Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 125136
MS więcej niż OKNA - Okna z PVC

MS więcej niż OKNA Okna z PVC

Telefon 59 84 10 800
E-mail info@ms.pl
Adres Portowa 16, 76-200 Słupsk
MS więcej niż OKNA to marka z 25-letnim doświadczeniem. Producent oferuje stolarkę okienną o znakomitych parametrach izolacyjności cieplnej i akustycznej, ze skutecznymi mechanizmami antywłamaniowymi, a także ciekawym wzornictwem profili. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się przy ul. Portowej 16 w Słupsku. W tej samej lokalizacji znajduje się również nowoczesna hala produkcyjna o 10 tys. m2 powierzchni. ... Czytaj więcej
MS więcej niż OKNA

MS więcej niż OKNA to marka z 25-letnim doświadczeniem. Producent oferuje stolarkę okienną o znakomitych parametrach izolacyjności cieplnej i akustycznej, ze skutecznymi mechanizmami antywłamaniowymi, a także ciekawym wzornictwem profili. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się przy ul. Portowej 16 w Słupsku. W tej samej lokalizacji znajduje się również nowoczesna hala produkcyjna o 10 tys. m2 powierzchni.

Solidne i bezpieczne okna i drzwi MS więcej niż Okna
Solidne i bezpieczne okna i drzwi MS więcej niż Okna

Estetyka okien MS więcej niż OKNA

KOLORY: proponujemy niemal 40 wzorów folii. Na uwagę zasługują m.in. nowe okleiny z serii Woodec: Turner Oak, Alpine, Conrete, wyróżniające się wyraźną strukturą drewna; wzory inspirowane metalami jak Alux Db, Metbrush Alu czy Antracyt, a także supermodna czarna okleina Jet Black matt CC+, która skutecznie zabezpiecza profile przed nadmiernym nagrzewaniem się.

INNOWACJE: eleganckie łączenia profili w skrzydle i ramie pod kątem prostym i to po obu stronach, stosowane w oknach ALU LOOK, to technologia, którą nasi specjaliści opracowali i wdrożyli jako pierwsi.

DETALE: wszystkie kolorowe okna i drzwi tarasowe z linii MSline+ AD/MD oraz MS evolution [82] produkowane są z zastosowaniem technologii zgrzewu bezwypływkowego. Nowa, wąska spoina jest znacznie mniej widoczna niż tradycyjny sposób łączenia na „V” wykonywany na standardowych zgrzewarkach.

DESIGN: oferta MS więcej niż Okna obejmuje okna o zróżnicowanym designie profili – ALU LOOK wyróżniają się kanciastymi krawędziami, okna MS evolution [82] mają zaokrąglone masywne linie, zaś Wood Look – proste i symetryczne.

Bezpieczeństwo okien MS więcej niż OKNA

Wszystkie nasze okna standardowo wyposażone są w okucia Multi-Matic austriackiej firmy MACO, w tym 3 zaczepy antywłamaniowe współpracujące z ruchomymi ryglami grzybkowymi, które praktycznie eliminują możliwość wyważenia okna po zamknięciu skrzydła, a także klamkę z mechanizmem Secustik® zabezpieczającym przed otwarciem okna z zewnątrz. Ponadto oferujemy opcjonalne rozwiązania ponoszące bezpieczeństwo takie jak kontraktrony (współpracujące z instalacją alarmową czujniki wykrywające otwarcie okna), okucia w klasie odporności 2-RC 2 (min. 4 punkty antywyważeniowe, zabezpieczenie przed rozwierceniem zamka zasuwnicy z hartowanej stali), zatrzaski balkonowe, zamek woźnego, a także szyby bezpieczne i antywłamaniowe.

Energooszczędność okien MS więcej niż OKNA

Wysoka izolacja cieplna stolarki to jeden z głównych priorytetów MS więcej niż OKNA. Nasze okna mogą się poszczycić najwyższą klasą energetyczną, potwierdzoną etykietami energetycznymi wydanymi przez niemiecki Instytut Techniki Okiennej ift Rosenheim. Zastosowane rozwiązania pozwoliły uzyskać w naszych oknach współczynnik Uw=0,71 W/(m2K) przy zastosowaniu ciepłej ramki międzyszybowej MULTITECH, Uw=0,79 W/(m2K) z ciepłą ramką MS i Uw=0,73 W/(m2K) z ramką CHROMATECH (wartości dla okna referencyjnego).

Zapraszamy na Facebooka
Zapraszamy na Instagram
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum