Sieć Salonów KRISHOME z mocną rekomendacją i tytułem TOPBuilder 2022

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 17-22 minuty
Sieć Salonów KRISHOME z mocną rekomendacją i tytułem TOPBuilder 2022

Autorski przepis KRISPOL na Gwarancję Spokoju, czyli zakup kompletu stolarki od jednego producenta, został wyróżniony tytułem TOPBuilder 2022. To jedna z najbardziej prestiżowych i cenionych nagród na polskim rynku budowlanym.

aktualizacja: 2022-04-21 10:32:52

Nagroda cieszy tym bardziej, że w kapitule zasiadają największe osobistości - prof. dr hab. inż. Leonard Runkiewicz, Przewodniczący Rady Naukowej "Builder", dr inż. arch. Jerzy Grochulski, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Architektów Polskich, Danuta Burzyńska, Redaktor Naczelna "Builder" i Marek Zdziebłowski, Wydawca "Builder".

Gala TopBuilder odbyła się 20 kwietnia 2022 roku i zebrała przedstawicieli branży budowlanej, architektury i świata nauki.

Sprawdzona, godna zaufania marka, pełna spójność i innowacyjność rozwiązań, energooszczędne produkty, fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia, jednolita opieka gwarancyjno-serwisowa - to tylko kilka z wielu argumentów przemawiających za skorzystaniem z kompleksowej oferty rozwiązań dla domu od KRISPOL.

Zaufany producent

Dla większości inwestorów to budżet jest głównym decydentem na każdym etapie budowy domu. Kosztorys jest przeważnie starannie wyliczony i finalny dobór produktów w dużej mierze musi pokrywać się z założeniami finansowymi inwestycji. Ważna jest również jakość i funkcjonalność produktów, a także oszczędność czasu podczas ich wyboru. Zakup bramy, okien, drzwi i osłon w jednym miejscu pozwala zoptymalizować liczbę wizyt w salonie, wielokrotnych pomiarów na budowie czy montażu wykonywanego przez kilka różnych ekip. W przyszłości zapewnia również jednolitą obsługę serwisowo-gwarancyjną.

Dom na własnych zasadach

Bez względu na to, jakie rozwiązania wybierze inwestor, może liczyć na spójną kolorystykę wszystkich elementów stolarki. Produkty linii HOME dostępne są w wielu wzorach, a także bogatej i spójnej ofercie kolorystycznej. Integralność kolorów, kształtów, faktur gwarantuje harmonię aranżacji i jest niezwykle pożądanym rozwiązaniem w nowoczesnych projektach. Wygląd to jednak nie wszystko - zastosowane w produktach rozwiązania technologiczne sprawiają, że stolarka KRISPOL jest niezawodna i spełnia oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów.

Parametry produktu

Budowa domu to inwestycja na długie lata. Produkty muszą gwarantować bezpieczeństwo i być dopasowane do potrzeb inwestorów. Rośnie więc zainteresowanie rozwiązaniami energooszczędnymi. To przyszłościowy wybór, który pozwala na zmniejszenie wydatków związanych z użytkowaniem domu. Decydując się na produkty marki KRISPOL, wiodącego producenta najwyższej jakości bram i stolarki otworowej, inwestor stawia na innowacyjne rozwiązania i wysokiej jakości produkty polecane w programie Czyste Powietrze. Ponadto korzysta z profesjonalnej obsługi, fachowego doradztwa oraz serwisu i otrzymuje długoletnią gwarancję - 7 lat na okna PVC i 5 lat na pozostałe produkty.

Gwarancja spokoju podczas budowy

Z perspektywy ostatnich kilku lat doskonale widać, jak mocno zyskał koncept zakupu stolarki w jednym miejscu. Sieć salonów KRISHOME to nasza odpowiedź na wszystkie potrzeby konsumenta, który ceni swój czas, bezpieczeństwo, poszukuje kompleksowych usług dostępnych w jednym miejscu, wspartych profesjonalną poradą eksperta. Inaczej mówiąc, salony KRISHOME to doskonałe miejsce nie tylko dla inwestorów z gotowym planem budowy lub modernizacji domu, ale także tych, którzy dopiero szukają inspiracji - mówi Katarzyna Kozłowska, Marketing Manager KRISHOME.

Przeczytaj
Może cię zainteresować
Dowiedz się więcej
+ Pokaż więcej

Jako producent z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży doskonale wiemy, że dla większości inwestorów to budżet, jakość produktów, a także komfort ich wyboru, są głównymi decydentami na każdym etapie budowy domu. Zakup kompletu stolarki otworowej od jednego producenta to nie tylko oszczędności, ale przede wszystkim pewność zadowolenia i sprawnego funkcjonowania produktów przez wiele lat. To nasz autorski przepis na Gwarancję Spokoju, której poszukuje każdy inwestor - dodaje Katarzyna Kozłowska.

KRISPOL jest wiodącą, europejską marką stolarki otworowej obecną w branży budowlanej od ponad 30 lat. Nowoczesne zakłady produkcyjne oferują kompleksowe rozwiązania dla domu i przemysłu, w tym bramy garażowe, drzwi, okna, rolety i żaluzje fasadowe.

Firma powiązana:
Krispol

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje