłony wewnętrzne ANWIS oferują coraz większą funkcjonalność i wygodę w sterowaniu. Z myślą o klientach, którzy poszukują praktycznych rozwiązań, podyktowanych najnowszymi trendami, firma ANWIS wprowadziła do swojej oferty nowy system żaluzji dekoracyjnej – plisę Evie.

aktualizacja: 2019-05-21 07:34:58
ANWIS Sp. z o.o.

CO WYRÓŻNIA PLISOWANĄ ŻALUZJĘ EVIE?

Żaluzja plisowana Evie to produkt, który wyróżnia nowoczesne wzornictwo. Specjalnie zaprojektowany kształt profilu, zapewnia idealne przyleganie żaluzji do listwy przyszybowej.

Nowe ergonomiczne uchwyty to wygodne sterowanie, niezależnie od pozycji, w jakiej znajduje się rynna sterująca. Konstrukcja żaluzji plisowanej Evie poprzez wzmocnienie przeplotu sznurków prowadzących oraz użycie metalowych ślizgaczy, zapewnia długie i bezawaryjne użytkowanie.

Rynna plisy zawsze porusza się w pozycji poziomej, a tkanina nie przekrzywia się na boki. Samohamujący mechanizm umożliwia zatrzymanie osłony na dowolnej wysokości.

Uchwyty plisowanej żaluzji EVIE.

Zastosowanie nowego typu stopek mocujących pozwala na łatwy montaż i demontaż plisy poprzez jej zsunięcie z zaczepów. Niewielki rozmiar stopek zapewnia ich estetyczne komponowanie z konstrukcją listwy przyszybowej. Jednocześnie budowa stopki napinającej uniemożliwia samoczynne wypięcie się żaluzji.

Wybór uchwytów plisy EVIE.

TRZY SYSTEMY MONTAŻU ŻALUZJI PLISOWANEJ EVIE

Plisa Evie posiada kilka opcji montażu, w tym w świetle szyby, co zapewnia łatwy dostęp do skrzydeł okiennych i drzwiowych. W zależności od indywidualnych preferencji klientów istnieje możliwość wybrania jednego lub dwóch uchwytów prowadzących, które umiejscowione są na rynnie sterującej.

W ofercie znajdują się trzy systemy:

  • W pierwszym opuszczanie i podnoszenie żaluzji odbywa się za pomocą rynny dolnej, podczas gdy górna szyna pozostaje nieruchoma.
  • Drugi system posiada dwie ruchome rynny (górną i dolną). Osłona może wówczas przesłonić dowolną część szyby, np. tworząc w oknie zazdrostkę.
  • Trzecie rozwiązanie umożliwia zainstalowanie dwóch różnych tkanin w jednym systemie. Wówczas szyna górna jest nieruchoma a rynna dolna i środkowa odpowiadają za sterowanie położeniem tkanin. Pozwala to na łatwe dopasowanie materiałów odpowiednich do zastosowania w ciągu dnia, jak i w nocy. To również dobry sposób na szybką metamorfozę wnętrza.

BOGATA GAMA KOLORÓW I MATERIAŁÓW PLISY EVIE

W kolekcji żaluzji plisowanych ANWIS znajduje się niemal 300 tkanin. Zgodnie z aktualnymi trendami firma oferuje modne kolory, wśród których dominują biele, kremy i szarości.

Dla klientów stawiających na wyrazistość, dedykowane są ożywiające wnętrze barwy, na przykład: pomarańczowy, zielony lub malinowy.

Poza kolorystyką istnieje możliwość wybrania rodzaju materiału: transparentnego, półprzezroczystego lub zaciemniającego.

Producent oferuje również 9 kolorów systemu w standardzie (anoda silver, biały, biel kremowa, beż, brąz, bazaltowy, antracyt, czarny, anoda szampańska) oraz 2 kolory dodatkowe (złoty dąb, orzech) – drewnopodobne i malowane strukturalnie.

Firma ANWIS udziela 3-letnią gwarancję, profesjonalne doradztwo oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Listę punktów handlowych można znaleźć pod adresem: https://anwis.pl/pl/gdzie-kupic.

Wnętrze pokoju z plisowaną żaluzją EVIE.

Logo Anwis Adres:
Smocza 16/18
87-800 Włocławek
Telefon: (54) 412 88 47
e-mail: anwis@anwis.pl
www.anwis.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny