System okien z przegrodą termiczną SLIM od MS więcej niż OKNA

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 9-16 minut
System okien z przegrodą termiczną SLIM od MS więcej niż OKNA

System okien z przegrodą termiczną SLIM od MS więcej niż OKNA stanowi udane połączenie walorów funkcjonalnych i estetycznych.

aktualizacja: 2020-07-16 07:43:04

Wyjątkowo wąskie profile aluminiowe umożliwiają tworzenie stolarki w zasadzie niewidocznej z zewnątrz - i to zarówno w przypadku okien stałych, jak i otwieranych (uchylnych, rozwiernych i rozwierno-uchylnych). Jednocześnie oferują dużą wytrzymałość i sztywność konstrukcji, a także dobre parametry izolacyjności termicznej i akustycznej, a m.in. dzięki specjalnym kształtom uszczelki centralnej - wysoką wodoszczelność i odporność na wiatr.

SLIM może zastąpić okna wykonane z profili stalowych, zapewniając podobny wygląd budynku od zewnątrz i zwiększając izolacyjność termiczną przegrody. Może być również z powodzeniem użyty w nowych inwestycjach nowoczesnych lub stylizowanych na budownictwo industrialne.

Maksymalne wymiary okna to: L do 1400 mm i H do 2400 mm lub L do 1600 mm i H do 2100 mm. Zakres szklenia: do 81 mm.

Zdjęcie: Aluprof

Przeczytaj
Może cię zainteresować
Dowiedz się więcej
+ Pokaż więcej
Firma powiązana:
MS więcej niż OKNA

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!