Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 168934
Telefon 61 662 41 00
E-mail biuro@krispol.pl
Adres Michała Strzykały 4, 62-300 Września
KRISPOL Sp. z o.o. jest wiodącym europejskim producentem bram i stolarki otworowej. Spółka jest obecna w branży budowlanej od prawie 30 lat. Oferuje kompleksowe, nowoczesne rozwiązania dla domu i przemysłu, w tym bramy, okna, rolety i drzwi. ... Czytaj więcej
Krispol

KRISPOL Sp. z o.o. jest wiodącym europejskim producentem bram i stolarki otworowej. Spółka jest obecna w branży budowlanej od prawie 30 lat. Oferuje kompleksowe, nowoczesne rozwiązania dla domu i przemysłu, w tym bramy, okna, rolety i drzwi.

Okna, rolety, żaluzje, drzwi i bramy KRISPOL dostępne w sieci salonów stolarki KRISHOME.

Obraliśmy za cel tworzenie rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeb klientów. Od zawsze łączyliśmy ze sobą doskonałą jakość, bezpieczeństwo i elastyczność, której brakowało w ofercie konkurencji. Była to odważna decyzja, wymagająca determinacji i konsekwencji. Oferta produktów firmy zwiększała się z roku na rok, a jej rozwój był od 2003 roku wielokrotnie dostrzegany i nagradzany. Do dziś realizujemy swoje plany, chcąc być bliżej potrzeb klientów i ich wizji idealnego domu.

Zbudowaliśmy 2 najnowocześniejsze fabryki. Uzyskaliśmy niezbędne certyfikaty. Powstała sieć sprzedaży oraz Sieć salonów stolarki KRISHOME [www.krishome.pl]. Staliśmy się liderem standardów obsługi klienta rozumianej, jako partnerska współpraca i zaufanie. Przez lata inwestowaliśmy w rozwój i szkolenia pracowników oraz Partnerów Handlowych. Dzięki nim nasi klienci otrzymują, oprócz profesjonalnego doradztwa, możliwość współprojektowania produktów. Możemy dziś powiedzieć, że efekty naszej pracy to połączenie najwyższej jakości, profesjonalizmu i wyobraźni klientów.

Najczęściej wybierany produkt przez fachowców i inwestorów –  brama garażowa VENTE 60 w okleinie antracyt.

Gwarancja spokoju

DOM to zbudowana z wyobrażeń i wizji bezpieczna, komfortowa przestrzeń. Dla wielu z nas to najważniejsza inwestycja w życiu. Nasze produkty, tworzone od lat z myślą o indywidualnych potrzebach nabywców, to możliwość realizacji wyobrażeń o idealnym domu. Chcemy konstruować rozwiązania spełniające najbardziej ambitne wizje klientów.

Gwarancja spokoju wg KRISPOL to:

  • Racjonalny i szybki wybór w salonie firmowym
  • Energoszczędne bramy, okna, rolety i drzwi w jednolitej kolorystyce
  • Dostawa i montaż w tym samym terminie
  • 5 lat gwarancji na wszystkie produkty
  • Skuteczny system gwarancyjno-serwisowy

Kompleksowa oferta, kompatybilność rozwiązań – niczego ci nie zabraknie

Produkujemy nie tylko bramy, ale także okna, drzwi oraz rolety okienne. Dzięki szerokiej ofercie możliwy jest zakup w jednym miejscu idealnie dopasowanych elementów domu. Bogaty wybór modeli i rozwiązań technologicznych w kompleksowej ofercie, to duża wygoda oraz oszczędność czasu i pieniędzy.

Kolor, faktura, wymiar – nic nie będzie cię ograniczać

Okno w systemie unoszono-przesuwnym FEN HST to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na dobre doświetlenie pomieszczeń. Tu z modną okleiną w kolorze antracytowym.

Wybór dowolnych aranżacji możliwy jest dzięki bogatej gamie kolorystycznej, różnorodnym fakturom, dekorom i detalom wykończeniowym. Przy projektowaniu pomocne może się okazać wirtualne studio.

Jakość, bezpieczeństwo, gwarancja, profesjonalny serwis i doradztwo – wszystko będzie możliwe

W naszych fabrykach powstają spersonalizowane, bezpieczne i doskonałe jakościowo rozwiązania. Stworzona przez nas sieć sprzedaży zapewnia fachowe doradztwo. Wszystkie produkty objęte są jednolitym systemem gwarancyjnym i serwisowym. Wspólnie znajdziemy dopasowane rozwiązania dla twojego wymarzonego domu.

Od lat dbamy o dobrą współpracę z naszymi partnerami biznesowymi. Służy temu, techniczne i handlowe wsparcie, rozwój i szkolenia, efektywna dystrybucja produktów, materiały sprzedażowe, a przede wszystkim dialog i indywidualne podejście.

Okno w zestawie z roletą KALIMA w tym samym kolorze pozwala na uzyskanie spójnego efektu wizualnego.