Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 93201
Telefon 77 404 66 60, 77 411 57 34
Adres Topolowa 24, 49-318 Skarbmierz-Osiedle
OKPOL to polski producent energooszczędnych okien dachowych, który od 29 lat oferuje Klientom funkcjonalne i trwałe rozwiązania. W 2012r. firma wdrożyła program OKPOL Innovation, którego podstawowym założeniem było otwarcie własnego laboratorium badawczego, unowocześnienie parku maszynowego oraz wdrożenie innowacyjnej konstrukcji stolarki drewnianej. ... Czytaj więcej
Okpol

OKPOL to polski producent energooszczędnych okien dachowych, który od 29 lat oferuje Klientom funkcjonalne i trwałe rozwiązania. W 2012r. firma wdrożyła program OKPOL Innovation, którego podstawowym założeniem było otwarcie własnego laboratorium badawczego, unowocześnienie parku maszynowego oraz wdrożenie innowacyjnej konstrukcji stolarki drewnianej.

Dzięki wdrożonemu procesowi restrukturyzacji Okpol jest drugim polskim producentem okien dachowych produkującym wyroby na najwyższym światowym poziomie.

Firma w swojej ofercie posiada okna dachowe, okna na dach płaski, wyłazy oraz wiele funkcjonalnych akcesoriów, które poprawiają komfort mieszkania na poddaszu. Potwierdzeniem wysokiej jakości produkowanych wyrobów są zdobyte atesty, certyfikaty i dyplomy, przyznawane najlepszym producentom w branży.

Produkty OKPOL są trwałe, niezawodne i łatwe w obsłudze, ciesząc się uznaniem w całej Europie. W bogatej i różnorodnej ofercie każdy znajdzie produkt dla siebie. Produkowane przez Okpol okna posiadają 10-letnią gwarancję.

Budujemy Dom czerwiec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum