IGX F1 RESET - okno dachowe z kołnierzem gumowym

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
IGX F1 RESET - okno dachowe z kołnierzem gumowym

OKPOL wprowadza do sprzedaży okno zintegrowane z kołnierzem gumowym - IGX F1 RESET. Zestaw ułatwiający montaż i skracający go nawet do 15 minut!

aktualizacja: 2019-02-25 14:31:05

IGX F1 RESET to czteroszybowe okno z kołnierzem paroprzepuszalnym i kołnierzem uszczelniającym, wykonanym z mieszanki EPDM. Może być ono zamontowane na dachach o kącie od 5 do 90 stopni, co pozwala na użycie tego samego okna w przypadku nawet najbardziej zmyślnych konstrukcji architektonicznych.

Współczynnik przenikania ciepła okna IGX F1 RESET wynosi Uw = 0,79 W/m2K (dla próby referencyjnej wg norm EN ISO 10077-2 / EN ISO 10211), a pakietu szybowego Ug = 0,5 W/m2K. Przeszklenie wykonane jest z czterech szyb, w tym dwóch zlaminowanych. Szyba laminowana ma klasę P2A (wg normy PN-EN 356), co świadczy o jej dużej odporności na zniszczenie i stanowi barierę antywłamaniową. Pakiet, o szerokości aż 54 mm odporny jest także na gradobicie. Stolarka wykonana jest z wypełnionego pianą poliuretanową, niewymagającego konserwacji i odpornego na wilgoć PVC.

IGX F1 RESET, zgodnie z instrukcją, można łączyć w zespolenia - w pionie lub w poziomie, bez dodatkowych opłat używając jedynie dołączonego nożyka. W pierwszym etapie sprzedaży okno jest dostępne w wersji nieotwieranej o rozmiarze 78x98 cm.

Firma powiązana:
Okpol

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2018

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2018

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2018

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom marzec 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny