Orynnowanie STROTEX STAL - mniej znaczy więcej

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Orynnowanie STROTEX STAL - mniej znaczy więcej

System rynnowy Strotex Stal został stworzony na potrzeby klientów w porozumieniu z dekarzami. Warto podkreślić, że prostota sytemu rynnowego jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem dla ochrony domu, elewacji, budynku. Im mniej elementów w systemie, tym większa gwarancja długoterminowego, niezawodnego i bezobsługowego użytkowania.

aktualizacja: 2021-07-29 05:27:44

Foliarex Foroof produkuje i dystrybuuje jeden z najgłębszych systemów rynnowych na rynku europejskim, zwany kontynentalnym. STROTEX STAL to pierwszy stalowy, głęboki system rynnowy z podwójnym rozwiązaniem: system bezzłączkowy i złączkowy. Oznacza to, że rynna jest dostosowana do łączenia zarówno za pomocą złączek, jak i spoiwa dekarskiego.

Foliarex Foroof już od ponad 15 lat stawia na wysokiej jakości materiały, przyjazne dla środowiska. System rynnowy Strotex Stal jest produkowany ze stali pozbawionej chromu i chromianu, dzięki temu ma dobry wpływ na ekologię, nie tracąc przy tym doskonałej jakości i zachowując długi okres gwarancji. Zastosowana do produkcji systemu rynnowego stal idealnie sprawdza się w warunkach w jakich znajduje się Polska jak i Europa.

Firma zapewnia najwięcej rozwiązań w przekrojach rynien na rynku, posiada w ofercie bogatą kolorystykę i oferuje również rozwiązania dla wielkokubaturowych budynków.

Pasją Grupy Foliarex jest ochrona, izolacja i odwodnienie Twojego domu.

https://foroof.com.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje