KRISPOL radzi: Fakty i mity o zakupie stolarki okiennej w nowej rzeczywistości

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
KRISPOL radzi: Fakty i mity o zakupie stolarki okiennej w nowej rzeczywistości

Pierwsza fala epidemii koronawirusa wstrząsnęła całym światem, ograniczyła nie tylko codzienne, podstawowe funkcjonowanie, ale też dalsze plany na przyszłość. Branża stolarki okiennej bardzo szybko odnalazła się w nowej rzeczywistości, co pozwala kontynuować budowy bez konieczności przedkładania terminów. Marka KRISPOL zebrała najczęściej zadawane przez klientów pytania i obala mity.

aktualizacja: 2020-05-06 09:58:42

Cały proces wyboru i zakupu stolarki może odbyć się online

Mit. Wybrane elementy procesu zakupu stolarki okiennej, jak np. pomiary na budowie, muszą zostać sfinalizowane na podstawie realnych danych. Natomiast część działań - takich jak definiowanie potrzeb inwestora, dobór technologii i decyzje dotyczące estetyki - oczywiście można sfinalizować w trybie online w kilku prostych krokach.

Klient wyszukuje najbliższy salon na stronie https://krispol.pl/salony/, następnie wybiera dogodną formę kontaktu - drogą mailową, telefonicznie lub za pomocą wideokonferencji (aplikacja Messener lub Whats App). Po zbadaniu potrzeb, a często również wideo konsultacji inwestor otrzymuje mailowo indywidualną wycenę wybranych elementów lub całego kompletu stolarki.

W następnym kroku, po krótkim wywiadzie dotyczącym stanu zdrowia inwestora i braku przeciwwskazań, umówiony zostaje bezpieczny pomiar na budowie. Ostatnim etapem jest finalizacja oferty i potwierdzenie warunków przez budującego mailowo lub podczas spotkania w odpowiednio przygotowanym i zabezpieczonym salonie KRISHOME.

Umowę można podpisać przez Internet

Fakt. Sieć salonów KRISHOME udostępnia klientowi możliwość zdalnego potwierdzenia umowy, bez konieczności wychodzenia z domu.

Przez Internet nie zostanę zapoznany ze wszystkimi możliwościami

Mit. Wprowadzenie wideorozmów pozwoliło na swobodną prezentację produktów również w przestrzeni internetowej. Inwestor może dopytać o interesujące go rozwiązania, zobaczyć inspiracje kolorystyczne etc.

Zamówienie stolarki przez Internet jest dłużej realizowane

Mit. Wszystkie zlecenia docierają do producenta w takim samym czasie - bez względu na to, czy finalizacja umowy miała miejsce w salonie sprzedaży, czy przez Internet.

Pomiar na budowie jest bezpieczny

Fakt. Zastosowanie wszystkich środków bezpieczeństwa, a także brak przeciwskazań po stronie inwestora, umożliwia wykonanie planowego pomiaru na budowie.

Zanim wizyta zostanie umówiona, doradca przeprowadzi krótki wywiad dotyczący stanu zdrowia - zapyta również o samopoczucie pozostałych członków rodziny, a także o przebywanie za granicą i kontakt z osobami, które w ostatnim czasie podróżowały. Środki te mają na celu potwierdzenie, że wizyta może się odbyć.

Bardzo ważne, aby w dniu pomiaru wyeliminować obecność innych ekip budowlanych na terenie inwestycji, a także do minimum ograniczyć liczbę osób. Aby zachować bezpieczeństwo, monterzy nie przywitają się poprzez podanie ręki, będą zachowywali bezpieczną odległość, dezynfekowali często ręce, a także stosowali środki ochrony osobistej.

Wizyta w salonie jest możliwa

Fakt. Środki prewencyjne, przeszkolenie doradców techniczno-handlowych, a także zdrowy rozsądek kupujących - pozwalają na bezpieczną wizytę w salonie KRISHOME.

Zanim inwestor umówi się na wizytę, doradca zapyta (podobnie jak przy umawianiu pomiarów na budowie czy montażu) o stan zdrowia, jeśli nie będzie żadnych przeciwskazań, umówiony zostanie dogodny termin wizyty.

W trakcie spotkania salon będzie zamknięty dla innych kupujących, przed wizytą wykonywana będzie staranna dezynfekcja, a pracownicy zastosują środki ochrony osobistej - maseczki i rękawiczki jednorazowe, nie przywitają inwestora poprzez podanie ręki, dodatkowo będą zobowiązani do zachowywania dystansu. Jeżeli inwestor zdecyduje się na finalizację umowy w salonie, rekomendowane są transakcje bezgotówkowe.

Montaż na budowie to zagrożenie

Mit. Podobnie jak w przypadku pomiarów na budowie - zastosowanie wszystkich środków ostrożności i przy braku przeciwskazań, możliwe jest kontynuowanie prac bez przeszkód i opóźnień.

Marka KRISPOL przygotowała dla inwestorów materiał wideo, w którym przedstawione są możliwe rozwiązania:

Firma powiązana:
Krispol

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje