Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 50761
Deceuninck Poland Sp. z o.o. - Systemy profili z PVC

Deceuninck Poland Sp. z o.o. Systemy profili z PVC

Zobacz firmę w innym dziale: Kostka brukowa, tarasy, obrzeża
Telefon 61 81 87 001
E-mail deceuninck.polska@deceuninck.com
Adres Poznańska 34, 62-020 Swarzędz, Jasin
Jesteśmy jednym z liderów branży stolarki otworowej i systemów budowlanych na świecie. Firma została założona w 1937 roku.Jej główna siedziba znajduje się w belgijskim Hooglede-Gits (BE). Natomiast w mieście Diksmuide, firma posiada własną przetwórnię recyklingową PVC. Grupa Deceuninck jest notowana na giełdzie papierów wartościowych. ... Czytaj więcej
Deceuninck Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy jednym z liderów branży stolarki otworowej i systemów budowlanych na świecie. Firma została założona w 1937 roku.Jej główna siedziba znajduje się w belgijskim Hooglede-Gits (BE). Natomiast w mieście Diksmuide, firma posiada własną przetwórnię recyklingową PVC. Grupa Deceuninck jest notowana na giełdzie papierów wartościowych.

Działamy w 91 krajach, zatrudniając 3700 osób. Każdego roku wytwarzamy ponad 2 000 000 produktów, a wiele z nich trafia do komercyjnych projektów nowych i renowacyjnych. Nasze produkty zdobywają uznanie wśród producentów stolarki otworowej, jak również inwestorów, głównie dzięki bardzo wysokiej jakości. Produkujemy wysokiej jakości profile okienne i drzwi PVC oraz systemy tarasowe z opatentowanego materiału kompozytowego Twinson.

W Polsce jesteśmy obecni od 1993 roku. Polski oddział oraz zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Jasinie, koło Poznania.

Seria Elegant

Systemy okienne Deceuninck są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich typów budynków. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama profili dla różnych typów okien PVC, drzwi balkonowych oraz drzwi tarasowych. Projektując serię Elegant, skupiliśmy się na możliwości dobrania odpowiedniego kształtu skrzydła, które w połączeniu z ramą, stworzy harmonijną całość z bryłą budynku i będzie współgrało z otoczeniem. Wszystko to w odpowiedzi na trendy budowlane na najbliższe lata.

Szczególną uwagę wartoz wrócić na następujące atuty:

 • 5 różnych stylistycznie wzorów okien – umożliwiających dobór stylu pod dedykowany projekt (od miejskiego, industrialnego, po klasyczny czy rustykalny),
 • 50 kolorów i różnych struktur oklein, pozwalających idealnie dobrać kolor do stylu projektu, zawartych w 4 kategoriach: gładkie, metaliczne, drewno naturalne, drewno w kolorze,
 • Smukła konstrukcja (przylga tylko 9mm lub,w jednym z wariantów, nawet 7mm!),
 • Niski profil dający więcej światła,
 • Wizualna alternatywa lub doskonałe uzupełnienie fasad aluminiowych (szczególnie skrzydło Abstract),
 • Znakomite parametry termoizolacyjne: Uf 0,93W/m2K w wersji standardowej, a w wariancie z technologią ThermoFibra* i Forthex** - Uf 0,88W/m2K!,
 • Doskonała stabilność umożliwiająca konstrukcje o dużych przeszkleniach,
 • Zastosowanie technologii umożliwiającej znaczącą redukcję wagi okien*/**;
 • System Elegant w 100% może zostać poddany recyklingowi.
Elegant

Styl miejski. Elegant Infinity - minimalistyczny design charakteryzujący się niezwykle wąską przylgą wynoszącą tylko 9 mm, a w wersji skrzydła wzmocnionej włóknem szklanym - tylko 7 mm.Dzięki temu skrzydło posiada unikalny na rynku, niezwykle smukły, minimalistyczny kształt.

Modernistyczny industrializm. Skrzydło Elegant Abstract jest całkowicie zlicowane z ramą, posiada ostre, wyraźnie zaznaczone krawędzie. Ten kształt sprawia, że to idealne skrzydło dla najbardziej nowoczesnych inwestycji, które idealnie komponuje się z fasadami w systemach aluminiowych. Za swój design Elegant Abstract otrzymał wiele prestiżowych nagród, z Red Dot Award 2019 na czele!

Przytulne retro. Reprezentowane przez półzlicowane skrzydło Elegant Origin będące połączeniem klasyki znanej z okien drewnianych z akcentem nowoczesności oddaną w skośnym kształcie skrzydła, które będzie świetnym uzupełnieniem budynków w stylu klasycznym czy rustykalnym. Idealnie nadaje się do renowacji lub nowych budynków nawiązujących do przeszłości.

Styl tradycyjny. Elegant Grando. Tradycyjny, standardowy wygląd okna PVC. Skupia uwagę na bardziej wyrazistej przyldze i jest zaprojektowany tak, aby idealnie komponować się z najczęściej występującymi typami budynków.

*Opatentowana technologia ThermoFibra, to wzmocnienie profilu skrzydła ciągłymi wiązkami włókna szklanego – co ważne - na całej długości profilu, a nie tylko we fragmentach, co znacznie zwiększa jego sztywność i niewymaga stosowania wzmocnień stalowychnawet w oknach kolorowych.

** Wzmocnienie termiczneForthex w profilu ramy, to unikalne wzmocnienie kompozytowe poprawiająceparametry termiczne – składające się z korpusuz twardego PVC wzmocnionego stalowymi prętami,które wypełnione jest spienionym PVC.

Zastosowanie w/w technologii w zestawieniu daje dodatkowe dwa niezwykłe atuty:

 • okno osiąga wyjątkowy poziom współczynnika Uf na poziomie 0,88 W/m2K,
 • wyeliminowanie z ramy i skrzydła wzmocnień stalowych sprawia, że okno jest znacznie lżejsze,co wpływa na zmniejszenie wagi całej konstrukcji.
Profile elegant


Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na: https://elegant.deceuninck.com/pl/

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum