Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 113623
MS więcej niż OKNA

MS więcej niż OKNA

Okna z PVC
Telefon 59 84 10 800
E-mail info@ms.pl
Adres Portowa 16, 76-200 Słupsk
MS więcej niż OKNA to marka z 25-letnim doświadczeniem. Producent oferuje stolarkę okienną o znakomitych parametrach izolacyjności cieplnej i akustycznej, ze skutecznymi mechanizmami antywłamaniowymi, a także ciekawym wzornictwem profili. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się przy ul. Portowej 16 w Słupsku. W tej samej lokalizacji znajduje się również nowoczesna hala produkcyjna o 10 tys. m2 powierzchni. ... Czytaj więcej
MS więcej niż OKNA

MS więcej niż OKNA to marka z 25-letnim doświadczeniem. Producent oferuje stolarkę okienną o znakomitych parametrach izolacyjności cieplnej i akustycznej, ze skutecznymi mechanizmami antywłamaniowymi, a także ciekawym wzornictwem profili. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się przy ul. Portowej 16 w Słupsku. W tej samej lokalizacji znajduje się również nowoczesna hala produkcyjna o 10 tys. m2 powierzchni.

Solidne i bezpieczne okna i drzwi MS więcej niż Okna
Solidne i bezpieczne okna i drzwi MS więcej niż Okna

Estetyka okien MS więcej niż OKNA

KOLORY: proponujemy niemal 40 wzorów folii. Na uwagę zasługują m.in. nowe okleiny z serii Woodec: Turner Oak, Alpine, Conrete, wyróżniające się wyraźną strukturą drewna; wzory inspirowane metalami jak Alux Db, Metbrush Alu czy Antracyt, a także supermodna czarna okleina Jet Black matt CC+, która skutecznie zabezpiecza profile przed nadmiernym nagrzewaniem się.

INNOWACJE: eleganckie łączenia profili w skrzydle i ramie pod kątem prostym i to po obu stronach, stosowane w oknach ALU LOOK, to technologia, którą nasi specjaliści opracowali i wdrożyli jako pierwsi.

DETALE: wszystkie kolorowe okna i drzwi tarasowe z linii MSline+ AD/MD oraz MS evolution [82] produkowane są z zastosowaniem technologii zgrzewu bezwypływkowego. Nowa, wąska spoina jest znacznie mniej widoczna niż tradycyjny sposób łączenia na „V” wykonywany na standardowych zgrzewarkach.

DESIGN: oferta MS więcej niż Okna obejmuje okna o zróżnicowanym designie profili – ALU LOOK wyróżniają się kanciastymi krawędziami, okna MS evolution [82] mają zaokrąglone masywne linie, zaś Wood Look – proste i symetryczne.

Bezpieczeństwo okien MS więcej niż OKNA

Wszystkie nasze okna standardowo wyposażone są w okucia Multi-Matic austriackiej firmy MACO, w tym 3 zaczepy antywłamaniowe współpracujące z ruchomymi ryglami grzybkowymi, które praktycznie eliminują możliwość wyważenia okna po zamknięciu skrzydła, a także klamkę z mechanizmem Secustik® zabezpieczającym przed otwarciem okna z zewnątrz. Ponadto oferujemy opcjonalne rozwiązania ponoszące bezpieczeństwo takie jak kontraktrony (współpracujące z instalacją alarmową czujniki wykrywające otwarcie okna), okucia w klasie odporności 2-RC 2 (min. 4 punkty antywyważeniowe, zabezpieczenie przed rozwierceniem zamka zasuwnicy z hartowanej stali), zatrzaski balkonowe, zamek woźnego, a także szyby bezpieczne i antywłamaniowe.

Energooszczędność okien MS więcej niż OKNA

Wysoka izolacja cieplna stolarki to jeden z głównych priorytetów MS więcej niż OKNA. Nasze okna mogą się poszczycić najwyższą klasą energetyczną, potwierdzoną etykietami energetycznymi wydanymi przez niemiecki Instytut Techniki Okiennej ift Rosenheim. Zastosowane rozwiązania pozwoliły uzyskać w naszych oknach współczynnik Uw=0,71 W/(m2K) przy zastosowaniu ciepłej ramki międzyszybowej MULTITECH, Uw=0,79 W/(m2K) z ciepłą ramką MS i Uw=0,73 W/(m2K) z ramką CHROMATECH (wartości dla okna referencyjnego).

Budujemy Dom czerwiec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum