Sieć Salonów KRISHOME: złoty Laur Klienta 2023 i otwarcie największego w Polsce salonu ze stolarką marki KRISPOL

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 9-16 minut
Sieć Salonów KRISHOME: złoty Laur Klienta 2023 i otwarcie największego w Polsce salonu ze stolarką marki KRISPOL

Sieć Salonów KRISHOME z dumą ogłasza, że została uhonorowana prestiżową nagrodą złotego Laura Klienta 2023. To kolejne wyróżnienie, które potwierdza wysoką jakość obsługi i innowacyjność oferowanych produktów. Rozwój sieci nie zwalnia tempa. Tej jesieni odbyło się oficjalne otwarcie największego na mapie Polski punktu ze stolarką marki KRISPOL - salonu MEGABUD z Gdańska.

aktualizacja: 2023-11-09 09:34:38

Otwarcie największego salonu w Polsce - salonu MEGABUD to wydarzenie, które stanowi kolejny kamień milowy w historii Sieci Salonów KRISHOME nagrodzonej prestiżowym tytułem złotego Laura Klienta 2023. To wyróżnienie podkreśla profesjonalizm marki i zaufanie, jakim od wielu lat obdarzają ją klienci. W salonie MEGABUD inwestorzy mogą liczyć na profesjonalne doradztwo i fachową obsługę. Do dyspozycji mają również ekspozycję wszystkich dostępnych rozwiązań marki KRISPOL rozlokowaną na blisko 300 m2 powierzchni salonu.

Salon MEGABUD

Sieć Salonów KRISHOME to miejsce, gdzie można zobaczyć i przetestować produkty marki KRISPOL. W salonie MEGABUD, klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę oraz doradztwo w zakresie wyboru produktów dla domu. To właśnie te elementy, a także dostępność kompletu stolarki w jednym miejscu i nieustanne dążenie do doskonałości, czynią Sieć Salonów KRISHOME miejscem, które zasługuje na wyróżnienie złotym Laurem Klienta.

Certyfikat

Sieć Salonów KRISHOME zdobywając Laur Klienta 2023 kontynuuje swoją misję dostarczania klientom nie tylko produktów najwyższej jakości, ale także kompleksowego i zintegrowanego doświadczenia zakupowego - komentuje Radosław Gibki, Dyrektor Sprzedaży Krajowej.

Firma MEGABUD zdecydowała się na otwarcie wielkopowierzchniowego showroomu prezentującego cały wachlarz produktów marki KRISPOL. Nowo wybudowany salon o powierzchni blisko 300 m2 znajduje się na ulicy Pańskiej 4 w Dobrzewinie koło Gdańska, a jego nowoczesny wystrój wspaniale łączy się z ekspozycją kompletu stolarki KRISPOL - komentuje Hanna Bagrowska, Kierownik Działu Marketingu KRISHOME.

To doskonałe miejsce nie tylko dla inwestorów z gotowym planem budowy lub modernizacji domu, ale także tych, którzy dopiero szukają inspiracji - dodaje Radosław Gibki.

Produkty marki Krispol

W dzisiejszych czasach scentralizowany sposób zakupu kompletu stolarki otworowej staje się coraz bardziej atrakcyjny dla inwestorów. Poszukują oni nie tylko jakości, funkcjonalności i stylu, ale także oszczędności czasu. Sieć Salonów KRISHOME oferuje kompleksową obsługę, umożliwia zakup bram, okien, drzwi i osłon w jednym miejscu. Tego typu rozwiązanie pozwala zoptymalizować proces zakupowy oraz eliminuje konieczność wielokrotnych pomiarów i uciążliwego montażu wykonywanego przez kilku różnych fachowców. Dodatkowo gwarantuje jednolitą obsługę posprzedażową.

Po solidną i energooszczędną stolarkę dla domu zapraszamy tutaj: www.krispol.pl/salony.

Przeczytaj
Może cię zainteresować
Dowiedz się więcej
+ Pokaż więcej
Firma powiązana:
Krispol

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!