KRISPOL rozszerza ofertę o drzwi tarasowe przesuwne FEN SLIDE design

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 17-22 minuty
KRISPOL rozszerza ofertę o drzwi tarasowe przesuwne FEN SLIDE design

Drzwi tarasowe przesuwne FEN SLIDE design to nowoczesne, solidne rozwiązanie dla domów otwartych na naturę i złoty środek pomiędzy rozwiązaniami podnoszono-przesuwnymi HST, a uchylno-przesuwnymi PSK. Nowość łączy w sobie zalety obu systemów, oferując również wyjątkową szczelność i wysoki poziom komfortu obsługi. Duże przeszklenia pozwalają natomiast wypełnić wnętrze naturalnym światłem, a tym samym integrują je z otoczeniem budynku.

aktualizacja: 2022-04-26 05:53:04

Drzwi tarasowe przesuwne FEN SLIDE design to odpowiedź na potrzeby domowników, którzy cenią niczym nieograniczoną przestrzeń pełną naturalnego światła. To bardzo nowoczesne rozwiązanie pozwalające uzyskać maksymalny efekt doświetlenia wnętrz. Smukłe i kwadratowe krawędzie nawiązują do stylistyki aluminium i sprawiają, że wygląd drzwi tarasowych FEN SLIDE design jest nowoczesny, minimalistyczny i nabiera loftowego charakteru.

Skrzydło FEN SLIDE design to połączenie nowoczesnych rozwiązań technologicznych z pięknem przeszkleń, które otwierają dom na naturę. System przesuwny pozwala tworzyć stabilne konstrukcje o niezwykle lekkiej i płynnej pracy skrzydła. Dzięki temu, rozwiązanie doskonale sprawdzi się w każdym domu i zadba o bezpieczeństwo i komfort wszystkich domowników.

Nowy produkt w wielu przypadkach stanowi również optymalny wybór między ekonomicznymi drzwiami PSK a ultrakomfortowymi w użytkowaniu, ale droższymi HST. Konstrukcję SLIDE można wykonać w wersji mini, dzięki czemu idealnie się sprawdzającej jako kuchenne okno przesuwne. Minimalny wymiar jaki można wykonać to 1300 x 950. Dodatkową zaletą SLIDE, która ma szczególnie duże znaczenie, to niewidoczne od wnętrza pomieszczenia okucia - podobnie jak to w konstrukcjach HST.

Najwyższe bezpieczeństwo i funkcjonalność

Podążając za aktualnymi trendami w nowoczesnym budownictwie i potrzebami inwestorów, chcemy tworzyć rozwiązania, które będą spełniać najwyższe wymagania w zakresie estetyki, parametrów technicznych oraz komfortu i bezpieczeństwa. Podejmując decyzję o wprowadzeniu do oferty FEN SLIDE design zwróciliśmy szczególną uwagę na jego właściwości użytkowe, łączące zalety systemów uchylno-przesuwnych PSK i podnoszono-przesuwnych HST - mówi Tomasz Czupryniak, Product Manager KRISHOME.

FEN SLIDE design to również w pełni dopracowana technologicznie konstrukcja, która gwarantuje niezawodność użytkowania przez wiele lat i płynną obsługę skrzydeł o wadze nawet do 150 kg. Ponadto system osiąga bardzo dobre parametry izolacji termicznej - Uw wynosi do 0,77 W/m2K i zapewnia doskonałą izolację akustyczną, dzięki czemu skutecznie wycisza odgłosy dobiegające z zewnątrz - dodaje ekspert KRISHOME.

Nowe oblicze komfortu

W drzwiach tarasowych SLIDE design, dzięki zastosowaniu cienkich profili o minimalistycznym designie, udało się uzyskać satysfakcjonującą powierzchnię przeszkleń. W efekcie do wnętrz, gdy skrzydło ruchome jest w pozycji zamkniętej, wpada więcej naturalnego światła. Drzwi tarasowe SLIDE, mimo sporych wymiarów, wydają się również wizualnie lżejsze.

Decydując się na wprowadzenie do oferty FEN SLIDE design braliśmy pod uwagę nie tylko parametry użytkowe, ale również aspekt estetyczny. Smukłe kształty oraz zastosowane po stronie wewnętrznej listwy przyszybowe połączone pod kątem prostym odpowiadają aktualnym trendom w architekturze. FEN SLIDE design z założenia miał nabrać loftowego charakteru, wyglądać bardzo efektownie i minimalistycznie - zgodnie z zasadą "less is more" - wyjaśnia ekspert KRISHOME.

Przeczytaj
Może cię zainteresować
Dowiedz się więcej
+ Pokaż więcej

Zamówienia całego kompletu stolarki w jednej okleinie to rozwiązanie pożądane w nowoczesnych projektach. W przypadku FEN SLIDE design inwestorzy mają również możliwość dobrania kolorystycznego drzwi tarasowych do pozostałych elementów stolarki. Decydując się na opcję Bikolor łatwo odróżnić kolorem wnętrze, od zewnętrza domu, a także dobrać odpowiednią kolorystykę okien do każdego typu budynku.

Firma powiązana:
Krispol

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje