Nowy rok szkolny z wyprawkami od Deceuninck

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 17-22 minuty
Nowy rok szkolny z wyprawkami od Deceuninck

Czas wakacyjnej beztroski dobiegł końca, nastał nowy rok szkolny, który z pewnością przyniesie uczniom masę przygód i doświadczeń, a przede wszystkim dawkę nowej wiedzy. Aby ją zdobyć, niezbędne są odpowiednie pomoce naukowe, których cena nierzadko spędza rodzicom sen z powiek. Firma Deceuninck z Jasina już po raz kolejny pomaga lokalnym rodzinom i także w tym roku szkolnym przygotowała wyprawki dla uczniów.

aktualizacja: 2022-09-08 09:13:24

Rok szkolny 2022/2023 aż dla 80 dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Swarzędzu zaczął się bardzo miło. Uczniowie klas 1-3 i 4-8 otrzymali od firmy Deceuninck zestawy z pomocami szkolnymi, w których znalazły się m.in. zeszyty, w pełni wyposażone piórniki, artykuły piśmiennicze i plastyczne, a także śniadaniówki i bidony. Zakupione przedmioty są dostosowane do etapu edukacji, na którym znajdują się dzieci. Na obie z grup wiekowych czekało po 40 jednakowych paczek. Wyprawki zostały przekazane uczniom z rodzin z trudniejszą sytuacją finansową na początku września.

Od niemal 30 lat funkcjonujemy w Swarzędzu i to dla nas ważne, aby wspierać lokalną społeczność. Od wielu lat wraz z naszymi pracownikami organizujemy różne formy wsparcia. Cieszymy się, że możemy tą akcją już kolejny raz wesprzeć rodziców, szczególnie w tym roku wyprawki to cenna pomoc, która z pewnością będzie miłym odciążeniem domowych budżetów. Do 80 uczniów trafiły kompletne zestawy najpotrzebniejszych przyborów na start roku szkolnego. Dla nas to naprawdę wielka radość, że możemy w ten sposób pomóc najmłodszym mieszkańcom naszego miasta oraz ich rodzicom. Jesteśmy pewni, że przed nami jeszcze wiele wspólnych działań ze Szkołą Podstawową nr 4 w Swarzędzu, czego już nie możemy się doczekać – mówi Monika Hybza, Marketing Manager w Deceuninck.

Przeczytaj
Może cię zainteresować
Dowiedz się więcej
+ Pokaż więcej

Arleta Łukasik, Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Swarzędzu dodaje: Za każdym razem przepełniają nas ogromna wdzięczność i szczęście, gdy uświadamiamy sobie, jak wielu ludzi jest gotowych, by nieść pomoc. Z firmą Deceuninck współpracujemy już wiele lat, nie tylko przy okazji nowego roku szkolnego – pracownicy włączają się również m.in. w akcje świąteczne, przygotowując paczki dla naszych uczniów, a także w wydarzenia pozaszkolne. Dziękujemy w imieniu rodzin związanych z naszą szkołą za okazane serce.

Wszystkim uczniom rozpoczynającym szkolną przygodę, a także tym powracającym do szkoły, życzymy owocnej nauki i niezapomnianych wrażeń przez cały rok szkolny 2022/2023!

Firma powiązana:
Deceuninck Poland Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!