System okien z przegrodą termiczną SLIM od MS więcej niż OKNA

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
System okien z przegrodą termiczną SLIM od MS więcej niż OKNA

System okien z przegrodą termiczną SLIM od MS więcej niż OKNA stanowi udane połączenie walorów funkcjonalnych i estetycznych.

aktualizacja: 2020-07-16 07:43:04

Wyjątkowo wąskie profile aluminiowe umożliwiają tworzenie stolarki w zasadzie niewidocznej z zewnątrz - i to zarówno w przypadku okien stałych, jak i otwieranych (uchylnych, rozwiernych i rozwierno-uchylnych). Jednocześnie oferują dużą wytrzymałość i sztywność konstrukcji, a także dobre parametry izolacyjności termicznej i akustycznej, a m.in. dzięki specjalnym kształtom uszczelki centralnej - wysoką wodoszczelność i odporność na wiatr.

SLIM może zastąpić okna wykonane z profili stalowych, zapewniając podobny wygląd budynku od zewnątrz i zwiększając izolacyjność termiczną przegrody. Może być również z powodzeniem użyty w nowych inwestycjach nowoczesnych lub stylizowanych na budownictwo industrialne.

Maksymalne wymiary okna to: L do 1400 mm i H do 2400 mm lub L do 1600 mm i H do 2100 mm. Zakres szklenia: do 81 mm.

Zdjęcie: Aluprof

Może cię zainteresować
Jakie są zalety parapetów z konglomeratu? Jak je pielęgnować? Kiedy prostota i minimalizm spotykają się z nowoczesnością. Dom w stylu stodoły Jak przebiega szczelny montaż okien w technologii Soudal Window System? Lekkie konstrukcje z drewna klejonego z powłoką PVC Jakie okna wybrać od południa, jakie od północy? Energooszczędność i Koalicja Termomodernizacji Proste i szybkie w obsłudze kraty rolowane - rodzaje, montaż Jak myć żaluzje fasadowe? Wianki okolicznościowe i inne ozdoby do dekoracji drzwi. Przewodnik kreatywnego dekorowania Dlaczego warto zdecydować się na stolarkę pozbawioną progów? Ile kosztuje moskitiera na okno balkonowe? Jak zapobiegać kondensacji pary wodnej na oknach dachowych? Wymiana okien, drzwi i bramy garażowej - jak się do tego zabrać? Pora na nowe okna. Jak przygotować się do wymiany okien w domu i zrealizować ją krok po kroku? Co to za kolor Winchester? Rolety zewnętrzne w nowo projektowanym budynku - co powinniśmy o nich wiedzieć? Okna i drzwi w 2024 roku. Jakie trendy będą obowiązywały? LINEAR - okna dla ambitnych realizacji Czym się kierować przy wyborze drzwi wewnętrznych? Okna na straży bezpieczeństwa Jakie są wady i zalety okien nieotwieranych typu FIX? Markizy wolnostojące - zamień ogórd lub taras na miejsce urlopowego wypoczynku Wybieramy komfortowe drzwi do wnętrz Jakie okna przesuwne wybrać? Wyłazy dachowe - jaki model wybrać? Ile powinno być od okna do sufitu? Na jakiej wysokości umieścić okno? Jak włączyć czytnik linii papilarnych? Prawidłowy montaż okien energooszczędnych Co daje anodowanie aluminium? Skąd się bierze popularność ościeżnic stalowych? Czy istnieją okna przez które nie widać wnętrza? Co to jest szkło ornamentowe? Co zrobić gdy drzwi balkonowe się nie domykają? Nowa generacja okien dachowych GREENVIEW. Nowy standard na nowe czasy Jak zamontować drzwi techniczne? Jaki jest proces produkcji szyby zespolonej? Czy okna mogą otwierać się na zewnątrz? Metamorfoza drzwi wejściowych metodą DIY Jakie parametry decydują o bezpieczeństwie zapewnianym przez zamki i wkładki? Jaka roleta na skośne okno?
Zobacz więcej Zwiń
Firma powiązana:
MS więcej niż OKNA

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!