Akademia Eksperta KRISPOL szkoli w całej Polsce

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Akademia Eksperta KRISPOL szkoli w całej Polsce

Wrzesień to czas sprzyjający nauce. Dzieci wracają do szkoły, a dorośli chętniej podejmują się szkoleń podnoszących ich kompetencje zawodowe. W tym miesiącu odbywa się także wiele branżowych wydarzeń. Akademia Eksperta KRISPOL również wykorzystała ten czas na aktywne szkolenie partnerów handlowych.

aktualizacja: 2021-10-11 10:22:50

Marcin Garbaciak i Robert Szymfeld z branżą stolarki są związani od wielu lat. W minionym miesiącu przebyli łącznie 3364 km, odwiedzili 5 miast, przeszkolili 54 firmy i 109 ekspertów - skupiając się na szkoleniach produktowo-montażowych z zakresu automatyki STARCUS.

Podczas szkoleń produktowych prowadzonych przez Marcina Garbaciaka Doradcy Techniczno-Handlowi z salonów KRISHOME nabywali wiedzę, jak w pełni służyć pomocą inwestorom i w jaki sposób umiejętnie wykorzystywać przewagi rynkowe produktów KRISPOL.

Cieszy nas, że projekt Akademii Eksperta dynamicznie się rozwija. Nasi Partnerzy nie tylko widzą potrzebę przeszkolenia ekip montażowych, ale skupili się również na edukowaniu wszystkich osób pracujących w firmie. Zdobyte certyfikaty to realne poświadczenie poziomu wiedzy Doradców, sygnał dla Inwestora, że w punkcie sprzedaży pracują specjaliści, którzy pomogą w doborze odpowiedniego produktu - komentuje Marcin Garbaciak.

Drugim ważnym filarem Akademii są szkolenia montażowe dla fachowców zajmujących się instalowaniem stolarki na budowie, prowadzone przez Roberta Szymfelda. Ich głównym celem jest uświadomienie, że profesjonalny montaż stolarki, jest równie ważny, jak dobrej jakości produkt.

W strategii firmy KRISPOL od lat szczególne miejsce zajmują działania edukacyjne. Warto pamiętać, że zarówno zdobywanie, ale przede wszystkim systematyczne uaktualnianie wiedzy i podążanie za trendami to istotny element gwarancji spokoju - podkreśla Robert Szymfeld.

Niezwykle ważne jest również edukowanie inwestora końcowego. Akademia Eksperta prowadzi swój kanał na YouTube, na którym publikuje porady i wskazówki, z których warto skorzystać podczas budowy lub termomodernizacji domu.

Ostatni materiał dotyczył systemu ciepłego montażu bramy garażowej.

Ciepły montaż bramy

Cykl szkoleń odbywających się w różnych miejscach w Polsce - w Sandomierzu, Szczecinie, Wrocławiu, Wieliczce i Grudziądzu pozwala nie tylko dbać o bliskość producenta z siecią handlową, ale także poszerzać wiedzę i wzbogacać o nowe doświadczenia ekspertów z branży budowlanej.

Akademia Eksperta nie zwalnia więc tempa i planuje kolejne szkolenia, tym razem we Wrześni i w Łodzi.

Firma powiązana:
Krispol

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze październik 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA